Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki nowy telefon do 1k? Priorytetem jest działający w całej Polsce (a nie tylko w największych miastach) internet LTE i dobrze działające google maps. Myślałem o iPhone 5s, bo mama miała teraz iphone 4 i bardzo dobrze jej się go używało. Androida do tej kwoty trochę się boję, bo wiem, że kiedyś te budżetowe modele działały mocno średnio, ale pewnie coś się pozmieniało przez te 2-3 lata.

Odnośnik do komentarza

lg odpada, dla babci byłby spoko, ale jej wystarcza stacjonarny

 

w gry grać nie będzie, a do map google'a powinien styknąć przez najblizsze 2-3 lata. ewentualnie myślałem o czymś od Xiaomi, bo a) launcher wygląda podobnie do ios i b) ma większy ekran od 5s, ale jednak boję się a) gwarancji w polsce i b) działania lte

Odnośnik do komentarza

Xiaomi Redmi 3S z Polskiej dystrybucji który posiada pełne wsparcie dla LTE w PL (800 i 1800 również). Cena 900 brutto, 3gb ramu, fajna nakładka, aparat znośny. Znam 3 osoby które się przesiadły z niby lepszych marek, jedna osoba z IP4s i nikt nie narzeka. Bateria ogromna - 4100 mah, obsługa kart SD. Tu jest polska dystrybucja http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/xiaomi-redmi-3s-32gb-zloty.bhtml - uważaj na Allegro, może być z chin i wtedy brak sklepu Google Play LTE 800 przy czym naprawdę w tej chwili sieć 800 nie jest mocno rozwinięta. Jak masz Plusa to odstąpili zupełnie to pasmo więc nigdy nie poczujesz różnicy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

wierze że fabuła mroka nie jest tak oczywista jak to widać z wierzchu, musi tam być coś naprawdę głębokiego, jakiś wtf, albo jakaś akcja internetowa w najgorszym przypadku xD wierze

Mroku serio tak ma. Sprawia mu frajdę jaranie się drogimi rzeczami, ma kupę $$$ a najbardziej lubi jak ktoś mu zazdrości. Nie spotkałeś nigdy takich ludzi czy się zgrywasz?

Odnośnik do komentarza

po co kupować telefon z 2013r ? 

bo apple ? cena 5Sa jest obecnie idiotyczna względem np. SE który jest niewiele droższy, 3x mocniejszy i po prostu lepszy.

 

 

 

 

 

Bo szuka telefonu do 1000zł, ty krnąbrny użytkowniku forum psxextreme.info. Niewiele droższy, ale jednak droższy, a użytkownik Qvstra jest raczej na tyle zaznajomiony z tematem, że wie, jakie są różnice między cenami poszczególnych modeli i gdyby szukał telefonu do 1300-1400zł to strzelam, że pytałby się o model SE.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

@ragus, iPhone 5S to najbardziej awaryjny telefon jaki wypuściło Jabłko - możesz o tym nie widzieć.
W kwocie 1000zł będzie raczej używany, bez gwarancji - ze względu na datę produkcji większości tego co poszło w obieg.
Nowy to wydatek około 1300zł - to nie ma sensu.

Używany 5S to prawie pewne utopienie pieniędzy, gdy przestanie się ładować
Zaufaj

poza tym w kwocie 1000zł istnieje naprawdę wiele nowszych telefonów na androidzie - ja wiem, że fajnie wprowadzić kogoś do krainy Apple, jednak nie ma tutaj półśrodków. 
-jabłko jest głupio drogie, musisz wydać więcej niż na Samsunga.

każdy kto chce kupić iPhone - i być z niego zadowolonym w 100% powinien zaplanować wydatek około 2000zł, w tej cenie kupi coś nowego, dołoży do topowego modelu, lub zostanie mu trochę po zakupie np. SE.
telefon pozbawiony wad, świeży, na rozszerzonej gwarancji Apple'a, w oryginalnym pudełku z nowymi, certyfikowanymi akcesoriami.
elektronika też się zużywa, a typowy '5-esik' z olx'a to urządzenie walone przez 2 lata nieoryginalną ładowarką.
nawet tutaj nie będę dalej się rozpisywał, bo to jest temat -rzeka.

nie warto na siłę uszczęśliwiać się ajfonem, bo taki 5S jest 'tani' jak na jabłko, a względem innych modeli to po prostu stary sprzęt, z nieuniknionym zakończeniem wsparcia.
nieistotne kto będzie z niego korzystał, ważne by był płynny i niezawodny - a jeśli już kosztuje, to niech starczy na np. 2lata - 5S to za mało, w tak naprawdę niemałych pieniądzach.

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Słyszeliście o takiej marce, jak: One Plus 3T ? Ponoć bardzo dobry sprzęt, niemal miażdży Samsunga s7 w recenzjach i jest o polowe tańszy.

Tak, bardzo dobry sprzęt. Posiadam One Plus 3 od premiery i jestem bardzo zadowolony. Nazbierało się tych aplikacji już trochę a mimo to zasuwa jak ta lala. Ogólnie polecam, będziesz pan zadowolony ;)

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...