Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ludzie opamiętajcie się. Za 699 zł nie kupicie flagowców tak samo jak w najniższym abonamencie nie dostaniecie nic dobrego do 300 zł. Na jakim świecie wy żyjecie ? za 700 zł może jakiegoś xiaomi badz meizu kupić ew gdzieś poszukać to i huawei p8lite się dostanie. A wy chyba chcecie iphona w tej cenie. Za 40 zł abonamentu (dokładniej 39.99) nikt wam nie da tel, ew abonament + konkretna rata za tel. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nadchodzi Xiaomi Redmi 4:

http://www.instalki.pl/aktualnosci/hardware/24010-xiaomi-redmi-4-premiera.html

Jak dla mnie za te ~550zł (droższy wariant), to po prostu bajka, wymarzony telefon.  :fsg:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Ktoś chce taniości, chyba nadal najwygodniejszym rozwiązaniem zostaje Lumia. W tej cenie na przykład Lumia 550, która z racji nędznych wyników sprzedaży chodzi po coraz niższej cenie. Główny problem to jak zawsze aplikacje, ale Facebook jest. Nie wygląda to superprzyjemnie, ale nie wiem, jaki Android w tej cenie może dawać złudzenie nadziei, że przez rok czy dwa będzie działać.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ktoś chce taniości, chyba nadal najwygodniejszym rozwiązaniem zostaje Lumia. W tej cenie na przykład Lumia 550, która z racji nędznych wyników sprzedaży chodzi po coraz niższej cenie. Główny problem to jak zawsze aplikacje, ale Facebook jest. Nie wygląda to superprzyjemnie, ale nie wiem, jaki Android w tej cenie może dawać złudzenie nadziei, że przez rok czy dwa będzie działać.

 

Czy ja wiem? Lepiej chyba Xiaomi z Chin sobie sprowadzić, dłużej po prostu poczekasz i tyle. Albo u nas polować na sklepy z dystrybucji z Czech np (Xiaomiforsale). Bawiłem się tym troszkę i szczerze to wolę je od KAŻDEJ Lumii. U mnie w firmie jak jedna osoba kupiłem z X-Komu Xiaomi to teraz już z 6 osób ma i nie narzekają. Nie wiem po co się pchać w martwy system.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Hehe, wyobrażam sobie firmę, gdzie dominującą modą jest sprowadzanie telefonów z Chin za 400 zł. Ok, czasami można znaleźć w Czechach. Raczej zawsze miałem taką wizję, że jak kogoś tak obchodzi telefon, że szuka najlepszych ofert z całego świata za cenę o pół niższą niż w sklepie na ulicy i czeka miesiąc na dostawę, to nie wydaje na niego 400 zł.

 

Doświadczenia z tym, czy rzeczy supertanie z innych kontynentów przychodzą, jakie i jaką mają gwarancję, też mam różne, że tak powiem. Ale ok, wierzę, że większość zadowolona. Mimo wszystko uważam, że dla wielu osób Lumia może być godną rozważenia opcją.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Tak z dupy trochę ale mega beczka z Apla, że aby zmienić dzwonek w telefonie, trzeba się z tym pyerdolić jak w epoce, w sumie nie wiem, żaden inny system nie był pod tym względem tak zyebany. 

 

wchodzisz do itunes, kategoria 'dzwonki', wpisujesz tytul piosenki, klikasz pobierz i masz. Nie wiem co w tym trudnego.

no chyba, że chcesz ukraść to wtedy sie musisz bardziej napracować

Odnośnik do komentarza

Tak z dupy trochę ale mega beczka z Apla, że aby zmienić dzwonek w telefonie, trzeba się z tym pyerdolić jak w epoce, w sumie nie wiem, żaden inny system nie był pod tym względem tak zyebany. 

 

 

>zmienianie dzwonka z ajfonie

 

Marimba od zawsze na zawsze, niech słyszą biedaki na samsungach, z czego się dzwoni

 

 

 

 

gorzej jak 5 osób w tramwaju ma marimbę i każde przychodzące połączenie to synchronizowane grzebanie po kieszeniach pięciu osób xD

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

Tak z dupy trochę ale mega beczka z Apla, że aby zmienić dzwonek w telefonie, trzeba się z tym pyerdolić jak w epoce, w sumie nie wiem, żaden inny system nie był pod tym względem tak zyebany.

wchodzisz do itunes, kategoria 'dzwonki', wpisujesz tytul piosenki, klikasz pobierz i masz. Nie wiem co w tym trudnego.

 

no chyba, że chcesz ukraść to wtedy sie musisz bardziej napracować

Pyerdolnij sie w cymbal ze bede placil za 30 sekund dzwonka. Ale spoko i tak mam defaulta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...