Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio ukonczylem The Last of us. Czuję straszną pustkę, musze ją szybko wypełnic. Genialnej gry jak ta zapewne już nie dostanę, więc prosze tylko o radę co dobrego jeszcze na ps3 trzeba ograć (gow, wipeout, gt5 juz mialem)

Interesują mnie gry nie za długie, takie na 10 - 20h grania, aczkolwiek dla dobrego rpga moze się wyłamie. 

 

 

Obejrzałem pare filmików, Resident Evil 6 warty sprawdzenia? 4 mi się bardzo podobala. Vanquish też ciekawie wygląda, efektowna rozwałka, próbowac? Co jeszcze; Diablo 3 gralem demówkę, ale nie mam dla gierki 80+h ;)

No i wazna sprawa, gra nie może zajmowac za duzo na dysku ,bo mam slimkę 12 gb .

Odnośnik do komentarza

Mafia I była swego czasu swietna, zakupiłem jakieś kilka miesięcy temu część drugą na pc i totalnie mi nie podeszła, nie wiem, moze to ta grafika, czy troche gust się zmienil przez te lata.. (?)

Batman wyudaje się fajny, ale musze sprawdzić, ile zajmuje na dysku. Gdzie tego szukać w necie? juz mam, 7.8 gb :/

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

Mass Effect trylogia. Zapełni lukę po TLOU. Tylko graj jedną postacią.

Ale jeśli upierasz się z kròtkimi, to dwie gry ciekawe fabularnie mogę polecić. Enslaved i Spec Ops: The Line. Ewentualnie klimat neo noir i Remember Me. I pomyśl nad Heavy Rain. Jak wolisz coś pikantnego, to Catherine ;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

ME nie zrstarzał się tak bardzo, a jedknocześnie nie jest tak mainstreamowy i nawalony strzelaniem jak 2 i 3. Fabularnie temu bliżej do przygodowej space opery.

Remember me i Spec ops to nie crapy, a porządne i nirdocenione bardzo gry. RM to jeden z nielicznych przedstawicieli klasycznego, francuskiego cyberpunka, zwanego też neo noir. SO to z kolei udana gameplayowo klon gearsòw i mocna pozycja o tematyce antywojennej.

Enslaved. Owszem może i sporo samograja, ale tą grę wymieniali twòrcy gier na listach 5 najlepszych gier zeszłej generacji. Realizacja od montażysty ujęć we Władcy Pierścieni i animacja postaci przez samego Andy Serkisa (ostatnio odpowiada za postać Ceasara w Ewolucji Planety Małp) i świetnie pokazane relacje między bohaterami, robią swoje ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Banny: Batmany wszystkie, Bioshock też, a Dead Space bez ostatniej części. 

 

A niby czemu "bez ostatniej"? Według mnie jest dużo ciekawsza niż "dwójka". Owszem, to już nie survival-horror (czyli jak wszystko, oprócz "jedynki"), ale to nadal ponad dwudziestogodzinna epicka przygoda, z niesamowitym klimatem - takie "Uncharted spotyka Prometeusza" - jest grubo.

Już prędzej odradziłbym mu ostatniego Bioshocka, bo w porównaniu do dwóch poprzednich to zaledwie ładna wydmuszka i gameplayowy kastrat - takie Call of Columbia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...