Skocz do zawartości

Starcraft II


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dr.Suess

http://www.empik.com/star-craft-2-heart-of-the-swarm-pc,p1062985805,multimedia-p

Uwaga!!!

Tylko w przedsprzedaży dla wszystkich klientów zamawiających przed premierą, dodatek do gry Starcraft 2 Heart of the Swarm, przygotowaliśmy niespodziankę. Do każdego zamówienia wyślemy kod umowżliwiający zagranie w dodatek jeszcze przed premierą w ramach beta testów.Wysyłka kodów co poniedziałek, do wyczerpania zapasów.

Odnośnik do komentarza

Wyjątkowo "tania" kolekcjonerka - 204zł + dostęp do bety. Rozumiem, że nasze rodzime wydanie po rejestracji na BNecie oferuje do ściągnięcia angielską wersję językową? WoL brałem zza granicy, a teraz widzę ceny tam dość wygórowane (33 funty na amazon za podstawkę...).

Odnośnik do komentarza

Kiedyś tak nie było, dlatego wolałem się upewnić. Gdy pierwszy raz zarejestrowałem swoje kopie W3 i D2, to do pobrania miałem tylko i wyłącznie PL wersję, bez możliwości zmiany. Dopiero po jakimś czasie odblokowały się nawet japońskie. ;p No ale to było baaaardzo dawno temu.

 

Ale PL pudełko i tak mnie będzie brzydzić. ;p

Odnośnik do komentarza

kiedys to nie bylo dodawania i sciagania tylko sie w samej grze tworzylo tymczasowe konto ktore ci kasowali po 30 dniach nieaktywnosci :D

konto bnet to dodali jakos sporo pozniej chyba w okolicach lich kinga. (moze wczesniej ale napewno wtedy polaczylem z kontem wow dopiero)

 

obecnie to mamy takie czasy ze ostatni przypadek gdy instalowalem gre z plyty to byl chyba jeszcze na konsoli (pfff jaskiniowcy). teraz wszystko zawsze z neta czy to steam czy bnet (zwlaszcza ze pozwalaja sciagnac instalke jeszcze przed premiera a potem tylko ja aktywowac kluczem)

 

po jednym meczu w hots moge powiedziec ze calkiem fajne. oj bedzie uczenia sie co robic z nowymi jednostkami bedzie.

z tego co widze tam w statach to "rewards" przechodza z WoL i bedzie pamietac career stats z niego i z kampani. (balem sie ze bedzie od nowa i nigdy nie zdobede 1000 winow tossem)

no i to ulatwienie z nexusem pokazujacym ile workerow na ile mozliwych zbiera przy nim mineraly... jesli to dobrze wyswietla do full saturation to nawet nie mialem pojecia jak nieefektywnie do tej pory minowalem.

Odnośnik do komentarza

tia 3 per krysztal ale saturacje sie ocenia tak "na oko" bo nie ma czasu liczyc tych probow co chwile a jak dojdzie do 3 baz to tym bardziej bo 90 workerow nikt nigdy nie ma a jak sie rozsyla ich z wyminowanej pierwszej do drugiej+trzeciej to ulatwia to unikania over saturacji.

kolejne mile ulatwienie dla takich casuali jak ja zeby sobie mogli grac przyjemnie

Odnośnik do komentarza

http://us.battle.net/sc2/en/forum/topic/7199640072

 

Here’s what we’re testing:

 

Fungal Growth no longer affects Psionic units.

 

By making Psionic units immune to Fungal Growth, Infestors will need to be better protected by supporting units and will become somewhat more vulnerable to High Templar and Ghosts.

 

Raven Seeker Missile no longer requires an upgrade.

 

We’ve been discussing the design of the Seeker Missile for a while, and want to see it reach its potential. However, we don’t want to go overboard with the Raven. This change, if we settle on it, is something that will promote slightly more Raven usage, but shouldn’t completely rework the Terran late game.

 

w końcu coś z fungalem kombinują, bo nieco przesadzony jest. I tako rzeczą prosi, a nie ja.

Odnośnik do komentarza

Nie ogarniam tego multi.Zacznijmy od tego ze kazdy "pro" terran gra na MMM a kazdy zerg mass roachy.Co za bzdura.Imo najbardziej lamerskie taktyki i Blizz powinien cos z tym zrobic by zmusic graczy do uzywania wiekszego wachlarza jednostek oraz przestac grac ciagle tak samo

 

Moze ktos wie co tu zrobilem zle?

http://speedy.sh/PFtjn/wtf.SC2Replay

Wiedzialem co na mnie idzie,wiedzialem co mam zrobic w odpowiedzi i akcja dziala sie w miejscu korzystnym dla mnie ale i tak przegralem.

 

Czemu tez jako braz gram przeciwko srebrnym i zlotym?Skoro juz sa w srebrnej i zlotej lidze to znaczy ze sa lepsi ode mnie,czemu zatem mam grac z nimi i dostawac lanie?

 

Na koniec chcialbym prosic o jakies porzadne polskie forum o SC2,jesli takie znacie,bo na tym malo osob sie tym interesuje widze,a wszelkie tematy chcialbym obgadywac z wieksza iloscia ludzi i najlepiej elita

Edytowane przez Neo3016
Odnośnik do komentarza

jedyne forum gdzie wiem ze siedza ludzie uwazajacy sie za elite to http://netwars.pl/forum (przez elite mam na mysli ze jesli nie jestes w topie diamentowej ligi minimum to nie jestes godzien by cie opluli)

mozesz tez zobaczyc :http://www.starcraft2.net.pl ale tez jakiegos szalu z tematami nie ma

 

 

co do twojego replaya to popelniles kilka bledow:

1. z jednej bazy da sie produkowaca z 4 gatow albo 3 gatow+1 robo albo 2 gaty+1 robo+upgrady.

ty postawiles 5 gatow i robo po czym nie byly wykorzystane w 100%. duzo lepiej zamiast gatow nr 4 i 5 bylo postawic baze. (to tylko 100 mineralow wiecej)

2. colossusy sa prawie bezuzyteczne bez ulepszenia im zasiegu przez co wiekszosc graczy go opracowuje jeszcze przed swoim pierwszym colossem i to z chrono boostem. (mowa o Extended Thermal Lance, gdybys je mial w tej walce to bys wygral)

 

a na zerga i jego mass roache wyucz sie moze 7 gate immortal buildu. jest mocny az do przesady (http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/7_Gate_Immortal_All-In_%28vs._Zerg%29)

 

pamietaj ze nie ma w sc2 jednej najlepszej recepty na wygrana (moze z wyjatkiem tego 7 gate immortal ktore koles robil w kazdej grze na mistrzostwach swiata vs zerg i pomimo ze na tygodnie przed turniejem mowil ze bedzie to robil to wygral final po drodze zjadajac kazdego zerga)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

7gate immortal push działą tylko na myślącego zerga, który bardzo szybko klei trzecią bazę. Osobiście jeszcze się z takim nie spotkałem xD Mówimy tu o grach bronze/silver. Sam mam największy problem właśnie w PvZ, dostałem kilka replayów, które muszą obadać, a później przećwiczyć hehe.

 

btw: Dzisiaj finałowy dzień IPL5, jakoś pod wieczór naszego czasu się zacznie pewnie. W finale na pewno jakiś zerg ['] tossa już nie ma od dawna, beka ujemna,

Odnośnik do komentarza

Dzieki wielkie.Ogarne to wszystko przed nastepnym rankingowym meczem.

Wczoraj spotkalem sie tez z mass Void Ray.Wiem ze przeciwko nim fenixy nalezy robic lub stalkery ale czy 2/2 stalker da rade z ray 3/3?Szukam tez listy "to jest dobre na tamto i slabe na to" ale wszedzie sa tylko te podstawowe jak np:

Marauder: dobry na: stalker,roach,thor | slaby przeciwko: marine,zergling,zealot

a przeciez tych kombinacji jest duzo wiecej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...