Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

ogladałem to, nic ciekawego.


btw, wstępnie polecam od biedy "alfabet śmierci", jestem na literze j chyba, rozstrzał totalny bo kazda literka to inny rezyser i inna opowiesc, animacja, forma teledysku, fabuła, vhs, snafu, wszystko.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

też się przymierzam do tego, chyba nawet dwie części już są. jest taki fajny film z przed kilku lat (antologia, a jednak nie antologia) - nazywa się trick'r'treat. idealny na halloween :).

 

http://www.imdb.com/title/tt0862856/combined

 

 

 

ogladałem to, nic ciekawego.

 

chu.ja sie znasz i tyle !

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

sprzed, dawno obejrzane, nawet na forumku czesto polecane. Ale umiarkowanie raczej, pamietam keidys ogladalem jakis horror o  potworze swietym mikołaju, chyba skandynawski, nawet klimatyczny.

 

edit: ale ani silent night, ani sint

Edytowane przez _Milan_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

też się przymierzam do tego, chyba nawet dwie części już są. jest taki fajny film z przed kilku lat (antologia, a jednak nie antologia) - nazywa się trick'r'treat. idealny na halloween :).

 

http://www.imdb.com/title/tt0862856/combined

 

 

 

ogladałem to, nic ciekawego.

 

chu.ja sie znasz i tyle !

 

też się przymierzam do tego, chyba nawet dwie części już są. jest taki fajny film z przed kilku lat (antologia, a jednak nie antologia) - nazywa się trick'r'treat. idealny na halloween :).

 

http://www.imdb.com/title/tt0862856/combined

 

 

 

 Ten film tp 11/10. Oglądam co roku właśnie w okolicach Halloween. Swego czasu Walkiewicz w PE dał mu maksymalną ocenę. Kto nie kuma klimatu i formy ten gej i już :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

kurde chyba był. na bagnach to się działo? super był też ten o rodzince która trafia do wesołego miasteczka prowadzonego przez potwory (oni myślą, że to ludzie w kostiumach, a to na prawdę potwory). albo ten gdzie dzieciaki wessało do gry planszowej. no ogólnie goty serial.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

mój ulubiony to ten o zombi/wampirach. ta końcowa scena jak pies powoli szarzeje i je.b napisy. gęsia skórka FTW.

 

To był ten odcinek co rodzinka przeprowadziła sie do jakiegoś domu i mieli jakis obraz czy cos takiego ktory chronil ich przed tymi zombi/wampiry?.

 

No i od kilku lat szukam czegos co jest chyba odcinkiem jakiegos serialu. Facetowi psuje sie samochod i trafia do miasteczka  w ktorym jest zakaz sluchania muzyki bo podobno wezwie ona jakiegos tam demona.

Edytowane przez Ma_niek
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

kuuuurwa przypomnieliscie mi opowiesci z krypty. zasysam calosc + pelnometrazowki.

 

 

ta z łysym była świetna, Zane? tez ostatnio myslalem o odswiezeniu, dobry klimat.

 

A z serialu, to uwielbiałem to z  drwalem, przyznaje ze tej gesiej skórki nie ogladalem...

Odnośnik do komentarza

kuuuurwa przypomnieliscie mi opowiesci z krypty. zasysam calosc + pelnometrazowki.

 

Ogladalo sie zawsze w sobote (a potem playboya) ale przyznam uczciwie, ze w pamieci utkwil mi tylko jeden odcinek (ten co typ eksperymentowal z obcietymi glowami). Inne epizody byly ok ale jak dla mnie nic szczegolnego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...