Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

Ja to nawet nie pamiętam jak wyglądały w Underworld, bo dawno temu oglądałem i chyba tylko pierwszą część w całości. Parę lat temu jeszcze widziałem chyba trzecią część (akcja była osadzona w średniowieczu), ale to było tak słabe, że wyłączyłem po 20 minutach.

Możesz śmiało obejrzeć cześć czwartą, bo powraca Kate Beckinsale i film prawie tak dobry jak dwa pierwsze.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wilkołaki w Underworld były głównie w 3 części w lesie jak Lucek zwiał z zamku. W pierwszych częściach są lykanie stąd bardziej "ludzki" wygląd niż wilczy.

Heh, jak dla mnie to daleko im bylo do ludzi :) kojarze jedna akcje jak nalot zrobili na jakims spotkaniu wampirow chyba, na jakiejs bocznicy kolejowej czy gdzies. Niezly wpjerdol im spuscili.

 

Dog soldiers ogladalem i szczerze mowiac nie rozumiem zachwytow. Film jak dziesiatki innych, nie pamietam w nim nic, czym wyroznialby sie z tlumu.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dobra butt, zdaje się że się orientujesz w filmach o wilkołakach, sporządź jeśli Ci się chce listę dobrych filmów o wilkołakach, oglądałem i pamiętam tylko American Werewolf in London, naturalnie widziałem też inne kiedyś tam, ale nie utkwiły mi w pamięci.

Odnośnik do komentarza

Napiszcie, co jest waszym zdaniem takiego zaje.bistego w tych Dog Soldiers. Jak bedzie gdzies lecialo, to moze z ciekawosci obejrze jeszcze raz. Ja kojarze z tego tylko jakis las, zolnierzy i scene jak wilkolak chcial sie dobrac do du.p jakims typkom zaszytym w chacie, ale generalnie szalu nie bylo.

 

E: Underworld jedynka leci wlasnie na polsacie film HD. Spadam ogladac :D

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

 

Napiszcie, co jest waszym zdaniem takiego zaje.bistego w tych Dog Soldiers 

 

no ostatnie 15 minut które widziałem to wielkie jak sku,rwensyn wilkołaki, wrzaski i flaki, flaki i wrzaski, no i WIELKIE WKU,RWIONE WILKOŁAKI. było to całkiem zayebiste, dramaturgiczne, troche creepy, NO I TE YEBANE WILKOŁAKI   

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze klimat wyje.bany w kosmos, po drugie krew i fajne poczucie humoru, po trzecie projekt wilkołaków które wyglądają zayebiście, a nie jakieś komputerowe (pipi)e muje itp. Ogólnie jak dla mnie super powrót do filmów z lat 80 i wczesnych 90 - klimat bardzo przypomina mi Noc Żywych Trupów z 1990. Dla mnie ten film to killer i często do niego wracam.

Odnośnik do komentarza

Przyznam szczerze, ze jestem mocno zaintrygowany faktem, ze American WW jest stawiany na pierwszym miejscu. A to dlatego, ze sam tytul mnie odrzuca i kojarzy z jakims licealista lat 80-ych w bialych trampkach i jeansowej katanie (czyt. cos jak dzisiaj Zmierzch). Jak bardzo sie myle? Bo w sumie korci mnie aby sie przekonac.

Odnośnik do komentarza

Z wilkołakow w minonym roku wyszedł całkiem strawny Late Phases, są gumowe maszkary ;) -> trailer
Poza tym bdb rzecz ze stylu found footage + opętanie, trochę to już się przejadło ale The Taking Of Deborah Logan polecam -> trailer
No i kompletne k.o. z gatunku czarnych komedii / mockumentary o grupie wampirów mieszkających razem, humor na wysokim poziomie, szczególnie jeśli ktoś ogarnia klasykę horrorów z wampirami - What We Do In Shadows -> trailer

 

ps. vhs viral - dzięki za przypomnienie, poprzednie były sowite  :yes2:

Edytowane przez TheAceOfSpades
Odnośnik do komentarza

Strach to pojęcie bardzo subiektywne, ale z okresu w którym bardzo intensywnie oglądałem horrory zapamiętałem:

 

- tajskie Shutter (uważam, że Azjaci robią najbardziej sugestywne i trzymające w napięciu horrory)

- Insidious (bardzo mocny klimat)

- Forth Kind, czyli Czwarty Stopień (te nagrania z taśmy...)

 

W sumie mam pewien niedosyt, czy horrorowi koneserzy mogą rzucić co ich ostatnio sponiewierało?

Odnośnik do komentarza

Znajomy polecił mi film " Kiedy dzwoni nieznajomy" thriller sprzed kilku lat. Warto? 

 

Nie warto, straszna nuda i zero napięcia. W ostatnich 10-15 minutach coś się dzieje, ale to nie rekompensuje słabizny tego filmu.

 

A z ostatnio obejrzanych horrorów to polecam Lovely Molly. Potrafi wrzucić ciary na plecy ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i kompletne k.o. z gatunku czarnych komedii / mockumentary o grupie wampirów mieszkających razem, humor na wysokim poziomie, szczególnie jeśli ktoś ogarnia klasykę horrorów z wampirami - What We Do In Shadows -> trailer

 

Wilkołaki dla mnie jednak ukradły film, sceną w parku szczególnie.

 

A co do "Amerykański wilkolak w Londynie" - to już za samą scenę przemiany w tytułowe monstrum, należy się miejsce w klasyce horroru, chociaż i bez niej obroniłby się klimatem (początek na wrzosowiskach i knajpie). Rick Baker to mistrz i basta. (Landis podkradł go z planu Howling, gdzie ostatecznie został wymieniony tylko jako konsultant)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...