Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem wielkim miłośnikiem horrorów, widziałem ich setki ale tego Insidious po prostu nie potrafię przełknąć. Jedynkę obejrzałem do końca, strasznie przy tym cierpiąc. Dwójka mnie pokonała po 20 minutach. Nic odkrywczego sobą nie reprezentują, a to co kopiują to robią to po prostu źle. Nachalna promocja też nie pomaga. Tak samo z Oculusem, o którym czytam ostatnio codziennie a film to typowy średniak z chamskim product placementem apple.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Wracajac do wilkolakow, ogladal ktos Wolfen? Dobre?

Film ma fajny klimat i dobrą muzykę. Ale to (jak naprawdę chcesz obejrzeć to może lepiej nie czytaj)

 

nie jest o wilkołakach

 

 

o wilkołakach, ostatni etap - late phases (2014) choć nie przepadam za horrorami o tematyce wilkołaków film całkiem niezły :dance:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Trzecia stonoga jest słaba po maksie. W poprzednich częściach było morze krwi i jakieś poschizowane pomysły, w trójce przez półtorej godziny obserwujemy maksymalnie denerwującego niemca drącego ryj na przydupasa i przez ostatnie 10 minut można popatrzeć na stonogę. Ale ta blond maniura grająca sekretarkę niezła. Chociaż tak czy siak, kapa po całości, nie polecam - szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Backcountry

 

Bardzo solidny animal attack z ładnymi widokami i głupimi mieszczuchami ala "po co mi mapa" albo "wysusze zakrwawioną skarpete na drzewie".

 

Klimaty bezradności pod koniec porównywalne z Eden Lake tylko zamiast Brytyjczyków grizzly.

 

Spoilery

 

http://postimg.org/image/prwz41kxj/full/

http://postimg.org/image/w116nxl59/full/

http://postimg.org/image/u2k6lmrzd/full/

 

 

solidne 7

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Xtro - o kur.va jakie gó.wno. Stary zostaje porwany przez kosmitów po czym po trzech latach wraca choć nie jest już tym kim wcześniej. Natknąłem się na gif który mnie niesamowicie podjarał na ten tytuł i myślałem, że dostane mocne 5/10. Niestety, początkowe 5 minut i był to koniec przyjemności. Na plus - cycki francuskiej niewiasty.

tumblr_m3vvvhu5oT1qb8k76o1_500.gif

 

Skowyt - i znowu zawód. Prócz już legendarnej, 3-minutowe przemiany w werewolfa (charakteryzacja na mega plus) film mnie raczej wynudził, liczyłem na coś o wiele lepszego zwłaszcza że ktoś mocno chwalił ten film w tym temacie.

 

An American Werewolf in London - głupkowaty brytyjski horror komediowy - fajna atmosfera, fajne efekty specjalne, fajna gra aktorska, 5/10 i słodziutka Jenny Agutter :wub:

The Entity - Najlepszy z filmów które ostatnio obejrzałem. Główna bohaterka zostaje zaatakowana i zgwałcona przez niewidzialną istotę. Nie wiedząc co zaszło i po powtórzeniu się ataków kobieta szuka pomocy u psychiatry. Mocne sceny, świetny soundtrack, klimat Poltergeista, nie żałuje czasu spędzonego z tym filmem choć skróciłbym go o ~20 minut.

Odnośnik do komentarza

Xtro - o kur.va jakie gó.wno. Stary zostaje porwany przez kosmitów po czym po trzech latach wraca choć nie jest już tym kim wcześniej. Natknąłem się na gif który mnie niesamowicie podjarał na ten tytuł i myślałem, że dostane mocne 5/10. Niestety, początkowe 5 minut i był to koniec przyjemności. Na plus - cycki francuskiej niewiasty.

tumblr_m3vvvhu5oT1qb8k76o1_500.gif

 

Skowyt - i znowu zawód. Prócz już legendarnej, 3-minutowe przemiany w werewolfa (charakteryzacja na mega plus) film mnie raczej wynudził, liczyłem na coś o wiele lepszego zwłaszcza że ktoś mocno chwalił ten film w tym temacie.

 

An American Werewolf in London - głupkowaty brytyjski horror komediowy - fajna atmosfera, fajne efekty specjalne, fajna gra aktorska, 5/10 i słodziutka Jenny Agutter :wub:

The Entity - Najlepszy z filmów które ostatnio obejrzałem. Główna bohaterka zostaje zaatakowana i zgwałcona przez niewidzialną istotę. Nie wiedząc co zaszło i po powtórzeniu się ataków kobieta szuka pomocy u psychiatry. Mocne sceny, świetny soundtrack, klimat Poltergeista, nie żałuje czasu spędzonego z tym filmem choć skróciłbym go o ~20 minut.

xtro 3 pamiętam to była klasyczna podróbka obcego  w wypożyczalniach VHS, człowiek po godzinie łażenia  i czytania tyłów pudełek w  końcu się dał na to nabrać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...