Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

No moim zdaniem powinna pojechać tym samochiodem jednak do innej miejscowości.

 

Wg mnie również bezslinośc to słowo klucz  w tym filmie, Magneto po prostu świetnie zagrał role goscia który wychodzi z wody i musi byc facetem i  zaczac wojne ze szczeniakami, mimo  ze wie ze nic dobrego  z tego nie wyniknie. Dlatego wychodzi, stoi pomiedzy laska  a dzieciakami i pochyla głowe w dół, nikt z nas nie chciałby być w  takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość suteq

Obejrzałem Dead End po waszych spustach i gurwa co tam się odpierdala. :obama:

 

Świetny klimat, zaszczucie, ciarki na plecach, nie do końca wiadomo co konkretnie się wydarzy, dialogi, chore akcje. Bezapelacyjnie świetny horror. 

 

c0r zna się na tym jak mało kto. :hi: 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

ha, ja akurat wczoraj ogladałem do prasowania.

 

Straszne dziadostwo moim zdaniem, ani  z tego dobry kryminał, ani  dobry horror, elementy egzorcyzmu pod koniec tak strasznie pospolite, sama postac ojczulka żenujaca, ta scena w której sam zachował się jak ostatni amator, naprawde kiepska sprawa.

Film z  poczatku zapowiadał sie dobrze, do momentu sceny  w zoo, pozniej juz nedza, niby na podstawie ksiazki na podstawie prawdziwych wydarzen, no coz , kiepskie  i nudne te wydarzenia, sam fakt ze nei wiadomo po co opetany nie załatwił pewnej rodzinki zamiast ich przetrzymywac jest bezsensowny.

No i mnostwo niewyjasnionych watków.

 

2/10

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj zrobiłem rewatch Dog Soldiers z 2002, matko, jakie GOTY. Klimat jest niemożliwy, podobny do Dead End, czyli horror z przełomu lat 80/90, kocham ten styl.

 

Sam film głównie miażdży ze względu na inteligentne dialogi, nutkę humoru, ale szczególnie podoba mi się stylizacja wilkołaków, naprawdę budzą grozę i kojarzą mi się z jakimiś starymi horrorami kostiumowymi, znakomity motyw. A ten zwrot fabularny

 

gdy okazało się że ta kobita jest wilkołakiem

 

 

to już w ogóle oldschool na maxa. A końcowe sceny to już je'bany klasyk. <3

 

 

Dla mnie po 5 latach od pierwszego obejrzenia wciąż 9+/10 i piszę to ufając, że wszyscy na forum już dawno obejrzeli.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Temat DS powraca jak bumerang. Ale dla mnie to tak jak dla c0ra najlepszy film o wilkolakach ever glownie wlasnie przez ich design i brak cgi.

 

Czy Dead End to jest ten film o rodzinie co jedzie noca po jakiejs tam szosie

 

[nie otwierac jak ktos nie ogladal a chce]

 

w kolko bo nie zyja

?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...