Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja na dobrą sprawę mam 3 horrory które z czystym sumieniem oceniam na 10/10 - Evil Dead 2, Army of Darkness i House of 1000 Corpses Roba Zombiego i na razie nie zanosi się na to żebym miał jakikolwiek horror tak ocenić, a szkoda. 

 

Ale co do poważniejszych horrorów to słabo, że oglądam tyle lat horrory a nie pamiętam kiedy ostatni raz odczułem jakikolwiek strach podczas seansu. Może wy coś strasznego polecicie :>

Odnośnik do komentarza

no ten last shift troche straszył.

 

 

Co do moich ideałów...

 

The thing na pewno, ideał  w każdym calu.

child's play 1

poltergeist 1/2

mucha 1

Reszta zawsze ma jakies wady

 

The woman ma najlepszy ost na świecie

Eden Lake najlepszy element bezsilnosci

Evil dead 2 ma to cos ze sie chce ciagle wracac

wysłannik piekieł - za jedną z najlepszych scen "powrotu" w historii

28 tygodni później

blair witch project

piła 1

ukryty wymiar

smetarz dla zwierzaków

w paszczy szalenstwa

milczenie owiec

misery

 

rec

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

 

Co prawda oglądałem dość dawno temu i trochę się zamazało, ale tak, końcówka to niezły mindfuck, inne wymiary, światy żywych i umarłych, no i ta rodzina rzeczywiście nie żyła z tego co pamiętam i jechała w nieskończoność

 

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

a kiedys minęła?

Ostatni jaki jestem w sobie w stanie przypomniec to byl Shutter z 2005. Bylo cos potem? Pomijam remake'i.

 

 

'A tale of two sisters' to straszne ścierwo.

Próbowałem obejrzeć jakoś dwa lata temu i odpadłem w połowie.

Byc moze po po tylu latach sie zestarzal ale kiedy wyszedl to robil mocno. Raz, ze historia a dwa scenami, ktore odwracaly zwykle jap-horror o 180 stopni jak ta kiedy

 

 

laska sie budzi, jest dzien, ptaszki spiewaja i nagle zaczyna ktos pelznac pod posciela. wystraszylem sie jak ch.uj ;/

 

Odnośnik do komentarza

Od czasów obejrzenia Shutter i A tale of two sisters (a to było ponad 10 lat temu) nie widziałem horrorów które by mnie mocno wystraszyły. No bo te obecne filmy typu Conjuring czy Insidious to takie w pewnym sensie straszenie z du.py :reggie:

 

Wziąłeś może pod uwagę, że raczej nic nie przestraszy cię już jak dekadę temu? Człowiek się starzeje, trochę inaczej patrzy na filmy, blablabla...

Odnośnik do komentarza

 

a kiedys minęła?

Ostatni jaki jestem w sobie w stanie przypomniec to byl Shutter z 2005. Bylo cos potem? Pomijam remake'i.

 

 

 

 

No pewnie, przecież nawet w Sinister

końcówka to był z tego co pamiętam motyw z dziećmi

 

 

Ogólnie strasznie nie lubię horrorów w których dużą rolę odgrywają dzieci.

 

A co do strachu to przypomniałem sobie - pierwszy REC, ten hiszpański, oglądałem o drugiej w nocy i parę scen, szczególnie końcowych, ciarki wywoływało. Jak na film o zombie to szacun.

Odnośnik do komentarza

 

Od czasów obejrzenia Shutter i A tale of two sisters (a to było ponad 10 lat temu) nie widziałem horrorów które by mnie mocno wystraszyły. No bo te obecne filmy typu Conjuring czy Insidious to takie w pewnym sensie straszenie z du.py :reggie:

 

Wziąłeś może pod uwagę, że raczej nic nie przestraszy cię już jak dekadę temu? Człowiek się starzeje, trochę inaczej patrzy na filmy, blablabla...

 

 

Tak jest, zdaje sobie z tego sprawę i nad tym ubolewam. To znaczy są horrory które potrafią jakąś sceną wywołać strach, ale to już nie są czasy gdzie się nerwowo ręką szukało przełącznika żeby światło zapalić w pokoju podczas oglądania.

Odnośnik do komentarza

 

 

a kiedys minęła?

Ostatni jaki jestem w sobie w stanie przypomniec to byl Shutter z 2005. Bylo cos potem? Pomijam remake'i.

 

 

 

 

No pewnie, przecież nawet w Sinister

końcówka to był z tego co pamiętam motyw z dziećmi

 

 

Ogólnie strasznie nie lubię horrorów w których dużą rolę odgrywają dzieci.

 

A co do strachu to przypomniałem sobie - pierwszy REC, ten hiszpański, oglądałem o drugiej w nocy i parę scen, szczególnie końcowych, ciarki wywoływało. Jak na film o zombie to szacun.

 

no jak ktoś ogladajac po ciemku 1 raz blair witch albo reca nie mił poczucia lekkiego chociaz stresu to jest pier,dolonym weteranem 5 wojen.

Odnośnik do komentarza

@Mejm Myślałem że chodzi ci ogólnie o dzieci jako antagonistów w horrorach. 

 

BTW jeśli chodzi o azjatyckie horrory/thrillery to polecam I Saw the Devil z 2010. Kozak. W dodatku świetny zabieg twórców

 

 

refleksja czy tym tytułowym diabłem jest przestępca czy bohater, który wymierza na nim sprawiedliwość

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...