Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ludzie xD

 

Ja dementuję negatywy na temat "Lamentu" i potwierdzam pochwały Jerzego. Dawno mi tak 2,5 godziny nie zleciały. Pod koniec, mimo pierwszej "lekkiej" godziny filmu, naprawdę nie ma się już z czego śmiać. Ileż tu klimatu, krwawej groteski, tajemnicy. Twist w końcu twistem jest, bo naprawdę

do końca nie wiedziałem kto tak naprawdę jest głównym złym

Najlepszy azjatycki film jaki widziałem od czasów "Ujrzałem diabła"  :obama:

8+/10

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

Wczoraj byłem na Nie oddychaj Alvareza(typ od remake'u Martwego zła) i seans był kwintesencją jego warsztatu filmowego. Napięcie, napięcie, napięcie. Czasem zaciskałem rękę na poręczy fotela. Całość show kradnie oczywiście Lang(bardzo dwuznacznie zbudowany obraz "złego"), a Jane Levy staje się powoli twarzą(a raczej oczyma  :wub: ) współczesnego horroru. Film imo gorszy od evil dead, co i tak oznacza dreszczowiec, na który warto się do kina wybrać. Szczęśliwie na seansie było bardzo mało ludzi, bo wiele scen ciszy są idealnym poletkiem dla debili.

 

7+/10

o ja pier.dole. Byłem na tym w sobote, toż ten film to tragedia, przewidywalny, głupi, z dziurami logicznymi wielkości układu słonecznego. Jeszcze na samym początku dali ZAKOŃCZENIE filmu XD Super montaż

Odnośnik do komentarza

wytłumacz mi proszę

jakim cudem ten niewidomy wstał po 2 minutach gdy ten jeden włamywacz go uśpił gazem XD no to sie kupy nie trzyma. No i ten początek i koniec XD no jak oni to mogli tak zrobić. No i finał, czego ta laska sie boi? ŻE JĄ ROZPOZNA XD

 

 

Orzech krucyfiksie, hamuj się.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

o ja (pipi)ie ludzie ogarnijcie się, podpowiem że TO CO NAPISAŁEM JEST (pipi) W OFICJALNYM TRAILERZE FILMU. NAWET ZAKOŃCZENIE XD

 

TAKI TEN FILM (pipi)OWY

 

I co z tego, że w trailerze, jak dla mnie to żadne wytłumaczenie.

Niech będzie chujowy film, ale nie każdy ogląda nawet trailery i nie psujmy może innym.

Odnośnik do komentarza

 

 

Reklamują teraz jakiś horror o ciemności, trailer obiecujący ale boję się, że to będzie łatwy, miły film na 6/10. Z 2 strony jest James Wan więc może jest szansa...

 

Trailer krótki i nic nie pokazuje raczej. Jest dłuższy ale nie oglądam.

 

https://www.youtube.com/watch?v=SBzt8w6lXKA

wczoraj byłem na tym w kinie. absolutnie nie ma w filmie nic ciekawego, kilka jumpscarów i to jest już " horror". jedyny plus to aktorka grająca główną bohaterkę, bardzo ładna :) reszta nudy i głupoty.

 

 

 

Jak jednak ktoś ciekawy filmu to WEBDL w 1080p do wyggoglowania. Dzisiaj seans wieczorem! :lapka:

Odnośnik do komentarza

Pusta droga,zima, dwie osoby w aucie i jedna miejscówka przez caly film. Polecam :

 

http://www.filmweb.pl/film/Mro%C5%BAny+wiatr-2007-266333

 

oj, też polecam, świetny klimat.

 

A propos, jakie horrory polecacie w zimowych klimatach? Hotel Zła to jeden z najlepszych slasherów jakie oglądałem, szczególnie trójeczka (zimy tam chyba nie było, ale surowy skandynawski klimat tak, i to zakończenie, rzadko bywam tak wkur'wiony po filmie), jedynka i dwójka to za to zima w 100%, też dobre filmy.

 

No i polecam też Zombie SS, lepszego komediohorroru ciężko szukać, chyba tylko Tucker and Dale vs Evil może konkurować. 

 

Ja dzisiaj wreszcie obejrzę Let me in.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...