Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

Sharknado 1 i 2 widziałem ze 4 razy i mi się podobało za każdym a jeśli chodzi o Krampusa i tylko jedną część to którą mam wybrać?

 

 

Krampus 2015

krampus-poster1-14564031293547.jpg

 

 

Krampus 2: The Devil Returns 2016

5ad01c2b8d23dd9ec7904859eb48142712c21add

 

 

Krampus: The Reckoning 2015

krampus-14466814534803.jpg

 

 

Krampus Unleashed 2016

krampus-14780073611434.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Znaczy filmy o duchach tak? To chyba tylko Poltergeist.

Oglądałam, niezły :) Dzięki

 

Sprawdź koniecznie koreański Lament z 2016.

Ok :) Lubię koreańskie kino.

 

 

Mus wykorzystać "Gigant" transferu do środy, inaczej przepadnie.

 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio widzialem horror ktorego cala akcja dziala sie na ...pulpicie . Wydaje sie durne ale naprawde wciaga.

 

http://www.filmweb.pl/film/Cybernatural-2014-721672

 

Całkiem spoko, ale jak sobie pomyślę jak bardzo skopano zakończenie a jak blisko było najlogiczniejsze zakończenie to aż mnie serduszko boli.

 

 

Na końcu, gdy do bohaterki zaczęły być wysyłane wiadomości typu "zabij się" było zbliżenie na jej twarz i gdyby w tym momencie film się skończył, byłoby idealnie - po prostu przez to że nagrała ten film z tą pijaną Laurą doznałaby takich samych szykan i musiałaby z tym żyć tak jak Laura. Ale niestety, twórcy musieli nam zaserwować po tym głupi jumpscare z atakującym, demonem? Ech.

 

Odnośnik do komentarza

 

Szukam dobrych horrorów tylko nie gore, bardziej związanych ze zjawiskami paranormalnymi. Mogą być dokumenty i filmy oparte na faktach.

Tak z 10 tytułów, już po premierze i z poprzednich lat   :)

Please   :exact:

Serial One step Beyonce słoneczko.

 

Że niby ten?  http://www.filmweb.pl/film/One+Step+Beyond-2002-219247/descs  

 

Dzięki :) Skateboarding zapewne niejednego przeraża ale nie o taki horror mi chodzi   :facepalmz:

 

Najlepsza rola Bijons.

Nie wątpię. 

 

 

Odnośnik do komentarza

green room

 

 

eee... bluber mi polecił na ircu i (pipi)a, coś fantastycznego, jeden  z lepszych horrorków jakie ostatnio ogladalem, angielska szkoła, bez pier,dolenia, klimat miazdzy, aktorzy swietny, i nie zyebana koncowka, solidne 8+/10.

 

 

i ta blondyna, mysle, cos za ładna jest, patrze na filmweba, a to Imogen poots

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

green room

 

 

eee... bluber mi polecił na ircu i (pipi)a, coś fantastycznego, jeden  z lepszych horrorków jakie ostatnio ogladalem, angielska szkoła, bez pier,dolenia, klimat miazdzy, aktorzy swietny, i nie zyebana koncowka, solidne 8+/10.

 

 

i ta blondyna, mysle, cos za ładna jest, patrze na filmweba, a to Imogen poots

 

 

/ 10

 

:fsg:

 

Ale szkoda że Anton Yelchin zasilił klub 27.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...