Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Co do tego 47 metres down to jak nie lubie animal attack tak to się całkiem dobrze oglądało, chociaż samo zakończenie...

 

 

Myślę że zrobiłoby większe wrażenie gdyby po tym całym "uratowaniu" był najazd na bohaterkę śmiejącą się w klatce i wtedy to uciąć. No i gdy tylko koleś wspomniał przez radio o halucynacjach to do przewidzenia było że w którymś momencie któraś z bohaterek ich dozna, więc przez ten fakt ciężko było uzyskać efekt szoku, na który był potencjał.

 

Odnośnik do komentarza

nie polecam Dead Room z 2015, ojesu, co za szmira. Miałem nadzieję na solidny ghost movie, a takiego kiczu dawno nie widziałem. Jeju, trzęsące się lampy, samootwierające się drzwi, i to zakończenie :dynia: Boże, i pomyśleć że pierwsze 40 minut oglądałem w miarę z zaciekawieniem bo wydawało się że zmierza to w dobrym kierunku.

 

Jednak mocno budżetowym filmom nie ma co ufać :[

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem wczoraj ten green room i to na pewno nie horror. Jest napięcie charakterystyczne dla thrillerów. Na pewno warto zobaczyć ze względu ma nietypowe dla takich filmów realia.

 

Własnie to jest ku,rwa piękne w tym filmie, że ludzie którzy kumają klimat hc panka jeszcze bardziej będą się tym jarać (typ od sztuk walki jarał się cro-mags, na fescie z skinami grają nazi punks fuck off itp bardzo świadomy i kumaty koleś stworzył ten film) 

 

Też miałem opory z nazywaniem tego horrorem, ale ku,rwa co za różnica

Odnośnik do komentarza

Train to Pusan

 

koreański thriller kryminalny  z elementami opery, ojciec transportuje córkę do matki w Pusan, podczas gdy całe miasta sa opanowywane przez Zombie.

Fajnie zrobiony, wzgledem coraz bardziej krwiożerczych zombie z innych filmów tutaj postawili  na zombie w wersji człowiek  ze wscieklizną, bez nagle siły herkulesa i  zębów jak  wampir, przez to nie ma rozcinanych ciał ale ofiar jest dużo.

Film zdecydowanie polecam, a wybijają sie przede wszystkim postacie ojca z córką, oraz faceta z kobietą w ciąży, i ich relacje, jak na film o  zombie bardzo fajnie ukazani i naprawdę można się zżyć z bohaterami.

Oscar dla małej dziewczynki bo zagrała fenomenalnie.

Edytowane przez milan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Preservation - trochę podobne do Eden Lake ale jakieś 327 razy gorsze, 1/10.

 

Megan is missing - wreszcie obejrzałem w całości i generalnie polecam obejrzeć tylko ostatnie 20 minut, nawet robiąca wrażenie za pierwszym razem scena z beczką, 5/10.

 

ten pociąg do Busan aż sobie zaraz odpalę, liczę na jakiś powiew świeżości w tym skur'wiałym świecie zombie movies

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...