Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

wazne ze dupa była fajna, i pomimo cgi, duzo było lalek, co mozna obejrzec na akiej stronie, uwaga, podaje nazwe i adres

 

 

w... you tube. pl


No wystraszyłem się raz, czyli horror, bo był straszny. Tak twierdzą janusze na filmwebie. Jak straszny to horror, jak niestraszny to thriller. Z kolei na wikipedii twierdzą, że horror musi zawierać elementy nadprzyrodzone. Były duszki? Były. Także stuprocentowy horror jak nic. A nie jakieś filmy o skinheadach mordercach :pawel:

na wiki napisano tez ze niekoniecznie

 

 

wg mnie last shift to horror, green room to horror, a thing to horror

Odnośnik do komentarza

Ciuchcia do Busan jak najbardziej na plus, nie pamietam kiedy oglądałem cos tak dobrego poważnego w tematyce zombie. Jeśli chodzi o cos lżejszego, glupkowatego to zdecydowanie scouts guide to the zombie apocalypse. Gimnazjalny humor, fallusy i nieumarli i o dziwo bardzo zjadliwe i zabawne

Odnośnik do komentarza

The Cell /2016

 

John Cousack i Samuel L jackson w adaptacji ksiazki Kinga. Ja (pipi)e jakie (pipi), powinien byc jakis zakaz przenoszenia ksiazek Kinga na ekran bo kazdy kolejny film jest coraz gorszy. Ten to juz szczyt. Totalne (pipi) nie warte czasu. Jakies pseudo zombie i apokalipsa.

 

1/10

 

Inna sprawa że sama książka też nie była najwyższych lotów jak na Kinga więc można powiedzieć że dostosowali poziom.

Odnośnik do komentarza

Poleci ktoś film, który odpale sobie w nocy i się autentycznie o.bsramm?

Zależy co cię straszy Kolego. Jednego historie o opętaniach, drugiego jump scare z fimów Jamesa Wana. Poleciłbym Ci coś ale znowu się Milan dopyerdoli :/

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Ten last shift troche takie Meh... był potencjał ale widac jednak ze kasy za duzo nie było i troche głupotek tez sie zdażyło. Lubię straszenie w stylu takiego P.T, wiem ze inny nośnik rozrywki, ale to odrazu wpadło mi do głowy. Ta nocna zmiana troche bazowała na tym typie straszenia ale cos nie pyklo w moim odczuciu... chyba juz człowiek z tego wyrósł. Chyba za dzieciaka naprawdę bałem sie przy jakimś filmie:/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...