Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Autopsy of jane doe

 

Chyba pierwszy raz nie wiem jak ocenic film. Pierwsza polowa wrecz genialna. Stopniowe budowanie napiecia, fajny klimat i ciekawy pomysl na horror. Pozniej gdzie niby zaczyna sie akcja jakos to wszysto siada a powinno byc odwrotnie. Jednak film wyroznia sie w tym calym zalewie gownianych horrorow i moge go polecic na nudny wieczór.

 

7/10

Edytowane przez Ma_niek
Odnośnik do komentarza

Czyli nuda.

 

:klapek:

 

 

Btw, oglądał tu ktoś oprócz mnie Tusk od Kevina Smitha? Pisałem już tu chyba o tym filmie kiedyś, moim zdaniem niedoceniony komediohorror, ubawiłem się fhooj. Jednocześnie idiotyczny i intrygujący, i ta rola Deppa xd.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

ja, i  dla mnie majstersztyk poza beznadziejnym Dipem.

 

przyznam szczerze ze film na tyle wbił mi  się w mózg ze na stałe pozostały niektore kwestie z filmu  w moim codziennym zyciu, a z bratem jak sie spotykam , który tez ogladał cytujemy sobie co lepsze teksty i wspominamy sceny.

Dziwne, bo film ma paru beznadziejnych aktorów, ale ratuje go konwencja, tusk, i główny zły ;]

 

im so tired mr tusk


a ogladanie tego filmu kojarzy mi się z drapaniem strupa na boisku za dzieciaka, zaczynało boleć, krwawić, ale coraz większy strup i  ropa dawała frajdę.

Odnośnik do komentarza

No film zdecydowanie ma momenty, do tej pory pamiętam pierwszą scenę z głównym bohaterem w pełnej okazałości już po transformacji, w tle muzyka klasyczna (skojarzyło mi się od razu z dziadkiem kanibalem z któregoś Hostela) i dziadek "WALRUSES NEVER CRY!". Na pierwszy rzut oka dość śmieszna scena, ale jednocześnie groteskowa w trochę creepy stylu.

 

Od przereklamowanej Ludzkiej Stonogi na pewno lepsze to było.

Odnośnik do komentarza

co do dipa, już nawet nie chodzi o to xze rzygam na jego widok, bo jest dla mnie już bohaterem jednowymiarowym i na moje ośmiesza się każdą kolejną rolą. Bardziej mnie bolało że próbował podrobić inspektora clouseau, a własciwie dla mnie Boga Petera Sellersa, bardzo mnie to uderzyło ze można tak spieprzyć sprawę.


Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

 

Czyli nuda.

 

:klapek:

 

 

 

Ale OCB? :dunno:

 

Czy w tym filmie jest coś więcej niż to co wyłania się z trailera t.j. para ludzi męczona/torturowana/ścigana przez grupę nastolatków? Czy to jest coś więcej niż przechodzenie od jednej sceny opartej na shock value do drugiej? No bo jeżeli nie to już to widziałem.

 

Doceniam ten typ filmu i uważam, że ma on swoje miejsce, ale pytałem o coś oryginalnego/zaskakującego/świeżego, a Eden Lake się na to w ogóle nie zapowiada. Wyprowadźcie mnie z błędu jeżeli się mylę.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem, sama autopsja mega klimatyczna, ale tak jak Olschmitz pisze, trochę sztampy w drugiej połowie się wkradło. Te jumpscare'y mocno przewidywalne, dobór aktorów też taki sobie (młodszy z tym ryjem prosto z komedii romantycznej), ale ogólnie nawet trzyma w napięciu. Podobało mi się jak na końcu w radiu

 

mówią że to czwarty dzień słonecznej pogody, co sugeruje że wiele rzeczy które w tej kostnicy się wydarzyły było tylko złudzeniem, bo przecież podczas autopsji była mocna burza. Tak jak dziewczyna młodego zabita przez ojca, na końcu jak policja bada teren to jej ciała nie widać czyli to też pewnie było złudzenie

 

 

Nawet polecam, 7/10.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...