Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Koszmar minionego lata to chyba jakas podroba Krzyku byla. Nie zeby ten drugi jakis wybitny nawet w swoim czasie.

No w pierwszym Krzyku jak na tamte czasy miałem opad szczęki jak się okazało kto morduje. Największy i tak w pierwszej części cyklu "Saw".

Odnośnik do komentarza

MUM & DAD

 

 

jak już naprawde nie macie nic ciekawego do ogladania to mozna właczyć.

Psychopatyczna rodzinka na miare tej z RE7 porywa  i  torturuje ludzi, jako że film brytyjski to mamy klimat, akcent brytyjski, brutalnosć, i obrzydliwość. W zasadzie nic nowego poza kadłubkiem faceta który został w wigilie przybity do ściany,  wydrazono mu  otwór w brzuchu na swieczke, oraz przybito penisa do brzucha, nie zobaczycie.

 

p.s. miły akcent na koniec, głowna bohaterka o polka "na zmywaku", postarano  sie o soczyste KUR.W.A  MAĆ po naszemu, możnaby rzec ze film na czasie, ale jest  z 2008

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Ej, ten film jest świeży pod wieloma względami :D. Dawno nie oglądałem niczego w tym stylu i dobrze się bawiłem, oczywiście podchodząc do tego z przymrużeniem oka, nie mogło być inaczej gdy tylko zobaczyłem tatusia. Ten facet jest niesamowity. Ten pot kapiący z podwójnego podbródka, te okulary, ta żonobijka. Nawet głos jest tak stereotypowy pod taki wygląd, że bardziej się nie da. Chodzący ideał, nie dało się lepiej zobrazować chorego zwyrola xD. 10/10

 

I ten rubaszny humor

 

 

- Widzisz co przez ciebie musiałem zrobić? Znałem gościa 15 je.banych lat i przez twoje wybryki musiałem go teraz pokroić. Co poczuje jego żona i córka jak nie wróci na noc do domu?!

 

- On nie widywał się z dziećmi, mówiłeś że ma zakaz sądowy

 

- Zamknij pysk i nie przerywaj mi jak pouczam córkę!

 

 

złoto xD

 

fuck, przez przypadek dałem wyślij, a tu jeszcze 20 minut filmu, zaraz dopiszę wrażenia z zakończenia

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

też porobiła, niesamowity klimacik, aż sobie kolędy zacząłem nucić pod nosem. Hojny tatuś grosza nie poskąpił na prezenty, oj nie.

 

benson3.JPG

 

xD patrzcie tylko na tę twarz

 

jakbym miał oceniać to 8/10, no niżej nie mogę, banan mi nie schodził z twarzy przez większość filmu :>

 

zakończenie to typowe

 

 

kill'em all

 

ale nie żebym się spodziewał czegoś innego. Denerwowały mnie te wstawki z latającym samolotem co chwilę.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Dla przeciwwagi postanowiłem obejrzeć The Children z 2008. Pomyślałem sobie, że była by niezła  h e c a  gdybym jednego dnia obejrzał filmy o śmiercionośnych rodzicach i dzieciach. Było nawet podobieństwo, w filmie jest scena w której noszona jest ta sama "korona" na głowie którą nosi wyżej wrzucony przeze mnie Tatuś ;D. 

 

Ogólnie nie jestem fanem dzieci w horrorach, ba, wręcz denerwują mnie te motywy, ale raczej w horrorach paranormalnych - w wydaniu slasherowym były znośne, a nawet doceniam twórców za kreatywność do obsadzenia ich w takiej roli. Co do filmu, to suspens jest dobrze budowany, napięcie stopniowane, zimowy klimacik bardzo przyjemny. Akcja momentami jak w Oszukać Przeznaczenie, ale to jest spoko, nie podchodziłem do tego filmu z myślą że dzieci będą się napier.dalać z dorosłymi albo latać za nimi z maczetami. Całość nie sprawia absurdalnego wrażenia.

 

Z wad to na pewno zbyt chaotyczny montaż w scenach akcji.

 

7/10, a może nawet 7+/10 za satysfakcjonujące sceny

śmierci antagonistów

 

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...