Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ogladam sobie piły i  na razie jeden wielki  babol jest który mocno wzrusza fundamentami wielkiego Johna z zasadami.

Laska Laura w 2 części,  jedyna która umarła przez ten gaz, jigsaw sam twierdzil ze nigdy nikogo sam nie zabił, a tutaj coś chyba nie pykło. Patrząc na jego poczyniania powinien mocno  po tej akcji to odczuć, a nawet o  tym nie wspomniano, dodatkowo w 3 częsci sam  wytyka Amandzie ze tworzy pułapki bez wyjść.

Odnośnik do komentarza

no widzisz, człowiek zaprasza cie do stolika z pokerem  a ty siadasz z warcabami, taka z tobą rozmowa,  dlatego tak mnie w(pipi)iasz.

 

Yebłes jakims linkiem, nawet go nie czytałes, ja czytalem  wczesniej,  nic tam nie ma.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Milan nie rozumiem, umarła od gazu ale tak było w zasadach na początku, miała szansę zdobyć odtrutkę jak każdy inny, wiec czy ja wiem czy nie miała wyjścia?

 

Dość dawno oglądałem te cześć ale z tego co kojarzę to przez większość akcji filmu pozostawała bierna w kącie podczas gdy inni działali.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Milan nie rozumiem, umarła od gazu ale tak było w zasadach na początku, miała szansę zdobyć odtrutkę jak każdy inny, wiec czy ja wiem czy nie miała wyjścia?

 

Dość dawno oglądałem te cześć ale z tego co kojarzę to przez większość akcji filmu pozostawała bierna w kącie podczas gdy inni się działali.

 

Coś w tym jest, ale mimo wszystko nie miała swojej kasety, jak np. Obi. Dodatkowo z  tego co pamietam i czytalem, to jej nie powinno tam specjalnie być, wiec karanie smiercia przez zagazowanie nauczycielki która ukradła dziurkacz to troche srogo.

Odnośnik do komentarza

@Milan

 

W każdej nowej części scenarzyści wyciągają sceny z poprzednich i robią coś nowego byle sprzedać dalej. Nie oszukujmy się - fora też czytają więc znowu coś wymyślą byś się nie czepiał. Ale ciebie ojciec skrzywdził pisałeś to ci wybaczam twój wypaczony pryzmat odbierania mnie. :cool:

Edytowane przez wuJJek
Odnośnik do komentarza

 

Milan nie rozumiem, umarła od gazu ale tak było w zasadach na początku, miała szansę zdobyć odtrutkę jak każdy inny, wiec czy ja wiem czy nie miała wyjścia?

Dość dawno oglądałem te cześć ale z tego co kojarzę to przez większość akcji filmu pozostawała bierna w kącie podczas gdy inni się działali.

 

 

Coś w tym jest, ale mimo wszystko nie miała swojej kasety, jak np. Obi. Dodatkowo z  tego co pamietam i czytalem, to jej nie powinno tam specjalnie być, wiec karanie smiercia przez zagazowanie nauczycielki która ukradła dziurkacz to troche srogo.

ja do tej pory myślałem że ona tam trafiła bo była narkomanką, jak Amanda, no proszę, tyle życia w błędzie. Kasety i pułapki faktycznie nie miała, albo po prostu na nią nie natrafili / nie zdążyli trafić, murzyn tez chyba "spersonalizowanego" wyzwania nie miał.

 

Ogólnie dwójka miała bardzo w porządku set postaci, każdy tam budził jakiś niepokój, ten Xavier to już w ogóle się nie pier.dolił :obama: nie to co te randomy z piątki, dobrze że zdechli

@up xD

Odnośnik do komentarza

 

 

Milan nie rozumiem, umarła od gazu ale tak było w zasadach na początku, miała szansę zdobyć odtrutkę jak każdy inny, wiec czy ja wiem czy nie miała wyjścia?

Dość dawno oglądałem te cześć ale z tego co kojarzę to przez większość akcji filmu pozostawała bierna w kącie podczas gdy inni się działali.

 

Coś w tym jest, ale mimo wszystko nie miała swojej kasety, jak np. Obi. Dodatkowo z  tego co pamietam i czytalem, to jej nie powinno tam specjalnie być, wiec karanie smiercia przez zagazowanie nauczycielki która ukradła dziurkacz to troche srogo.

ja do tej pory myślałem że ona tam trafiła bo była narkomanką, jak Amanda, no proszę, tyle życia w błędzie. Kasety i pułapki faktycznie nie miała, albo po prostu na nią nie natrafili / nie zdążyli trafić, murzyn tez chyba "spersonalizowanego" wyzwania nie miał.

 

Ogólnie dwójka miała bardzo w porządku set postaci, każdy tam budził jakiś niepokój, ten Xavier to już w ogóle się nie pier.dolił :obama: nie to co te randomy z piątki, dobrze że zdechli

@up xD

 

No poza tym fakt, spoko.

Dziwne jednak ze pozwalał żyć Amandzie wiedząc że zabija niewinnych.

Aha, w trócje zdecydowanie hiperbolicznie poleciała brutalność, 1 i 2 na dzisiejsze czasy wydaje się bardzo grzeczna,w 3 poszli mocno  do przodu. Dzisiaj odświeżam 4ke,  pamiętam ze od tej części zaczęło się robić nieciekawie.

Odnośnik do komentarza

To fakt, w dwójce wizualnie samo w sobie może jedynie

 

 

wycinanie skóry z karku

było dość mocne, reszta to poziom przeciętnego slashera. Ale piec czy strzykawki wiadomo, działały na wyobraźnię jeszcze bardziej niż krew.

 

Trójka to już łańcuchy, kwas, kończyny, poszło to w tę stronę. Czwórka to nie wiem czy nie najbrutalniejsza cześć ogólnie, wymieniając tylko

 

 

operację na Jigsawie na początku, gwalciciel z wyrywanymi kończynami, włosy, mąż i żona przybici do siebie

 

 

Bleh :cool:

Odnośnik do komentarza

Open Grave (2013)

 

meh ;//// pierwsze 5 minut świetne, kolejne 30 interesujace, ale później gdy fabuła staje się coraz bardziej zawiła i jak dowiedziałem się że to kolejne

 

 

post apo

 

 

...do tej pory niesmak w ustach. Jeszcze te do bólu przeciętne postacie i zje.bane dialogi.

 

Dla wielu pewnie to będzie spoko film, dla mnie zmęczenie materiału i ten rodzaj filmu, na który jesteśmy najarani czytając opis, ale rozczarowani samą zawartością i "tajemnicą".

Edytowane przez c0r
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Deadly Manor (Dom Strachu) [1990 Italia]

 

Odpaliłem wczoraj zielonego dymka i ten za(pipi)isty film na wygrzebanym podczas sobotnich porządków VHSie. Gnie i zwala z nóg tak samo jak pierwszy raz go oglądałem. Typowy klasyk slasher z sześcioma młodymi osobami, która wpadają do opustoszonego domu. Kozackie zmiany akcji, niezła kamera, zdjęcia na bardzo wysokim poziomie i scena trupów w ścianie kilkanaście lat później zrobiona w prawie identyczny sposób :) Klasyk dla mnie, taki podziemny klasyk. Jak ktoś ma możliwość niech testuje czym prędzej.

Poniżej trailer z tym, ze jak napisałem wyżej - Ja to mam na VHS jako Deadly Manor, lektor czyta Dom Strachu a trailer na YT jest podpisany Savage Lust. Ocochodzijakby to nie wiem

https://m.youtube.com/watch?v=4lGTrXlCevA

Odnośnik do komentarza

a ja obejrzałem remake Cabin Fever z ubiegłego roku

 

po ch.uj to powstało xD? Remake po niespełna 14 latach, gdy oryginał (którego swoją drogą jestem dużym, dużym fanem) jeszcze nie zdążył się zestarzeć. Praktycznie zero zmian, remake 1:1, brak charakterystycznego humoru (są Pancakes, ale prócz tego nic nowego), słabiutkie postacie bez polotu, ten gracz-nerd z karabinkiem z początku wydawał się mieć potencjał, ale okazał się takim tryhardem że ja pier.dolę.

 

jedyna dobra scena to akt miłosierdzia w tej szopie gdy

 

 

typek chce dobić zarażoną dziewczynę. Próbuje strzelać, brak ammo, bierze łopatę, je.b w podbródek, krew tryska, "spróbuj jeszcze raz" :rotfl: ten ją polewa benzyną, ona cierpi i krzyczy, ten nad nią stoi i w końcu, po chyba pół minuty ją podpala. Miłosierny się znalazł :pawel:

 

 

jeszcze dowiedziałem się że w 2015 powstał jakiś remake Martyrs, strach odpalać

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...