Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


psx18

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie grania na lampie. Mój jest generalnie dość wydajny. Ostatnio odpaliłem kilka gier z GP na ultra i wszystko śmiga. Problem w tym, że nie wiem czy olać temperaturę i czy to jest norma, że on się robi po prostu gorący a wiatraki pracują jak szalone. Założyć słuchawki i mieć wyjebane, czy raczej odpuścić?

Mam tylko Xboxa, chciałbym przejść kilka gier od Sony na tv, ale nie wiem czy gra jest warta świeczki :gayos:

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hubert249 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie grania na lampie. Mój jest generalnie dość wydajny. Ostatnio odpaliłem kilka gier z GP na ultra i wszystko śmiga. Problem w tym, że nie wiem czy olać temperaturę i czy to jest norma, że on się robi po prostu gorący a wiatraki pracują jak szalone. Założyć słuchawki i mieć wyjebane, czy raczej odpuścić?

Mam tylko Xboxa, chciałbym przejść kilka gier od Sony na tv, ale nie wiem czy gra jest warta świeczki :gayos:

 


Używałem gamingowego laptopa na studiach i po studiach. Miałem grzałkę z i7 i dwoma kartami graficznymi SLI :kekw:  Laptop do gier jest świetny jak ktoś dużo podróżuje, jest studentem albo ma małą przestrzeń życiową. Sprzęt mobilny, wydajny, nie zajmuje dużo miejsca. Można wyciągnąć na czas grania a później schować do szafki. 

 

Jednak jest głośny i gorący. Fizyki nie oszukasz. Taki naleśnik potrafi wciągnąć nawet ponad 300 watów. Grać się da tylko na słuchawkach. Jak podpinasz pod TV i siedzisz daleko to może i bez słuchawek. 

 

Teraz mam też gamingowego laptopa na wyjazdy jako uzupełnienie stacjonarki. I gram czasem. Olej temperatury ale raz na dwa lata pasuje wymienić pasty. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hubert249 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie grania na lampie. Mój jest generalnie dość wydajny. Ostatnio odpaliłem kilka gier z GP na ultra i wszystko śmiga. Problem w tym, że nie wiem czy olać temperaturę i czy to jest norma, że on się robi po prostu gorący a wiatraki pracują jak szalone. Założyć słuchawki i mieć wyjebane, czy raczej odpuścić?

Mam tylko Xboxa, chciałbym przejść kilka gier od Sony na tv, ale nie wiem czy gra jest warta świeczki :gayos:

 

 

 

 Proponuję kupić Ps5, ograć te gry które chcesz i puścić konsole dalej. 

Strata na poziomie kilku stówek. 

Ja tak robiłem w poprzednich generacjach. Nie widziałem sensu trzymania wszystkiego pod jednym dachem, bo nie jestem w stanie ograć wszystkiego i na WSZYSTKIM. 

Ja osobiście bym wolał stracić 300/400zł niż kręcić tego laptopa. 

Jak Uki napisał, dobre na studiach i w wyjazdach służbowych. W domu nie wiem czy bym wybrał takiego laptopa nie mając miejsca, zostałbym na konsolach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, iluck85 napisał(a):

 

 

 Proponuję kupić Ps5, ograć te gry które chcesz i puścić konsole dalej. 

Strata na poziomie kilku stówek. 

Ja tak robiłem w poprzednich generacjach. Nie widziałem sensu trzymania wszystkiego pod jednym dachem, bo nie jestem w stanie ograć wszystkiego i na WSZYSTKIM. 

Ja osobiście bym wolał stracić 300/400zł niż kręcić tego laptopa. 

Jak Uki napisał, dobre na studiach i w wyjazdach służbowych. W domu nie wiem czy bym wybrał takiego laptopa nie mając miejsca, zostałbym na konsolach.

Tylko ja tego laptopa już mam od dłuższego czasu. 

 

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, iluck85 napisał(a):

Kwestia ile tych gier masz do zaliczenia i czy ten laptop pociągnie sensownie- ale nie wiem co tam chcesz zaliczyć. 

Ja tylko podałem swoją alternatywę którą ja stosowałem do zaliczenia gier na konkurencji. 

Death Strandings jak był w GP to wszystko na Maxa w 144 więc raczej jest ok. Kwestia tylko tego chłodzenia nieszczęsnego. 

Odnośnik do komentarza

Korzystałem z dwóch w swoim życiu, obydwa to Asusy. Jeden z nich nie gamingowy, drugi typowo pod gry. Szczerze? Szkoda kasy, bo za mega super laptopa masz zdecydowanie lepszą stacjonarkę. Chyba, że chcesz go przenosić i grać to wtedy wydatek zrozumiały. Generalnie dźwięki i przegrzewanie - normalne, mnie też to martwiło. ROG G751JT, którego nadal jeszcze mam, miał to lepiej rozwiązane, lepsze chłodzenie, wiatraki, szmery bajery, ale też się potrafił "spocić". Żadne podkładki chłodzące nie poprawią sytuacji, typowy bajer marketingowy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...