Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Modle sie tylko zeby nie zrobili z Sasuke czegos w stylu Vegety z dragon ball, nawroci sie i wroci do wioski, tego bym nie wytrzymal.

Kishimoto zapowiedział już w jednym ze swoich wywiadów, że w czasie ostatniej walki Naruto z Sasuke ten drugi się "nawróci".

Nie ma to jak puscic soczysty spoiler (bedac autorem) na pare miesiecy przed "dramatycznym" wydarzeniem, heh :P.

Odnośnik do komentarza

Japierdyflufyflu! Hollow Naruto appears! ale musze kurde przyznać, że jestem ciekawy jak Kishi przedstawi Evil Naruto, i czy będzie się nam bardzije podobać, bo ja osobiście mam dość Jesus-dresa.

 

Kreska bardzo dobra, humor daje radę, Killebee widzi potencjał rymowy xD

 

Nie lubie tego mixa Goku+potwora frankenshteina D;

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Przydałby się jakiś osobny temat dla tych co nie czytają mangi :pinch:

 

W każdym razie w anime nadszedł moment kulminacyjny rozwałki w Konoha. Sage Naruto rozwalający pojedynczym ciosem jedną z form Peina nieźle mnie rozbawił. Do tej pory myślałem, że takie przepakowane power-upy mają miejsce tylko w Bleachu.

Odnośnik do komentarza

W takim razie musiałem przeoczyć tego rasengana (rzeczywiście szybko to pokazali), ale i tak nie za bardzo podoba mi się tak szybki progres Naruto. Jeszcze przed treningiem dostałby wpie.rdol od byle jounina, a teraz sam (nie licząc wsparcia ze strony ropuch) mierzy się z ninjasem kalibru godnego Kage, kozacząc przy tym niemiłosiernie. Porównanie do Bleacha nieco przesadzone, jednak wydaje mi się, że pan Kishimoto i tak z deka przesadził z tą dopałką.

Odnośnik do komentarza

@Dahaka

Termin przegadanie, przynajmniej w moim mniemaniu, nie tyczy się tylko ilości dialogów. Chodzi bardziej o to:

Naruto: Opanuję twoją moc!

Kyubi: Nie opanujesz mojej mocy!

Bee: Naruto, musisz opanować jego moc!

Naruto: Nie mogę opanować jego mocy!

Kyubi: Nie opanujesz mojej mocy!

Naruto: Mama?! Teraz opanuję jego moc!

Bee: Naruto! Teraz opanujesz jego moc!

 

itd.

Po prostu nuda i flaki z olejem. Denerwuje mnie też to 100% skupienie się na Naruciaku. Ja chcę zobaczyć jak wygląda EMS Sasuke i jaką dopałkę dostał za to. Chcę zobaczyć co to jest, co Itachi zaszczepił w Naruciaku. Chcę się ruszyć z fabułą do przodu. Tymczasem od miesiąca oglądam jak Naruto walczy sam ze sobą.

 

Pomijam już kwestię kreski w mandze przez którą ta walka z Kyubim wydawała mi się prawie nieczytelna (nie wiedziałem co się działo).

 

Edit: Literówka.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...