Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tam przespałem ostatnie pare chapów, nie wiem czemu ale kompletnie mnie ta wojna nie rusza. Najpierw walczyły jakies ziomki, ktorych znam tylko z widzenia, potem team asumy i walka w stylu "nie moge uderzyc swojego senseia, buuuu...." - UBER POEWR UP grubaska i zwyecięstwo. Może dalej będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza

A ja tam przespałem ostatnie pare chapów, nie wiem czemu ale kompletnie mnie ta wojna nie rusza. Najpierw walczyły jakies ziomki, ktorych znam tylko z widzenia, potem team asumy i walka w stylu "nie moge uderzyc swojego senseia, buuuu...." - UBER POEWR UP grubaska i zwyecięstwo. Może dalej będzie lepiej.

Masz nie mało racji. Nie "czuć" tej wojny. Padają tylko randomy <_<

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Też poczytałem mangę, bo trochę zaniedbałem ostatnio. Dużo się dzieje, ale jakoś mnie to nie rusza. Jak zwykle trochę pieprzenia i haseł w stylu: zwyciężymy bo wierzymy w siebie nawzajem, myśle o tobie, tak chciał mój ojciec/dziad/pradziad itd. Trochę szkoda, że jest jeden odcinek o wojnie, a drugi o pieprzeniu, ale to i tak lepiej niż prawie cała reszta Shippa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

przeciwko sobie ma wszystkich pozostałych jinchuuriki z wszczepiony kekkei genkai (skąd Madara wziął tyle tego?!), kilku byłych kage, zetsu, sasuke, samego madare i pewnie jeszcze kilka niespodzianek (ero senin?) więc pewnie na tym powerupie się nie skończy.

 

niech zaczną się wreszcie jakieś poważne walki, a nie taki pitupitu:P

Odnośnik do komentarza

To jest dobre pytanie. O ile jestem w stanie zrozumieć skąd Madara wziął Sharinganna, to skąd on (pipi) wziął aż 7 Rinnenganów? Przecież Pain miał 2 i to wszystko. To się trochę kupy nie trzyma.

 

A co Kabuto powiedział takiego, że myślicie że w trumnie jest prawdziwy Madara? To ten co jest teraz to kto to? Jego brat? Obito (ten ziomek Itachiego)?

 

Ja bym bardziej obstawiał, że w trumnie jest 4th Hokage. I dzięki temu będzie piękna walka syna z ojcem, gdzie Naruto ostatecznie uwierzy w siebie a wszyscy inni będą płakać jak dzieci.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

W Naruto już od dawna nic się kupy nie trzyma. To współczesny odpowiednik Dragon Ball, nic tylko czekać jak Naruto będzie walczył z Madarą na Księżycu.

 

A co do nieskończonej ilości chakry to no bainer, w końcu w pełni używa mocy lisa, a jego energia zdaje się nie mieć końca. A tak na marginesie to te wszystkie rasengany praktycznie nie zużywają chakry bo cała siła tej techniki polega na specyficznym użyciu manipulacji kształtem, dopiero rasenshuriken tak na prawdę potrzebuje dużej ilości chakry.

 

Najlepsze jest to, że Naruto nie jest już ograniczony przez konflikt jego własnej chakry i chakry lisa dlatego może teraz robić takie cyrki.

 

A w trumnie pewnie jest Sage of Six Paths.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

co do postaci w trumnie to może to być ktokolwiek, może być ktoś przez was wymieniony, albo zupełnie nowa megauber postać, nie wiem czy Kishi sam zdecydował kto tam będzie.

 

co do Rinneganów to to jest kolejne przegięcie w Naruto(tak największym dla mnie jest ilość postaci wskrzeszonych i kontrolowanych przez Kabuto), pewnie je sklonował...

nie porównywał bym tego do DB, bo tam nie było praktycznie w ogóle zawiłości/niespójności w "scenariuszu". tam po prostu były powerupy z d.upy. w Naruto takich powerupow można się było spodziewać, bo nie są do końca z d.upy (Naruto opanował lisa, Sasuke przeszczepił oczy brata, Madara zdobył Rinnegan).

tak na prawdę nie wiadomo jaką Rinnegan daje moc/umiejętności. wydaje się, że da Madarze pełną kontrolę nad jinchuuriki i może coś jeszcze.

 

Naruto potrwa jeszcze trochę, bo sama ilość wątków/walk/postaci którą już rozpoczął Kishi jest kosmiczna (walka z mistrzami miecza i kage rozpoczęła się z 20 odcinków temu), a wiadomo, że będzie jeszcze tysiąc przerywników gadanych.

Odnośnik do komentarza

Jedyne wyjście jakie widze na kontynuowanie tej serii to zwycięstwo Madary, timeskip i prawieżejużdorosły Naruto z kimś tam uwalnia się z genjustsu Madary i próbują znaleźć sposób, żeby go obalić, po dordze wyrywając z iluzji reszte bohaterów. Potem się okaże, że życie w genjutsu jest lepsze i nikt nie będzie chciał się z niego wyrywać, wtedy zacznie się gadka Naruto o tym, że nie mają wolnej woli, tylko madzia nimi steruje i bla bla bla. Tak sobie wyobrażam przyszłość Naruto, jeśli będzie kontynuowane. :potter:

Odnośnik do komentarza

To jest dobre pytanie. O ile jestem w stanie zrozumieć skąd Madara wziął Sharinganna, to skąd on (pipi) wziął aż 7 Rinnenganów? Przecież Pain miał 2 i to wszystko. To się trochę kupy nie trzyma.

 

A co Kabuto powiedział takiego, że myślicie że w trumnie jest prawdziwy Madara? To ten co jest teraz to kto to? Jego brat? Obito (ten ziomek Itachiego)?

 

Ja bym bardziej obstawiał, że w trumnie jest 4th Hokage. I dzięki temu będzie piękna walka syna z ojcem, gdzie Naruto ostatecznie uwierzy w siebie a wszyscy inni będą płakać jak dzieci.

 

Jak się spotkał z gościem w masce to powiedział do niego coś w stylu "Tobi, czy radej Madara jak ostatnio się nazywasz", a ten był bardzo zaskoczony. Dla mnie to na 99% nie jest Madara, to by było zbyt proste.

 

4 hokage po shiki fujin został pochłonięty przez boga śmierci, więc jak miałby wrócić?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Najlepsze jest to, że najbardziej absurdalne teorie sprzed roku ziszczają się w Naruto. Kiedyś wszyscy się śmiali jakby to Kakashi miał mieć rinnegana, a teraz mamy 7 postaci z rinnegan + sharingan :P

 

Ciekaw jestem tylko co tym razem wymyśli Kishi by u(pipi)ć Naruto względem Sasuke, bo wiadomo, że co by Naruto nie zrobił to zawsze jest schemat Sasuke > Naruto. Chociaż teraz może w końcu ta parodia się skończy skoro Naruto nie ogranicza już konflikt chakry i może pokazać swój pełny potencjał.

 

Naruto już w Sage mode był ponad ninja "typu" Sasuke, a teraz to już jest niezniszczalny i szanse w starciu z nim mają tylko hybrydy i mutanty pokroju Madary i Kabuto.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Na bank prawdziwy Madara. Ten obecny to jakiś klon Zetsu czy coś w ten deseń. Co do Rinnenganów w jinchuuruki, to przecież Nagato obdarował swoje ciała rinnenganami, czemu madara nie mogłby tego zrobić ? to i tak pewnie klony, nie prawdziwy, fizyczne oka.

 

Jest dokładnie jak mówi Pikol. Nagato nie dysponował przecież kilkudziesięcioma Rinnenganami, a miały go nie tylko "ścieżki" a również wszystkie przyzwane zwierzęta. Tak samo jest teraz - Rinnengan aktywował się wśród nowych 6 ścieżek, poprzez połączanie mentalne z Madarą, bo nie zapominajmy, że nowe ścieżki to po prostu przedłużenie fizyczne Madary.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Racja z tym Rinneganem i 4th Hokage. Zapomniałem o tym małym fakcie ;)

 

Co do czakry lisa to ja nie wiem czy Naruciak opanował go w 100%, bo przecież była scenka że lisu chciał dać Naruciakowi więcej mocy.

 

No i przeszczep Sharingana daje tylko to, że się nie ślepnie (tak to było tłumaczone w historii o Madarze). Sasuke był silny już wcześniej, ale teraz jeżeli nie dostanie powerupa z dupy (jakaś nowa super moc albo nielimitowana czakra) to ja nie wiem jak on chce z Naruciakiem stanąć do walki.

 

Ciekawi mnie też co to za moc zaimplementował Itachi w Naruciaku. To na pewno odegra znaczącą rolę w pojedynku z Sasuke. Chociaż jest też opcja że to nie jest żadna moc tylko po prostu coś a'la ojciec Naruto tzn. część czakry żeby ostatni raz się pojawił i po(pipi)ić trochę.

 

Ja jednak myślę, że Madara to Madara a w trumnie może ew. być Sage. Chociaż to by było trochę przegięte.

 

Ej, ale 3rd Hokage też przywołał tego boga śmierci, a chyba go wskrzesili nie? W ogóle ten bóg śmierci tylko zabija postać i zabiera jej duszę, a to chyba nie jest potrzebne do bycia zombim na usługach Kabuto ;]

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...