Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co myśleć o nowym chapie. Z jednej strony Naruto wreszcie nie wymiata swoją chakrą lisa na lewo i prawo, a z drugiej wymiata i bez niej. Fajnie, ze użył głowy, a nie siły + wykorzystał zaletę Sage mode, wielki plus za to. Nawet cały plan był w porządku, tylko kurde, tak to pokazane zostało, jakby Naruto miał kage na hita i był przeje..nym koksem.

Kisiel mógł to lepiej przedstawić.

Odnośnik do komentarza

@Dahaka

Ale zauważ, że Naruciak nie zranił Raikage. On po prostu uderzył Rasenganem w jego rekę, żeby skierować technikę palca-grzebalca w stronę klatki piersiowej Kage. Proste i genialne. Bardzo fajny odcinek.

Prawda, no ale kurde, dziwnie to wygląda. Takiego przekoksa na hita złożyć, podobało mi się to, no ale dziwnie nienaturalnie to odbieram :P

Odnośnik do komentarza

Taki koks musial sam sie palnac zeby pasc :D

 

Jeszcze jak pan Muu(mia) wyjdzie z piachu, to uznam te walke z Kage calkiem calkiem. "Be careful, I'm..." i tymi slowami pozegnalismy sie z Tsuchikage.

 

Mizukage jest lepszy niz myslalem, ze zwgledu na jego debily wyglad myslalem ze szybko padnie, moze mnie zaskoczy czyms fajnym

 

Oczywiscie lamą roku jest Kazekage, i jego pedalskie techniki lololo. No ale w koncu padl od Orochimaru jak random, wiec nie mial prawa byc za silny.

Odnośnik do komentarza

zginął walcząc z 10tys przeciwników przez 3dni i noce - http://mangastream.com/read/naruto/81418428/13

pewnie się mu chakra skończyła.

najsilniejszy, jeżeli chodzi o taijutsu wzmocnione błyskawicami = szybkość, siła ataku i obrony, to na pewno.

teoretycznie, gdyby nie był tylko sterowany i robił coś poza atakowaniem najbliższego celu, naruto nie miał by z nim szans.

Odnośnik do komentarza

Taki koks, a przez pół chaptera gonił za prostym genjutsu.

Aczkolwiek trochę się uśmiałem jak Naruto zastał lejącego Bee.

 

I nadal nie wiem jak mógł uniknąć Rasenshurikena, skoro ten w centrum ataku robi masakrę. A tymczasem pokonało go trochę inne Raikiri...

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Obok taijutsu(walki wręcz) i ninjutsu(sztuki ninja) genjutsu(sztuka iluzji) to trzeci filar shinobi i jako tako nigdy nie wymagało Sharinghana. :huh:

Już w jednym z pierwszych chapterów Kakashi używa prostego genjutsu by znokautować Sakurę. Podczas pierwszej konfrontacji z Akatsuki, genjutsu user Kurenai stawia opór Itachiemu. Genjutsu było też silną stroną Orichimaru, który samą wolą mordu potrafił obezwładnić ofiarę (tak jak Sasuke i Sakurę podczas testu na chunina w zakazanym lesie). Najsilniejszym Jutsu, jakie pokazał Jiraya, było właśnie genjutsu (hipnotyzujący śpiew tych przywołanych żab).

 

Także tego, nie wiem o co Ci chodzi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mizukage plusuje, nie wydaje sie przynajmniej na takiego randoma w rzeszy Kage'ów, byloby raczej ironicznie inaczej.

 

Technika nieskonczonych wybuchow, baaaw w (pipi)e mam, tylko powalcz jeszcze ze 3 chaptery. Mam nadzieje ze Muu tez wstanie, skoro czituje sensorów swoim "brakiem" chakary, to niech tez wyczituje pieczęci ^^

Odnośnik do komentarza

Interesujące to jak dupa węża. Puste kukły bez charakteru, niech już zginą wszyscy i dawać tutaj madare, saska, dresa i kabuto, tutaj będą jakieś emocje podczas walki, a nie te pierdy które kisiel nam serwuje bez przerwy :/ Jakbym wiedział, że każda silna wskrzeszona postać to taka pipa bez wyrazu, to bym się tak nie cieszył z tej wojny na początku :/

I tak wiemy, że Gaara wygra za chwile, albo ktoś mu pomoże...

 

Został jeszcze jakiś kage albo ktoś potencjalnie silny do pokazania? Bo chce wiedzieć kiedy randomfest się skończy.

Odnośnik do komentarza

Ta wojna byłaby 100 razy ciekawsza jakby ktoś dobry poprostu ZDECHŁ

 

Nominowani : kakashi, karzełkage, pare konoszańskich młodzików, feudeal lords, team karui omoi etc.

 

A jeśli Biały Zetsu padł jak random od Sasuke, to Kishi ma gwarantowany facerape.

 

Jeszcze nas czekają shari-nnegan Jinchuuruki, bedzie ciekawei (albo zabawnie)

Odnośnik do komentarza

I tak największa beka jest z tych wszystkich randomowych ninja, jedyna ich umiejętność to rzut kunaiem. xD Co do Muu to na pewno nie był jeszcze jego koniec i kto wie, może pojawi się w następnym chapie. Pikol dobrze prawi, ciekawiej byłoby gdyby zaczęły ginąć jakieś kluczowe postaci. Tutaj przede wszystkim liczę, że Killer Bee natknie się na Tobiego, ewentualnie Sasuke i zacznie się prawdziwa walka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...