Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Fillery mają się utrzymać do końca listopada, ale nie będzie specjalnym zaskoczeniem jeżeli potrwają do stycznia. Czemu tak długo? Bo (podobno) manga się kończy, a studio chce jeszcze trochę powyciskać kasy z anime, wiadomo więc, że będą przeciągać ile się da. Natomiast dlaczego poziom zapychaczy jest tak niski, to już jest największa zagadka wszechświata. Nawet Bleach ma o niebo lepsze fillery.

Odnośnik do komentarza

Rinnegan u Madary jest jak SSJ4 u Son Gok'u w DB, powinien być niekanoniczny.

To jakiś kompletny non sens, Sharingan jest spadkiem po doujutsu kekkai genkai, a nie poprzednią fazą ewolucji tegoż. Kishi chyba wydał całą kasę na zioło i zaczął w międzyczasie wąchać jakiś klej. Przy walce Naruto vs. Sasuke na bank zrówna ich z poziomami pierwszych synów Mędrca, będą inkarnacjami i w ogóle na końcu Kabuto przyzwie Rikudo Sennina który pokiwie głową, wyrwie się z techniki, wpie.rdoli każdemu i powie: "Nie ma takiego bicia, dziękuję dobranoc'.

 

Ps. Po kiego wała Tobi się tak starał o oczy Nagato, skoro można z MS-a to wyhodować :confused: Ciekawe, że Kabuto nie chce sklonować sobie komórek Rinnegana.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Hm, w zasadzie to racja - może faktycznie Sharingan był wczesną formą ewolucji Rinnegana, co wedle niektórych teorii napisał sam mędrzec. Trochę mnie zmyliło, że kiedyś ponoć mówiono że Sharingan jest mutacją Byakugana, a potem że Nagato go obudził bez konieczności aktywowania Sharingana. Ale potem okazało się, że to Tobi dał Nagato Rinnegana, czyli jakby "gotowca", co by też znaczyło że Tobi zna prawdę o ewolucji Rinnegana. Być może nawet Nagato miał Rinnegana od Madary przed śmiercią, które teraz w ilości sztuk jeden wszczepił sobie Tobi. Szkoda, że Rinnegan nie zdradza już pochodzenia.

 

Najbardziej mnie zastanawia, czemu Tobi zostawił sobie Sharingana obok Rinnegana. Co by znaczyło, że Rinnegan traci pewne zdolności względem Sharingana, zyskując nowe. I najlepiej mieć właśnie i jedno i drugie. Wow, Tobi naprawdę może być niezły mając moce jednego i drugiego.

Odnośnik do komentarza

Jego prawe oko jest jakieś specialne pewnie, moze ono uzywac technik space-time, i prawdopodobnie dzieki niemu moze byc przenikalny. moze ono takze kontrolowac Kyuubiego w fazie 3 łezek. jest jakieś specialne.

 

ale z drugiej strony jakby było takie unikatowe, to po co zrobił sobie Jinchuuruki na jego zwór ?

 

moze rzeczywscie Sharningan ma jakies wlasciwosci ktore traci po aktywacji Rinnegana.

 

...a moze Obito poprostu nie chce sie pozbyć swojego starego, dobrego oczka ;_; lololo

Odnośnik do komentarza

Naruto robi się w chvj nudny z tym Rasenganem. Trzy techniki się u niego przez cały czas przewijają: klony, rasen-shuuriken i rasengan. Mam nadzieję, że z Madarą będzie walczył ktoś ciekawszy. Teraz lis dał mu chakry i co? Kilkanaście rasenganów, omg. Miałem nadzieję, że skleci coś ciekawszego na takiego przeciwnika.

A Madara z kolei w drugą stronę jest przegięty. Ja wiele rzeczy mogę sobie jakoś sensownie wytłumaczyć, ale to co teraz się tu dzieje nawet mnie pokonuje. Pokaz siły Madary zaczął się całkiem ok, split z Susano, transformacja MS w rinnegan, jutsu z grawitacją - wszystko spoko. No ale jak zaczął nakvrwiać dwiema tymi kulami i używać wood element to już się zrobiło trochę kiepsko. Skoro ma tyle bajerów i twierdzi że wszystko to poznał za życia to jakim prawem w ogóle padł?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ta manga to od dawna parodia. Kishi miał ułożony plan do pierwszej walki z Shukkaku, a później same LOLki. Zauważyliście, że techniki nie mają już nic wspólnego z chakrą ? Po co Madarze demony skoro sam napierdala meteorami na lewo i prawo, Sephiroth byłby dumny :D

Odnośnik do komentarza

mnie tam żadna technika Madary nie dziwi tak jak Kyubi, który rozmawia z klonem Naruto i jemu daje chakre...

 

nie wiadomo jak Hashirama pokonał Madarę, szczególnie, że ten miał do dyspozycji wtedy jeszcze Kyubiego, filer z ich walką mógłby być epicki:)

a wskrzeszony Hashirama razem z drugim Hokage i jeszcze z Oro nie dali rady czwartemu...

Odnośnik do komentarza

mnie tam żadna technika Madary nie dziwi tak jak Kyubi, który rozmawia z klonem Naruto i jemu daje chakre...

 

nie wiadomo jak Hashirama pokonał Madarę, szczególnie, że ten miał do dyspozycji wtedy jeszcze Kyubiego, filer z ich walką mógłby być epicki:)

a wskrzeszony Hashirama razem z drugim Hokage i jeszcze z Oro nie dali rady czwartemu...

 

trzeciemu*

Odnośnik do komentarza

mnie tam żadna technika Madary nie dziwi tak jak Kyubi, który rozmawia z klonem Naruto i jemu daje chakre...

 

nie wiadomo jak Hashirama pokonał Madarę, szczególnie, że ten miał do dyspozycji wtedy jeszcze Kyubiego, filer z ich walką mógłby być epicki:)

a wskrzeszony Hashirama razem z drugim Hokage i jeszcze z Oro nie dali rady czwartemu...

 

No bez przesady, to akurat było do przewidzenia. Madara ma nad Liskiem bezwzględną kontrolę, zamienia go ze świadomej istoty w bezosobową bestię. Kyubi woli raczej swobodnie siedzieć w brzuchu Naruto i masować się spokojnie po przyrodzeniu niż ganiać jak jakiś piesek za Uchihą. Zresztą sam to powiedział.

Odnośnik do komentarza

Polecam przejrzenie początku mangi po raz drugi. Prawidłowy Kage Bushin No Jutsu, jest tak idealną kopią oryginału (o takiej samej sile, chakrze i innych atrybutach oprócz wytrzymałości) że nawet Byungan nie jest w stanie go odróżnić od pierwowzoru. Oczywiście można z tym polemizować wykorzystując paradoks klona ale bez przesady, to manga dla nastolatków.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Eee tam, zaraz klon Naruto walnie Genki Dama, albo Final Flash.

 

A tak serio to Bijuudama to po prostu mega-wielki Rasengan, tylko że strzela. Trochę jak Cero z Bleach'a. Na dobrą sprawę chyba nie powinno być problemu z uniknięciem tego. Ciekawe raczej co zrobi Tsunade, z tego co pamiętam ona teraz poszła na pole walki.

 

Hm, ciekawe czy Madara umie Shinra Tensei z siłą którą zrobił Pain na Konoha. Wszak i tak się zregeneruje, więc technika w sam raz. Nawet zdziwiłem się, że ożywiony Nagato jej nie zrobił.

 

I jeszcze jedno. Kabuto jakoś mało ergonomiczny jest, chyba że Edo Tensei jest ograniczone w liczbie kontroli, bo inaczej to przecież wystarczyłoby wszystkich w jednym punkcie i nie ma ch.uja, taka masa np. Madara + Raikage + Nagato = chodząca zagłada ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...