Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Oda też nie wiedział, że OP będzie takie długie, a jednak potrafi powiązać wątki, które dzieli 400 chapterów tak, żeby były logiczne i wytłumaczalne. Trzeba umieć pisać, a nie tylko rysować <cwaniak> Kisiel jak dla mnie po prostu zmęczył się tą mangą i nie przykłada się już tak jak za starych czasów.

 

A chapter taki sobie, walka ok, ale i tak czekam na wersje animowaną. Retrosy imo totalnie niepotrzebne.

W ogóle kreska na niektórych kadrach jest jakaś taka inna niz zwykle(np. ostatnia strona). Fajnie wygląda.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Kisiel jest młody i niedoświadczony, co i tak jednak nie przeszkodziło mu stworzyć unikalny i ciekawy świat.

 

Ja tam jaram sie jego nową mangą, kiedy skończy już Naruto, jego artstyle jak sie przyłoży jest świetny.

 

Nie chodzi mi już o zmiane anatamoii ciała, ale o detale i cienie na twarzach. Czy nawet brualność jest mniejsza. tego mi brakuje najbardziej.

 

Shieeet

 

Yv3lW.jpg

 

 

Dayyum!

 

YTRRG.jpg

 

 

 

MFW

 

YnQwN.jpg

 

 

 

 

Ale i tak jest lepiej niż było w czasie ok. Chiyo vs Sasori.

 

 

yiQiy.jpg

 

 

zupełnie jakby co jakiś czas kto inny rysował te mangę.

Odnośnik do komentarza

Mnie zastanawia gdzie ta potęga Madary. Na początku, gdy jeszcze Tobi się za niego podawał, wszyscy się go bali, gdy pojawił się na naradzie kage. Teraz okazuje się, że poza mocnym katonem i Susano (które i tak zostało przełamane przez Raikage i Tsuchikage) nie pokazał nic, co miałoby świadczyć, że był kiedyś tak silny. Jego walka opiera się na mokutonie i rinneganie, którego aktywował przed śmiercią.

Odnośnik do komentarza

Nie no nie gadaj, przecież jest bardzo szybko, przewiduje ruchy sharinganem, jego podstawowe techniki mają wielkie pole rażenia, mógł sobie summonować Kyuubi i właściwie kontrolować kogokolwiek, na bank ma Amaterasu i tsukuyomi, jego Sasunoo też jest przekokszone. Jak narazie to on sie bawi z tymi Kage. A jeśli miał wachlarz wojenny, to pewnie i ma fuutona też.

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...