Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, ziomeczki, bo słyszałem, że Naruto najbliżej do Dragon Balla, jeśli chodzi o sposób prowadzenie historii i wiksy w trakcie serialu. Prawda to? Dragon Balla kocham ponad życie, obejrzałem Kai już chyba z 10 razy, znam to na pamięć od tyłu, przydałoby się coś nowego obejrzeć. Ale co ja poradzę, że nawet jak się wciągnę w jakieś anime, to i tak w moim prywatnym rankingu jest pięć poziomów niżej pod Dragon Ballem? To cholerstwo za pierwszym razem oglądałem z ciarami na plecach (cholera, do teraz oglądam!). Rozumiecie, te zwroty akcji, specjalne ataki, transformacje na wyższe poziomy, epickość akcji. Czy tutaj to znajdę?

 

A, no i dobry podkład muzyczny też mile widziany, bo ten z DB Kai już mi się osłuchał do porzygu prawie ;).

Odnośnik do komentarza

Dobry chapter. Jedne wielkie combo fajnie wygląda choć szkoda, że używają klasycznych dla poszczególnych wiosek technik, a nie jakieś mocarne. Chociaż liczę, że drugi atak przeprowadzą specjalnymi atakami. Dla Lee nadarza się okazja wpieprzyć Madarze skoro ktoś ze skilem Taijutsu może robić mu krzywdę.

Odnośnik do komentarza

Ech, jakby nie ta afera z Gedo: Rinne Tensei no jutsu, to pewnie jeszcze by mnie ta śmierć bohaterów jakkolwiek ruszała, no ale pewnie i tak wrócą do życia. Normalnie jak Kratos i Tartar - wchodzą i wychodzą jakby u siebie byli. Swoją drogą wiedziałem że tak będzie - tutaj mobilizacja przez dwa chaptery, a Juubi pierdnął, beknął, rzygnął i pozamiatane.

 

Wczoraj sobie tak pomyślałem, czemu Kishi mówił że Naruto jeszcze będzie się długo ciągnąć. I wpadłem na to, że ta walka nie jest ostatnią wielką bitwą w Naruto. To znaczy, że Tobi i Juubi polegną, ale Madara ucieknie z pola walki. Dołączy do Sasuke i Orochimaru (któremu przy okazji zaoferuje oczy Uchicha, których ma w ch.uj jak pamiętamy scenę laboratorium Obito - co za problem by jedne odstąpił, a Oro przestanie gonić Sasuke). I dzięki komórkom Hashiramy i technik ożywienia Orochimaru, Madara będzie chciał ożywić i odbudować klan Uchicha. Ba, nawet wszyscy przebudzą sobie Rinnegany. I będzie ostatnia wielka wojna - osłabiony sojusz shinobi vs. odbudowany Uchicha, a pośród tego dwóch liderów - Sasuke i Madara, i gdzieś tam Orochimaru z Sharinganem. Fight!

Edytowane przez Mendrek
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Sasuke nie dołączy do "złych" - wydarzenia i to co mówił w ostatnich swoim chapterze wyraźnie sugerują, że będzie teraz przynajmniej neutralny i nie jest już opętany obsesją zemsty. Do wioski raczej nie wróci, ale nie zdziwię się jak pomoże w dobiciu Madary. Ostatnim złym pewnie będzie Oro, chociaż on też się po odrodzeniu dziwnie zachowywał.

Odnośnik do komentarza

http://mangastream.c...ruto/93233307/1

 

Wtorkowa niespodzianka.

 

 

 

EDIT: Haha, Obito jaki nagle madafaker się zrobił, nawet Madarze pojechał - ciekawe kto mu pierwszy teraz wpie.rdzieli, Madara czy Naruto (chyba jednak Naruto, sądząc po tym co się na koniec stało... :) ).

W ogóle Naruto to już się poziom kage zrobił, rasenshurikeny latają jak skowronki na wiosnę...

No i Hyuuga trio...

 

 

... nie no, chapter wymiata.

Edytowane przez Mendrek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...