Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przeszedłem Naruto: Final Burst. Nie zamierzam się rozpisywać na temat gameplayu, ale przedstawienia fabuły. Pojedynek Itachiego, Sasuke z Kabuto został przedstawiony tak rewelacyjnie, że mnie aż sutki bolą. Do tego po walce następuje scena z Itachim, który mówi Sasuke, że go kocha jest istną grubą kreską, która podkreśla powód przemiany Sasuke tak bardzo, że jestem wstanie w nią uwierzyć. No po prostu miazga.

 

Reszta gry jest tak nierówna, że mam ochotę jednocześnie wysłać list z pogróżkami jak i gratulacjami do Namco Bandai.  

Odnośnik do komentarza

W anime pokazali w końcu Obito. całkiem fajnie im to wszysło ( poza fillerami )

 

Ale kurde, namieszali z głosami strasznie :D Młody Obito i Kakashi z flashbacków, głosy inne niż w specjalnym odcinku, obecny Obito dostał kolejnej metamorfozy głosu ( trzeciej już )ale ta mu bardziej pasuje. A sam Madara będzie teraz mówił głosem jak Obito w masce ;P

Odnośnik do komentarza

http://www.mangapanda.com/naruto/660

 

Znowu powrót do "dwa kadry coś się dzieje, reszta to flashback/gadka/stanie w miejscu." No nic, przynajmniej Kishi przypomniał sobie o Gaarze i jego bijuu, takie tam trele morele, ale jestem ciekaw co wykombinują teraz i czy Gaara will save the day :)

 

Aha, i zastanawiam się po co Akatsuki powstało, skoro mogli by od razu walnąć Rinne Tensei na Madarze, on by pierdnął i by zaraz wszystkie bijuu wchłonął, jak teraz ;)

Odnośnik do komentarza

ja tylko przypominam, ze nastepny rozdzial dopiero za 3 tygodnie

 

EDIT

AHA, info z jumpfesty

Naruto skończy się w 2014 roku
Kishimoto nie ma pojęcia jak Madara zostanie pokonany, bo zrobił go za silnym.

Od samego początku serii chciał aby Sasuke został hokage.

 

Beka z drugiego punktu trochę. Czyli, że cała walka jest praktycznie na bieżąco wymyślana i bez pomysłu na to jak ją zakończyć? Nice Kishi. No chyba, że powiedział to tylko po to aby hajpować  madarę.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

O tego nie wiedziałem. Gdzie mi to umknęło? A, i czyli wychodzi że Madara miał na myśli Obito, gdy wspominał że młody nauczył się technik Rinnegana. Czyli co, Pain to był wymysł Obito? I pytanie, czemu nie chciał Madary wskrzeszać, skoro w sumie obaj mają ten sam plan Infinite Tsukuyomi? Zresztą obaj stali ramię w ramię i jakoś nikt nie narzekał.

 

A co do Madary, to po to chyba w tej mandze jest Hashirama, żeby był balansem dla Madary, a nagle Kishi mówi że nie ma pojęcia, wtf? Cały świat shinobi staje naprzeciw Madary, stoją wszyscy kage, w tym kilku hokage, saanin będacy bossem przez całą poprzednią serię i 1/4 obecnej, Kakashi (na poziomie kage) wszystkie bijuu, Naruto z nieskończoną chakrą, napakowany Sasuke z oczami Itachiego (jednego z najlepszych operatorów Mangekyo Sharingana), miliony mięsa armatniego mogących zarzucić shurikenami Madarę aż ten umrze z głodu nie mogąć sięgnąć po kanapkę, i nagle Kishi mówi: "Madara jest za silny". To może niech zsummonują mędrca i niech jemu też Madara wpierdzieli ;)

Odnośnik do komentarza

Przecież Rinne Tensei wcale nie musi zabijać użytkownika, tylko jeśli robi się na to wielką skalę. Nagato zszedł tylko dlatego, że wykorzystywał siedem ścieżek, a potem zużył mnóstwo chakry na walkę w Konoha (a wcześniej z Jirayą), a i tak zdążył jeszcze pogadać z dresem. Także pyknięcie jednego Madary to pewnie godzina odpoczynku dla kogoś takiego jak Uchicha Obito ;)

 

Ja bym na ich miejscu walnął naraz Rasen Shuriken, Amaterasu, Kamui, coś z elementu pyłu, 9x bijuu dama, i na koniec przywalił go tą statuą z kilkoma setkami rąk od Hashiramy. Lepsze to od gadania, a przecież coś by musiało trafić ;)

 

 

A Madara by wstał, otrzepał się i rzekł: "No, przyznam że rozgrzewkę macie całkiem w porządku"

 

Odnośnik do komentarza

Czegoś nie pojmuję. To jak Madara w ogóle wrócił do życia, czyż to nie czarny Zetsu "przekierował" Rinne Tensei od Obito na Madarę, ale mimo to Obito nadal żyje?

 

Poza tym Obito został uratowany, Madara mu powiedział o projekcie Księżycowego Oka, to po co się zgadzał skoro i tak plan zakładał, że Obito walnie Rinne Tensei i padnie? Przecież on chciał być z Rin w tym świecie iluzji... :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wierzę... Trzy tygodnie czekania na coś takiego. Kpina, niech Naruto już się kończy lepiej, jeżeli tak to ma wyglądać. Walki jak na lekarstwo, w dodatku kiepskiej - Drugi powinien być chyba bardziej obcykany w Hiraishinie niż Minato, no ale co tam, nikt się nie pokapuje, że jest u niego lipa w temacie, a Senju rzuca tym hasełkiem o nieużywaniu siły. No wybitnie wręcz, znowu się zaczną flaszbaki i TNJ.

Edytowane przez Bzdurski
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry chap a ten narzeka. Drugi jest twórcą Hiraishin no Jutsu, ale to Minato je udoskonalił, stając się najszybszym shinobi w historii. Mimo to, nie widziałem aby II używał go w stopniu mniejszym niż imponujący. No kurde, walczy z kimś, kto jest tylko krok za Mędrcem 6 Ścieżek. Madara dysponując Senjutsu wykrywa innych wyczuwając ich chakre, więc nie da się go zaskoczyć. 

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry chap a ten narzeka. Drugi jest twórcą Hiraishin no Jutsu, ale to Minato je udoskonalił, stając się najszybszym shinobi w historii. Mimo to, nie widziałem aby II używał go w stopniu mniejszym niż imponujący. No kurde, walczy z kimś, kto jest tylko krok za Mędrcem 6 Ścieżek. Madara dysponując Senjutsu wykrywa innych wyczuwając ich chakre, więc nie da się go zaskoczyć. 

Bardzo dobry może dla Ciebie, ja tu widzę dalej smętne pieprzenie o niczym.

 

Ale to co, Madara wcześniej był liściem i jak ktokolwiek do niego startował to miał jakiekolwiek szanse? Nic się w tej kwestii nie zmieniło od ilu chapów? Aż sprawdziłem z ciekawości - w 559 Madara zaliczył pierwszy występ i od razu wszystkich sprowadził do parteru. Obecnie mamy chapter 661 i to, że legendarny Uchiha jest przekozakiem nad przekozaki ani na chwilę nie ulegało wątpliwości.

 

Nie zrozum mnie źle, cholernie lubię tą mangę. Ale takie rozmyte i rozwleczone chaptery są złe i niedobre w mojej opinii. Za mało roboty ze strony shinobich, za dużo pieprzenia o niczym. A, właśnie - "masz moją czakrę, może Ty pokonasz go bez użycia siły" - serio?

Edytowane przez Bzdurski
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

A teraz czap gdzie dzieje się nawet nieco za dużo. 

Na plus

- Naruto i Sasuke jeszcze nie uratowani ;)

- Oro coś kombinuje

- Kage dostają wycisk od pomagiera Madary, jakiś archetyp Tobiego w masce ?

 

 

Ogólnie dużo wątków zostało rozpoczętych dziś.

I po raz pierwszy czuć, że sojusz dostaje wprdl.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...