Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.mangapanda.com/naruto/664/3

 

Nie wiem czy czasami nie jest to jakaś komedia w tej chwili. 

 

 

Madara wypluwa sobie dwa najpotężniejsze narzędzia w historii świata shinobi, i mówi: "E, olać je". Wyobrażam sobie pokonanie Madary. Wołają Hashiramę, mówią mu coś na ucho, ten podlatuje do Madary i mówi:

H:  Shibaridase...

M: Hm?

H: Eee... No ten! Hej, cześć Madara!

M: Hm, cześć Hashirama... Po co przybyłeś, Hashirama? Czy mi się wydaje, czy twój klon przed chwilą mnie dotknął?

H: Noroe... eee... Znaczy nic, tak tylko, popatrzeć jak odmieniasz świat.

M: Hm, no dobrze. To zaczynajmy.

H: Aha, no to życzę ci powodzenia. Rokuonshiro.

M: WTF?

H: Uf, wygraliśmy. Mianuję Naruto Hokage. Sasuke, ty zaraz umrzesz, więc cię to nie obchodzi, prawda?

S: Ugh! Argh! Gzzzz...

 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kyubi jak się połapał to sobie pewnie pomyślał, że to już nie Kansas :)

 

Ciekawe jaki teraz debilizm wymyślą żeby pokonać Madarę, pewnie przyklęknie przed Talko-Love no jutsu wskrzeszonego Naruto :P

Odnośnik do komentarza

No nie wiem czy Ginkaku i Kinkaku to takie randomy były. Te narzędzia potrafią wchłonąć każdego. Obito znał ich moc, dlatego je chował. Madara albo je lekceważy, albo nie zna ich możliwości. Tak czy siak, skoro ma je team Gai, to na pewno postarają się je wykorzystać. Nie wiem co by mogło w tym momencie dorównać mocy Madary ;)

Odnośnik do komentarza

MOC ODRODZONEGO NARUTO!!!!!!!!!!!!!!!!111111111111111!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ULTRA TRUE FORMO GIANTO MASSIVO UNVIERRRRRRSOOOOOOOO RASENGANNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

No nie wiem czy Ginkaku i Kinkaku to takie randomy były. Te narzędzia potrafią wchłonąć każdego. Obito znał ich moc, dlatego je chował. Madara albo je lekceważy, albo nie zna ich możliwości. Tak czy siak, skoro ma je team Gai, to na pewno postarają się je wykorzystać. Nie wiem co by mogło w tym momencie dorównać mocy Madary ;)

 

Obito ich nie schował, tylko wykorzystał do utworzenia 10 ogoniastego (ponieważ zawierały w sobie chakre Kyubiego z bliźniaków). Skąd niby wiadomo, że mogły wchłonąć każdego? Miały większą moc niż Rinnengan? Wygrałyby z Shinra Tensei? Przetrwałyby ogień Amaterasu? To są TYLKO narzędzia, których przydatność zależy od tego, jak umiejętnie ktoś się nimi posługuje.  

Odnośnik do komentarza

Sam Kurama stwierdził, że jak już coś wessie, to nie ma bata żeby wylazło z tego słoja. To nie są jakieś tam narzędzia, tylko coś tak potężnego, że tylko osoby z wielką ilością chakry mogą ich używać dłuższy czas. Combo ze sznurem, mieczem i słojem działa na poziomie duszy (rejestruje "słowo duszy"), więc myślę że ani Shinra Tensei ani Rinnegan nie byłyby w stanie zatrzymać tej pieczętującej techniki (bo niby jak?). Co prawda Oro udało się przerwać podobną technikę, dzięki czemu uwolnił kage, ale to wymagało lat poszukiwań i tylko klan Uzumaki miał tą wiedzę. Owszem, są to narzędzia ale przecież jest na tylu shinobi tam, że wykombinują jak wpędzić Madarę w pułapkę... :)

Odnośnik do komentarza

Innymi słowy Talk no Jutsu działa podobnie do Kotoamatsukami, ale zużywa tyle samo chakry ile zwykła mowa, a ponadto można jej używać praktycznie bez ograniczeń. Nie wymaga kontaktu wzrokowego, jedynie słuchowy (coś jak Magen: Gama Rinsho, aczkolwiek nie ma tak silnego działania fal dźwiękowych, zwykłe zatyczki do uszu wystarczą by się obronić, na co jednak z jakiś przyczyn żaden jeszcze nie wpadł). Być może Kotoamatsukami oferuje efekty nieco szybciej. W każdym bądź razie obie te techniki mogą sprawić, że ktoś porzuci swoją ideologię życiową i stanie się wielbicielem ideologii użytkownika. W efekcie może nawet sam z siebie dokonywać aktów autodestruktywnych, by udobruchać użytkownika Talk no Jutsu. Poza tym Talk no Jutsu może przybierać różne formy. Od mowy, po uderzenie z pięści. Ponadto ofiara może doznać flashbacku, w którym sama w siebie (poprzez monolog) windukuje treść Talk no Jutsu.

Odnośnik do komentarza

Wątpliwe. Miał już sporo okazji do otwarcia wszystkich bram podczas wojny. Ostatni raz efektownie otwarto bramy u Lee na egzaminie i u Gai'a podczas walki z Kisame. Ja za to liczyłem na jakieś fajne combosy Obito i Kakashi'ego ( w końcu oba sharingany są razem i współpracują). A dostaliśmy tylko przyśpieszone Kamui. Szkoda, a tyle nawijali o potencjale jaki tkwi w obu oczach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...