Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

cośtam blacklist chyba

 

@yacek

Bardzo wątpię, żebyś znalazł program który umożliwia coś takiego. Obecny system wiadomości, bo delikatnym przyzwyczajeniu się, uważam za idealny. Podejrzewam, że nie jestem sam w tej opinii dlatego nie ma zapotrzebowania na takie aplikacje.

 

Mimo wszystko polecam poszukać w Cydii w Messaging. Jak znajdziesz coś ciekawego to daj znać.

 

iRealSMS to potrafi i nikt procz nich nie wymyslil czegos takiego ? Nawet google mieknie jak je mecze.

Odnośnik do komentarza

Ja z tego powodu zrezygnowalem z etui bo to gejoza, a IP jest za ladny zeby go szpecic. Dlatego aby byl wilk syty i owca cala, mam zwykly czarny pokrowiec z nokii

Dokładnie ten:

http://allegro.pl/oryginal-futeral-nokia-cp-18-e65-n95-6300-cp18-i1667608759.html wy(pipi)alem ten czerwony sznurek i jest za(pipi)isty. A nic sie nie porysuje w kieszeni.

tu jest za 6 zl

http://allegro.pl/oryginal-pokrowiec-nokia-cp-18-e65-n95-fvat-i1666763090.html

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie :/ 4:1 byl sporo szybszy. Do tego jak np gralem w gre i jechalem metrem, czyli sygnal zanikal i sie pojawial, nie bylo problemu na 4.1 a na 4.3.3 jak lapie sygnal sieci, KAZDA aplikacja zamula jak jej uzywam (chodzi mi glownie o gry). Zaczalem jezdzic metrem z trybem samolotowym.

Odnośnik do komentarza
Gość konstant

Zauwazylem, ze jak chce cos pobrac z App Store na iPhone to musze najpierw wpisac haslo.

Czy mozna sie jakos zalogowac na stale tak zeby zapamietalo mi haslo w telefonie ?

 

 

Ktos mi wczesniej odpisal, ze nie da sie nic z tym zrobic.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Najgorsze sa niewylaczone gry w tle :D Ja i tak laduje swoj telefon codziennie, kupilem jakies tanie radio z Dockiem (niby nie do iPhone), przejsciowke do docka z ebaya za 3 usd (bo radio mialo dock, ktory ladowal ipody przez niezalecane juz od jakiegos czasu wyjscie 12v jak w firewire, trzeba zmienic pin i napiecie do 5v zeby dzialalo) i po prostu jestem przyzwyczajony ze jak przychodze to go klade na tego docka na jakies 2 godzinki. Akurat cos zjem czy poleniu(pipi)e a telefon dochodzi do 100% :) Poza tym przy czestym gadaniu strasznie bateria leci. I to mimo ze nie mam 3g wlaczonego bo mi sie wieszalo przez to duzo rzeczy (Orange SUX z 3g strasznie) ale mam wi-fi i sprawdzam poczte na 8 kontach caly czas bo potrzebuje tego w pracy.

 

Aha, pisalem o ip4 ale nie ma to takiego znaczenia, bateria z w 3gs i 4 sa dosc podobne, najgorsze byly chyba w 3g z tego co kojarze.  Nie wiem czy masz JB czy nie (czasem go restartuj, zabije ci stare procesy ktore powstaja niekiedy) W ogole na iOS4 w co wersja moj telefon chodzi wolniej i krocej trzyma :/ Porazka.

 

Najlepiej dzialal na 4.1 tylko byl bug z budzikiem straszny (potrafil nie dzwonic po zmianie czasu, trzeba bylo sie bawic w zmiany lokalizacji i stref czasowych) wiec zmienilem i teraz zaluje :/ Moge teoretycznie wrocic nizej ale sie zastanawiam powaznie czy to zrobic.

 

Zainwestuj w cos z dockiem: http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?ctn=DC315/12&scy=pl&slg=pl - NP takie cos. Polecam takie rozwiazanie :) Bedziesz pamietal o ladowaniu napewno.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Czy to normalne, ze w rocznym 3GS'ie spier*ala przez noc 10-12% baterii ?

To nie jest normalne, albo cos ci je baterie w tle albo jakiś program z jailbreka. Setki tematów o tym było w necie. Mam 3gsA i przez noc nawet 1% nie spada.

 

Czy to normalne, ze w rocznym 3GS'ie spier*ala przez noc 10-12% baterii ?

wylaczaj wszystkie aplikacje + wifi i 3g :)

Wifi i 3G nie ma nic do rzeczy w "zablokowanym" telefonie.

Tylko push i fetch mogą zjeść baterie przez noc, albo to co napisałem wyzej

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...