Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat czytnik linii uważam za kompletna głupotę, ładowane już były w note/net-bookach i mało kto z tego korzystał, teraz oczywiście - skoro Apple to zaproponowało w nowym modelu - wszyscy będą coś takiego chcieli mieć w swoich urządzeniach. No i to nie jest przecież zwykły czytnik linii papilarnych, a TouchID ...

Odnośnik do komentarza

W komputerze masz inną budowę i inne trochę przeznaczenie. Jak przy nim siedzisz w banku, to siedzisz sesjami i wtedy nie musisz go CIĄGLE obdlokowywać więc wpisywanie haseł nie jest aż tak upierdliwe. A teraz zobacz, telefon ciągle chowasz do kieszeni i go blokujesz. Odblokowujesz, masz pin, kod - trzeba go wpisać. Jak chcesz szybko zrobić fotę - to musisz mieć telefon który akurat pozwoli ci NIE blokować pinem samego aparatu (vide iphone). Dla mnie jest to u(pipi)iwe. Do jak zamiast wpisywać CIĄGLE kurde pin mozesz sobie przyłożyc palucha tak jak robisz to codziennie? I akurat tobie się otworzy a koledze nie? Moim zdaniem dobry pomysł, tu po prostu pasuje. Znam zresztą ludzi którzy korzystają z tego w laptopach i nie narzekają. Warunek - musi być DOBRY i sprawnie działać. Miałem HP i nie działał dobrze (5 prób to przesada jakaś i wolę hasło) a potem miałem jakiegoś della i działało.

 

No i ... LG coś tam przebąkiwało że też chcą to zrobić, więc Apple nie jest jedyne ;-)

Odnośnik do komentarza

Bo Apple jak ma w zwyczaju zrobiło to dobrze, tak jak należy. Po hands-onach widać że działa szybko, sprawnie i nikt na niego nie narzeka. W sekundę odblokowuje telefon, lub potwierdza płatności. Spełnia swoje przeznaczenie. Nie jest upierdliwą technologiczną ciekawostką, z której nikt nie będzie korzystał a naprawdę dobrze zaimplementowaną funkcjonalnością. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

BT-EWjyCYAAQWhc.jpg

 

(źródło: https://twitter.com/paweljonca/status/378166416941133824)

 

CO. TO. KURTYZANA. JEST O_o

 

Tak jak dotychczas trochę mi się chciało iOS, szczególnie w przypadku tabletu, tak iOS7 jest tak obrzydliwy, że wyleczył mnie całkowicie z chcicy na jakieś iUrządzenia. Dzięki, Ive!

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

No. I fajna sprawa jest, że dodać do jednego telefonu można 5 odcisków. I każdemu z nich przypisać osobne restrykcje. Możesz Lucek dać swojego iPhona dziecku, które sobie paluszkiem odblokuje telefon i pogra w gierkę, ale już tym samym paluszkiem nie zaakceptuje płatności w App Store. No ktoś pomyślał.

Odnośnik do komentarza

Jezu to straszne jak niewiele bylo potrzeba, zebysmy sami sobie zalozyli kartoteki:( Dane, adresy, zdjecia, numery kart kredytowych, polozenie z dokladnoscia 10metrow, lista znajomych, teraz odcisk palca. Brakuje jeszcze DNA

 

No nie :)? Komuchy tyle lat walczyły, a wystarczyło dać ludziom ajfony z czytnikami palucha. Teraz ludzie będą stali w kolejce by móc dać się zeskanować.

Odnośnik do komentarza

Apple obiecało, że odciski paców nie będą wysyłane na ich serwery, ani przeglądane, tylko będą przechowywane w urządzeniu. Dlaczego mieliby nas okłamywać?

Naprawdę myślisz, że apple jak i inne koncerny przyzna się, że wszystkie dane lecą prost do NSA ?

I tak mają odciski każdego kto był w stanach, albo chociaż starał się o wizę, więc whatever ;)

Przy głupim paszporcie też trzeba odciski dawać
Odnośnik do komentarza

Wielcy użytkownicy androida śmieją się, że odciski userów apple będą zapisywane w bazach danych (choć nie będą). Serio? :D :D :D :D    Good job Google  :banana:

Jesteś naprawde taki naiwny czy tylko udajesz?

 

Ja jestem pewnie, że zarówno apple jak i google jak i microsoft i dziesiatki innych firm chętnie dzielą się naszymi danymi. Nawet jak glośno krzyczą "Nie robimy tego!"

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, nie jest to przevcierz obowiązkowe. Po drugie -NSA ma takie uprawnienia po 11 września że jak sobie zażyczą, to dostaną. Wiele stron i firm zamknęło swoją działalnośćjjeśli oferowało szyfrowanie danych, bo po jednej wizycie NSA nie mogli dalej robić tego, co ludziom obiecali. Wiele takich firm przenosi się do Europy bo u nas tak źle nie jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...