Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

90% zabezpieczeń da się obejść przecież. Jakoś kradną samochody itp, chodzi o to, żeby nie umiało tego 99% społeczeństwa ale np 10%, jest mniej potencjalnych złodziei. Lepiej mieć odcisk jako zabezpieczenie niż nie mieć nic. I pewnie lepiej mieć odcisk niż PIN 1234 albo 1111

Odnośnik do komentarza

Dopiero sobie pobralem ten ios 7 i powiem wam ze mi sie podoba. Wszystko jest jasniejsze, bardziej przejrzyste, pare nowych bajerkow, ktorych nie bylo albo nie dostrzegalem w starszej wersji. No i zawsze to cos nowego bo poprzedni wyglad mi sie znudzil. Dla mnie calkiem spoko. Jutro pobiore na ipada 2 i zobacze czy faktycznie tak wolno smiga po aktualizacji :)

 

 

 

 

 

Jestem chory czy powinienem juz isc spac?

Odnośnik do komentarza

Mi też się ten iOS podoba. Na filmach, bo nie chcę spowolnić swoich iPhonów 4 i iPada 3, dopóki tego nie zoptymalizują lepiej. No i niektóre animacje wciąż są za długie. Nie podobają mi się ikonki i czasem niska czytelność, bo nie zawsze wiadomo, czy tekst jest przyciskiem, ale funkcjonalność super. Multitasking, gest cofnięcia, FaceTime audio to fajne rzeczy. Muszę zmienić iPhone na nowszego :/

Odnośnik do komentarza

Na iPadzie 4 nie zauważyłem, żeby ikonki się ruszały, ale za to rusza się tapeta. O geście cofnięcia całkowicie zapomniałem, szczególnie że nigdzie w systemie nie jest on pokazany. Kolorystyka to kwestia gustu, za to podoba mi się ten płaski interfejs. Na iPhonie 4 wydaje mi się, że iOS7 trochę zamula ale do przeżycia.

Odnośnik do komentarza

no ja osobiście jak miałem IP4 to była spora zmiana na niekorzyść przy 4.0 - 4.1.1 a potem 4.2.1 - spora różnica była u mnie. Późnie 5 też :/ Np gry które chodziły płynnie na 4.1 nawet jak traciłem zasięg (Metro Warszawskie w tunelach) w momencie update'u do 4.2.1 zaczęły w momencie utraty połączenia lagować jak diabli. Przełączałem telefon w tryb samolotowy żeby wtedy pograć. Generalnie później sprzedałem więc nie wiem. Koleżanka która kupiła ode mnie IP4 - nie narzeka. Zmieniła chyba ostatnio na 7 i nie słyszałem żadnych skarg oprócz wyglądu.

Odnośnik do komentarza

Zainstalowałem. Fajny jest. I ładny. Działa podobnie co na 6.1.3. Polecam włączyć opcję "zwiększ kontrast" i "redukuj ruch". Działa na korzyść płynności na 4 i 4s.

 

QJot gdzie to jest? Nie mam tego w menu na IP4 (szukałem w Ogólne --> Dostępność)

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

 

Zainstalowałem. Fajny jest. I ładny. Działa podobnie co na 6.1.3. Polecam włączyć opcję "zwiększ kontrast" i "redukuj ruch". Działa na korzyść płynności na 4 i 4s.

 

QJot gdzie to jest? Nie mam tego w menu na IP4 (szukałem w Ogólne --> Dostępność)

 

Jest tylko ta opcja z kontrastem. "Redukuj ruch" jest tylko od 4S wzwyż (chyba chodzi o tę całą paralaksę).

Edytowane przez _Shaman_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...