Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

W połowie czerwca ma być jakas większa dostawa do ispotów. Wczoraj dostałem tel. od jednego pana pracującego w jednym z Warszawskich centrów handlowych. Powiedział, że mają dostępne modele. Sam swojego kupiłem niedawno, kiedy rzucali sztuki po sklepach. Rzuciłem się jak szczerbaty na suchary bo codziennie molestowałem sprzedawców telefonami.

Odnośnik do komentarza

Jak kogoś interesuje to Iphone 5S 16GB w Makro jest w wyprzedaży 1353zł do zapłaty, cena chyba warta uwagi.

A jednak nie, sprwadziełm na Allegro, że ceny ładnie poleciały w dół

 

Z innej beczki, ma ktoś tą dodatkową baterie połączoną z futerałem do iphona? Jak się sprawuje? Ponoć najpierw bateria schodzi z niego dopiero potem z telefonu.

Edytowane przez Arkady
Odnośnik do komentarza

Jak kogoś interesuje to Iphone 5S 16GB w Makro jest w wyprzedaży 1353zł do zapłaty, cena chyba warta uwagi.

A jednak nie, sprwadziełm na Allegro, że ceny ładnie poleciały w dół

 

Z innej beczki, ma ktoś tą dodatkową baterie połączoną z futerałem do iphona? Jak się sprawuje? Ponoć najpierw bateria schodzi z niego dopiero potem z telefonu.

Masz dostępny tylko lightning więc po prostu to etui to powerbank przyklejony do telefony. Nie ma żadnej grubszej integracji niestety.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Podobno ptaszki ćwierkają, że iPhone 7 ma już być min. 32GB. W końcu.

 

Ciekawe co z nowymi Watchami. Kusi mnie trochę zakup takowego, ale jak za 3 miesiące ma wyjść nowy to wolałbym się wstrzymać trochę.

Odnośnik do komentarza

Ptaszki też ćwierkają że Apple chce zmienić cykl wydawania ip, zrezygnować z plusów i wypuszczać nowe modele co 3 lata. Ile w tym prawdy? Zobaczymy. Teraz już prawie nic się nie zmienia w tych telefonach.

 

Edit: nie z plusów tylko z wersji S. Sorry.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Trafiłem na 4 takie artykuły. Ci którzy to sugerują trzymali się 2 rzeczy - generalnie sprzedaż spada Apple. To wszystko mogą być TOTALNE bzdury ale patrząc na rynek to jakoś tak nawet pasuje, żeby nie CO ROK wypuszczać bo nie ma już takiego boomu i nie ma co wymieniać. Nie wiem czy akurat 3 lata ale np 1 fon na 2 lata starczy. Co rok to nie ma co wciskać. Co innego jakieś Androidy czy Windowsy - to jest soft i tam zawsze jest coś do poprawienia czy dodania i Android ma od kilku wersji cykl roczny wydań.

Zobaczymy, życie pokaże co tam zmajstrują. Dodatkowy impuls to spadająca sprzedaż przed premierą nowego co roku, jak będzie wychodzić co 2 to być może w roku bez premiery sprzedaż się nie zatrzyma. Oczywiście to czysta teoria.

 

http://www.cnet.com/news/apple-iphone-slickest-releases-may-hit-3-year-upgrade-cycle/

 

http://9to5mac.com/2016/05/31/opinion-3-year-iphone-cycle/

 

http://fortune.com/2016/05/31/apple-iphone-three-years/

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Oglądali WWDC? iOS10 moim zdaniem zaje,biście się zapowiada, szczególnie przez otwarcie pewnych API dla developerów (np. Siri, VoIP).

 

http://www.apple.com/ios/ios10-preview/

 

No i jaram się Swift Playgrounds na iPada.

Odnośnik do komentarza

Oglądałem, spodobała mi się rozbudowa Messages :P 
Ekran z kompatybilnością iOS10 chyba pomija iPhone 4S i iPad 2/3 (A5/A5X)...no i dobrze, ciekawe tylko czy to oznacza uśmiercenie wydajności iPhone 5 :P


a co do Słiftowej apki na iPady to podpisuję się pod jej zayebistością rękoma i nogami !


EDIT: 
jednak jest ipad 2...  :dog: 
iOS10.jpg

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Było w ch,uj więcej, jak ktoś się tylko na emoji skupia to tylko to widzi. Nowe API do Siri, Map, iMessages, VoIP, Swift Playgrounds, nowe powiadomienia, 3D Touch w nowych miejscach, nowa aplikacja Map, Galerii, Apple Music, iMessages, podnoszenie telefonu by podejrzeć powiadomkę, ulepszona klawiatura z podpowiedziami czy rozszerzeniami i takie rzeczy jak News czy Home których u nas za bardzo nie doświadczymy, widżety, ekran Today. Co jeszcze miało być, loda z połykiem chyba tylko brakuje.

 

Nie mówiąc już o nowościach np. w WatchOS, których nawet za bardzo nie śledziłem, a też fajne są.

Odnośnik do komentarza

chu.j, biorę ten zegarek niedługo. ten update mnie przekonał. dzisiaj mierzyłem 38 i 42, i o ile na zdjęciach większy wydawał się za duży, tak na łapie prezentuje się w sam raz, a 38 jest strasznie malutki

 

Nie warto, mialem 42mm watch sport gold i po dluzszym czasie zegarek mi sluzyl do sprawdzenia godziny. Widac, ze teraz dodali wiecej kosmetycznych  usprawnien w sofcie, ale nadal to jest za malo. 

 

Poczekam na nowa wersje Apple Watch ktora pewnie ukaze sie z premiera iP7 na ktorego czekam jak nic. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...