Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

To bierę iPhone 7 onyx 128, kto chce kupić iPhone SE 64 GB space gray w stanie idealnym bez mikroskopijnych rysek? :D

Ile?

2400

 

No właśnie miałem pisać, że coś drogo :P

 

http://www.x-kom.pl/p/297199-smartfon-telefon-fablet-apple-iphone-se-64gb-gwiezdna-szarosc.html

 

 

 

Drogo? Przeciez napisal, ze ideał i brak mikrorysek!!11

 

 

 

"Panie, ten telefon jest nowy czy uzywany?"

"Jest jak nowy, nowy!"

"Ale używał go Pan?"

"Tak, Ideał, jak nowy - na allegro zaznaczyłem nowy bo jest jak nowy"

Handel AD2016 w Polsce.

Odnośnik do komentarza

o kurde, kusi


 

iOS10 i nowy OSX są już w finalnej wersji do ściągnięcia dla betowiczów. Ściągam.

 

Nowy macOS to porażka, znacznie wolniej działa od el capitana i żre baterię jak po(pipi)any, aż iOSa strach instalować

 

 

na pro 2015 bez różnicy

Odnośnik do komentarza

o kurde, kusi

 

iOS10 i nowy OSX są już w finalnej wersji do ściągnięcia dla betowiczów. Ściągam.

 

Nowy macOS to porażka, znacznie wolniej działa od el capitana i żre baterię jak po(pipi)any, aż iOSa strach instalować

 

 

na pro 2015 bez różnicy

 

Na Pro 15 2014 jest różnica, a przecież słabszy raczej nie jest. Dziwne.

Odnośnik do komentarza

iOS10:

 

-animacje tak przyspieszyły, że nie trzeba już ich wyłączać w opcjach. na plus.

-zmiana ekranu blokady chyba dla samej zmiany, wygląda teraz gorzej

-te nowe bajery w wiadomościach w sumie fajne

-zmienili dźwięk blokowania :(

 

Niesamowity system.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

To bierę iPhone 7 onyx 128, kto chce kupić iPhone SE 64 GB space gray w stanie idealnym bez mikroskopijnych rysek? :D

Ile?
2400

No właśnie miałem pisać, że coś drogo :P

 

http://www.x-kom.pl/p/297199-smartfon-telefon-fablet-apple-iphone-se-64gb-gwiezdna-szarosc.html

 

Drogo? Przeciez napisal, ze ideał i brak mikrorysek!!11

 

 

 

"Panie, ten telefon jest nowy czy uzywany?"

"Jest jak nowy, nowy!"

"Ale używał go Pan?"

"Tak, Ideał, jak nowy - na allegro zaznaczyłem nowy bo jest jak nowy"

 

Handel AD2016 w Polsce.

Baterii pewnie tez nie uzywal. Zero cykli ma.
Odnośnik do komentarza

(pipi)ać te dyskoteki i balony. Napiszę klawiaturę z emotikonkami z forum i wstawię do AppStore, co Wy na to?


No i do tego soundboard z papieżem i stonogą. Wtedy to naprawdę będzie the most advanced mobile operating system.

Odnośnik do komentarza

iOS10:

 

-animacje tak przyspieszyły, że nie trzeba już ich wyłączać w opcjach. na plus.

-zmiana ekranu blokady chyba dla samej zmiany, wygląda teraz gorzej

-te nowe bajery w wiadomościach w sumie fajne

-zmienili dźwięk blokowania :(

 

Niesamowity system.

Przy becie bodajże 5 dźwięk blokady był tak zły...tak bardzo bardzo zły...... zmienili na odrobinę lepszy :P

tak czy inaczej dla mnie nowość powodująca frustrację.

 

Prędkość animacji jest okej, szybciej niż w iOS9 - to zdecydowanie na plus.

 

Czcionki i chaos w aplikacji "wiadomości" lekko w(pipi)iają, a mam ten system od wielu generacji bety...

 

 

 

a co do siódemki : 

w necie jest butthurt o brak złącza Jack 3,5 - mnie też to boli, ale rozumiem że Apple chce się pozbyć takiego starego analoga, nie przemawia do mnie natomiast ich tłumaczenie o tym jak wiele to dało dla wodoszczelności - no nie i uj, mikrofony i głośniki to problem, ale Jack ? co tam jest ? dwa - trzy kanały  ? to może być szczelne i tyle... 

 

liczyłem też na wprowadzenie modelu deep-blue, a dostałem...Onyx  :wacko: nie dość że wypada drogo bo będzie tylko 128/256, to JUŻ producent mówi że będzie się rysował, ja tego nie kupuję..

 

Jeśli mam być szczery to 6S nawet bardziej mnie zachwycił niż 7 po keynote ... i ten pierwszy będzie moim kolejnym modelem kiedy SE mi się znudzi, bo wolę ficzery takie jak 3D Touch w ekranie niż pod hołmem... 

przycisk ma klikać !

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

 

przycisk ma klikać !

 

 

Widać, że w nie miałeś styczności z tą technologią. Ten sam bajer ma gładzik w moim macbooku i uwierz mi, klika tak jak trzeba to raz, a dwa, że wreszcie żaden syf nie dostanie się pod przycisk. Akurat ta nowość w 7 jest jak najbardziej na plus.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

(pipi) te dyskoteki i balony. Napiszę klawiaturę z emotikonkami z forum i wstawię do AppStore, co Wy na to?

No i do tego soundboard z papieżem i stonogą. Wtedy to naprawdę będzie the most advanced mobile operating system.

DO IT!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...