Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

No mi tego jacka trochę będzie brakować, nie ma co ukrywać. Niemniej głośniki stereo, ten przycisk Home na plus. Nie ma rewolucji, ale że przesiadam się z 6 Plus to jaram się najbardziej 3D Touch. Ciekawe też jak te energooszczędne procesory wpłyną na życie baterii.

 

iOS10 zaje,bisty, samo to przyspieszenie animacji jest warte upgrade'u.

Odnośnik do komentarza

 

 

przycisk ma klikać !

 

 

Widać, że w nie miałeś styczności z tą technologią. Ten sam bajer ma gładzik w moim macbooku i uwierz mi, klika tak jak trzeba to raz, a dwa, że wreszcie żaden syf nie dostanie się pod przycisk. Akurat ta nowość w 7 jest jak najbardziej na plus.

 

Miałem Retinę 13 z Force Touchem..... 

 

gładzik w macbooku - okej

przycisk ..jedyny funkcyjny w telefonie który klikasz kilkadziesiąt razy dziennie -nie widzę tego

Odnośnik do komentarza

no ja po dniu używania ios10 jestem zakochany

 

 

przycisk ..jedyny funkcyjny w telefonie który klikasz kilkadziesiąt razy dziennie -nie widzę tego

 

 

no ale jak ty masz tego nie widzieć, skoro force touch działa tak, że powierzchnia "klika" na tyle przekonywująco, że ludzie którym to pokazują nie wierzą, że nie klika, póki nie wyłączę laptopa.

 

a tutaj będzie to samo. będzie klikało, będzie zaje,biście, zawsze byłem za wywaleniem mechanicznego home, ale bałem się software'owego guzika, no i Apple wyszło ze swoim bajerem na tyle dobrym, że już się o to nie martwię.

 

w każdym modelu to (pipi) działało inaczej, w jednym klikało głośniej, w drugim ciszej. to zawsze była loteria. w iP4, iP5s, iP6 i SE guzik zawsze klikał mi inaczej, a teraz będzie to ustandaryzowane. dla mnie bomba.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Wcześniej miałem iPhone 6 na iOS 9-  bateria rozładowywała się szybko, a w trybie oszczędzania energii było TROCHĘ lepiej.

W przypadku mojego SE na pełnych obrotach CPU zżera dużo, ale przy Low Power Mode na iOS10 - różnica jest KOLOSALNA.
-co ciekawe, iP6 wyraźnie zwalniał, a na SE i nowym systemie często zapominam, że pracuję w na tym trybie np. cały dzień :)

Odnośnik do komentarza

 

ja tam nie widzę różnicy między zwykłym, a oszczędnym xd

Tryb oszczędny m.in. nie fet(pipi)e poczty. Trzeba wejść w program od poczty aby zaczęło ściągać maile.

Czyli oszczedza nam baterie poprzez wyłączenie stałego łączenia z serwerem pocztowym

 

 

Po prostu nie pozwala chodzić aplikacjom w tle, jak oszczędzać jeśli WSZYSTKO będzie działać? Coś wyłączyć musi żeby jakaś różnica była.

Odnośnik do komentarza

a nowe ficzery między iOS10 i macOS Sierra <3. kopiuję obrazek na telefonie, klikam wklej na lapku i wkleja to samo <3

 

chu,je specjalnie to robią, żeby nie uciekać od ich E K O S Y S T E M U

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Da się. Wczoraj niechcący pogodę usunąłem xd.

 

Czego się nie da z tego co zauważyłem:

 

-Wallet

-Find my Iphone

-Zdrowie

-Feedback (ale to jest chyba tylko w becie)

-Aparat

-Zdjęcia

-Zegar

-Sklep

-Ustawienia

 

Podoba mi się ten ekran z widżetami po przesunięciu ekranu blokady/homescreena w lewo.

 

HzRWtFN.png

 

 

Aha, wybudzanie telefonu po jego podniesieniu działa nadzwyczaj dobrze. Na androidach z reguły takie bajery wyłączałem, tutaj działa znakomicie.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

64GB pewnie za około 2300zł, zafoliowany

 

nie-bierz-Pan-szesnastki :)

 

3dni temu samo Apple obniżyło ceny telefonów, wiec Mirki GSM będą musiały polecieć z tym w dól po premierze 7 :)

 

myślałem że może uda się wyrwać za +/- 2k. Tak czy inaczej dużo, ale taka jest cena gardzenia androidem.

 

Szkoda że Lumia idzie do piachu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...