Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

 

64GB pewnie za około 2300zł, zafoliowany

 

nie-bierz-Pan-szesnastki :)

 

3dni temu samo Apple obniżyło ceny telefonów, wiec Mirki GSM będą musiały polecieć z tym w dól po premierze 7 :)

 

myślałem że może uda się wyrwać za +/- 2k. Tak czy inaczej dużo, ale taka jest cena gardzenia androidem.

 

Szkoda że Lumia idzie do piachu.

 

 

 

No ja swojego 6S 64GB sprzedaje za 500 euro( 2169zl) na rzecz nowego iPhone 7 Plus. Mam juz kupca.  Dokladam drugie tyle i mam nowego iPhone. IMO dobry deal. Co roku upgrade smartfonu za 500 euro :) W nastepnym roku wyrwe wiecej za uzywanego 7 Plus. Obstawiam, ze 650-700 euro.. 

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

One są w AppStore? Wreszcie Apple poszło po rozum do głowy i je tam wsadzili. Ja się trochę cykałem usuwać bo co jak mi kiedyś będzie potrzebne xD. Nie wiedziałem, że można pobrać właśnie z AppStore.

Odnośnik do komentarza

Panowie, jak wygląda sprawa ściagnięcia Iphone'a z USA? Warto?

Porównałem cenę w apple store i różnica w modelu IP7 128gb to 980zł. Z tego co wyczytałem, ceny w sklepach w stanach nie zawierają podatku, prawda to? Nawet jeśli to dopłaty by było coś ok 60-70dolców? Czyli i tak spoko. Znajomy jest obecnie za oceanem, wraca w Październiku, więc do tego czasu raczej udałoby Mu się zakupić telefon. Jak wygląda sprawa simlocka? (byłem pewien, że są odblokowane ale już kilka osób pisało gdzieś o tym i zwątpiłem). No i jak z gwarancją? Również byłem pewien, że można reklamować telefon w każdym oryginalnym serwisie apple w Polsce, ale znów się naczytałem o tym różnych opinii, zwłaszcza jeśli chodzi o telefony kupione w USA. No i czy ogólnie warto się bawić w coś takiego, żeby zaoszczędzić te 600-700zł? Może ktoś z Was "ściągał" już telefon z Hameryki?

Odnośnik do komentarza

Nie warto. 

 

Clo na smartfony (Apple) wynosi 0% ale podatek VAT wynosi 23% 

 

Wybrales model iPhone 7 w wersji 128GB za kwote 749$ ale po wyliczeniu tego podatku wynosi juz kwota 921,27$ (3575 zl) + dolicz do tego koszt wysylki. 

 

Praktycznie nie wyjdziesz na tym. Wysylka tez potrwa troche :)

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

Wysyłka nie wchodziłaby w grę, bo telefon by przywiózł ze sobą ale jeśli to ma być różnica 300-400zł to faktycznie nie warto. Chu.jowo z vatem :/

 

Jak jedziesz osobiscie po ten telefon, to juz inna sprawa.. Nie placisz nic, jesli przyjedziesz jako uzytkownik tego telefonu do Polski. Wiesz ocb, odpakujesz go i masz go przy sobie.

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

No tak, tylko apple care plan to dodatkowe 129$. Na razie na stronie przy wyborze IP7 nie ma nawet możliwości wyboru "sim free" (przy 6s jest), rozumiem, że na razie nawet by nie dorwał odblokowanego? Faktycznie, nie warto chyba. Poczekam, w czerwcu kończy mi się umowa, może marzec-kwiecień nowy 6s będą w granicy 2100-2200 (64gb) i sprawie sobię takiego,a na razie muszę się przemęczyć na mojej piąteczce. Dzięki bardzo za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...