Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

W 6 też nie ma. Potrzebny jest ten koprocesor, który chyba działa kiedy główny jest uśpiony. To tak jak z Hey Siri, za dużo energii by brało na starszych urządzeniach. Podobno.

Przecież iPhone 6 ma M8... między M7 i M9 różnić w sumie nie ma.

Apple wycięło - bo tak...

 

to jak kiedyś iPhone 5 i w górę miały air-dropa, a 4S - nie :E 

 

Jailbreak dla iOS10 przyniesie pewnie tłiki pozwalające na odblokowanie tego co zostało celowo usunięte

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Za to nadal brakuje skrótu danych komórkowych w centrum sterowania. W lipcu czytałem, że taka opcja była ukryta w plikach bety dziesiątki. Trochę żałosne, że nie ma tego w oficjalnej wersji.  

Ktoś tego jeszcze używa przy dzisiejszych pakietach? To nie android i tutaj nie drenuje baterii ani nie pobiera nic czego nie chcesz w tle. Wifi też wyłączasz?

Odnośnik do komentarza

A dane komórkowe masz pod 3D Touch na ustawieniach.

 

Ta to wiem, ale jednak wolałbym mieć też możliwość włączenia danych z blokady telefonu. Ogólnie chciałbym mieć możliwość spersonalizowania centrum sterowania pod własne potrzeby.

Ktoś tego jeszcze używa przy dzisiejszych pakietach? To nie android i tutaj nie drenuje baterii ani nie pobiera nic czego nie chcesz w tle.

 

Jeśli sądzisz, że dane komórkowe nie marnują w ogóle baterii, zwłaszcza w miejscach z lipnym sygnałem to beka. O odświeżaniu aplikacji w tle widocznie też nie słyszałeś, ale jednak ta za(pipi)ista funkcja istnieje. Polecam.

A pakietu mam 30 GB miesięcznie i mój post nie miał z tym nic wspólnego.

 

Wifi też wyłączasz?

 

 

A po co mi włączone wifi kiedy jestem w ruchu, na cmentarzu, na piwie czy kiedy korzystam z pc? Życie mi chcesz układać?

Edytowane przez Dr1zzt
Odnośnik do komentarza

 

Za to nadal brakuje skrótu danych komórkowych w centrum sterowania. W lipcu czytałem, że taka opcja była ukryta w plikach bety dziesiątki. Trochę żałosne, że nie ma tego w oficjalnej wersji.  

Ktoś tego jeszcze używa przy dzisiejszych pakietach? To nie android i tutaj nie drenuje baterii ani nie pobiera nic czego nie chcesz w tle. Wifi też wyłączasz?

 

Baterię drenuje przede wszystkim wyszukiwanie sygnału.... w całym kraju nie jest dostępne LTE - przeskok i ciągłe szukanie zakresów między 3G i LTE żre najwięcej. 

 

moduł wifi/bt jest niezbędny do prawidłowej lokalizacji - a jak masz te usługi włączone, to nawet instagram którego aktualnie nie używasz - non stop dranuje baterię.

 

:reggie:

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Fakt, że to dawno było, ale w czasach IP4 (to mój ostatni) samo przełączenie z 3G na 2G powodowało, że telefon żył do wieczora. Jak miałem "cały dzień" 3G to tak do 16-17 działał. To że telefon NIE UŻYWA do konkretnej akcji tych danych, to nie znaszy że baterii nie żre. Chodzi o łączenie z nadajnikami, synchronizacja na poziomie niższych warstw sieciowych modemu, zawsze to coś zżera. Sporo mniej niż kiedyś ale zżera. Byłem teraz za granicą i jechałem na wyłączonych danych komórkowych i telefon trzymał znacznie dłużej, no ale dla was wiadomo ;-) Android. Sprawdźcie jak jest u was. Różnica na plus będzie na pewno ale może nie gigantyczna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...