Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Musiałem przekompilować wszystkie dependencje w projekcie bo wraz z iOS10.3 wyszedł też Xcode 8.3 i Swift 3.1. Na szczęście nie było z tym tyle zachodu co ze Swiftem 3.0, więc daję mu 6/10 mógłby nie wychodzić.

Odnośnik do komentarza

stabilność xD

była spoko, na iOS 6,7,8... i się zaczęło 'nieapple'.
modeli się namnożyło, wsparcie 5letnie pchane na siłę i efektem jest to, że w becie 5 tego nowego iOSa miałem czarny ekran przy otwieraniu każdej apki, łącznie z systemowymi. 
(tak tak, to beta, ale feedbacki leciały za każdym razem)
efekt porównywalny do tego : pan Myrek od remontu ruszył instalacje która działała, z.(pipi)ał, poszedł i nie działa.

systematycznie jest tylko gorzej.
siedzę w tym od lat i trochę żeżuncją jest zarówno nowy iOS, jak i iPhone7. 
-cud, że te galaksy nołty wybuchały, to ratuje Cook'a

(nic dziwnego, że w 2016r  6S poszedł ogólnie lepiej niż 7 po premierze - inaczej niż co roku, nie było tych co mówili 'poczekam do premiery) 

w moim odczuciu Apple spada, to nic gwałtownego ale mi się odechciało im płacić za sprzęty.
jest mniej premium, bardziej Xiaomi w ostatnich 2latach.
no szkoda.

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Jeśli mam być szczery to mam odwrotne wrażenie, bo pracuję z tym systemem już parę lat od "kuchni". iOS7 był nowy, świeży, dużo nowych rzeczy sobą zaprezentował, ale miał dużo braków i sporo rzeczy dostępnych tylko dla Apple. iOS8 było krokiem w dobrą stronę, ale ja pier,dolę jakie to było zbugowane gów,no. Niech o tym systemie świadczy to, że KAŻDY sprzęt z nim dostał update do iOS9, bo nie chcieli nikogo na tym syfie zostawiać i zmuszać nas developerów do utrzymywania wsparcia dla tego syfu. iOS9? Szanuję jak poje,bany, stabilny, wprowadza dużo dobroci od programistycznej strony i ogólnie dobra sprawa. iOS10 wprowadził spore zmiany zarówno dla użytkowników jak i developerów, będąc przy tym wciąż spójnym i stabilnym, też szanuję. Jak dla mnie jest coraz lepiej, narzędzia developerskie wciąż mają braki, ale jest ciągła poprawa. Xcode 7 był gówniany, 8 jest już całkiem ok (chociaż ubili pluginy je,bani). Swift też się bardzo ładnie rozwija i otwarcie jego kodu źródłowego i rozwoju również szanuję jak poje,bany. Na razie spoglądam w przyszłość z optymizmem, chociaż nie powiem, ich ruchy w kwestii komputerów i tabletów mi się średnio podobają.

Odnośnik do komentarza

Narzędzia dla developerów faktycznie idą w dobrą stronę - aż się chce oglądać WWDC.

natomiast ja patrzę na to od strony użytkowej / sprzętowej. 
powiedzmy że też z tymi sprzętami pracuję - raczej od strony elektronicznej. 

iOS 9, a szczególnie 10 bardzo zmęczył wszystko co jest oparte o A6 i A7... poprawek/dodatków raczej jest niewiele, a sprzęt dyszy - nieważne czy to iPhone, czy iPad.
-ja wiem, że producent nie może w nieskończoność aktualizować urządzeń sprzed lat, bo zmaleje popyt na topowe modele, ale hmm... 
od czasu pogrzebania iPhone 4 aktualizacją do iOS 7.0 - tendencja się utrzymuje i moim mniemaniu trochę zaciera to ideę ekosystemu Apple - gdzie producent hardware'u ma swój własny...software - bo ten jest niedoskonały, działa niedoskonale lub ucegla urządzenia, które sypią raz po raz błędami pamięci. 
widzę to po prostu codziennie i chyba jest mi trochę...przykro 

Inaczej sprawa ma się z Mac'ami. 
była jedna wtopa...Mavericks.

joszimitsu mimo nowego layoutu wszedł dosyć gładko na starsze konfiguracje, a kapitan tylko to jeszcze poprawił
-szanuję

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw czy iOS 11 wniesie coś nowego, pomiędzy 9 a 10 różnic praktycznie nie było jak dobrze pamietam.

Osobiście szanuje bardziej OS X niż iOS, mam iMaca z 2011 i gdyby nie fakt ze pracuje na nim w programach do obróbki zdjęć i w tej kwestii trochę nie domaga, to nie widać po nim wcale zmęczenia.

Odnośnik do komentarza

 

(*)

 

SE mi się nie włącza. Całą noc leżał na kablu, niby się ładował, rano trup. Ja pierd,ooooole. Na drugiej ładowarce to samo.

recovery/dfu mode też nie działa jak rozumiem?

 

 

to jest Apple, tu sie oddaje telefon do serwisu premium, a nie jak, tfu, androbiedak zmiana romów, factory resety, czy czyszczenie dalvik-cache

Odnośnik do komentarza

SKOŃCZCIE z tym DFU.
 

pomoce typu: 
"apple discussions" można sobie wsadzić.

Problem jest czysto hardware'owy - zakładając, że przewód jest OK, a układy na płycie odpowiadające za jego rozpoznanie - sprawne. (pewnie tak jest)

imo ten SE ma uszkodzone gniazdo lightning -jeśli ładowarka jest wykrywana, ładowanie "odbywa się", a % baterii wcale nie wzrasta.

>serwis lub gwarancja. 

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...