Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

No ja to tak jeszcze spokojnie z rok pośmigam na moim SE, jak nie dłużej. Działa ciagle tak samo dobrze.

 

Oczywiście jeżeli ciągnie cię do większego ekranu, 3Dtouch i innych bajerow to nie ma co się zastanawiać nad SE, ale to nadal super telefon i każdemu go mogę polecić.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

SE fajny telefon ale po pierwszym upadku mimo mocnej obudowy i szkła hartowanego na ekranie wyświetlacz (pipi)ną.ł n pół :/ Mój poprzedni telefon z1 compact przeżył bez szwanku kilkanaście mniejszych i większych upadków w tym między innymi lot z wysokości 2 metrów na kastkę krakowskiego rynku bez żadnej obudowy.

Odnośnik do komentarza

Ale na to nie ma reguły. 4 ajfony, każdy spadał nie raz na podłogę i nigdy nic się nie stało. Wziąłem Xperię z3, upadek z 30cm i połowa ekranu wysiadła. Już nie mówię nawet o tyle ze szkła, który pękł podczas noszenia w spodniach.

Odnośnik do komentarza

Apple dalej spowalnia starsze telefony updejtami iOS, czy to tylko kłamstewko powtarzane przez fanbojów Androida?

 

 

No spowalniają, tutaj nie ma się co oszukiwać. Pytanie tylko o jakim sprzęcie mówimy. Bo jak w(pipi)iesz iOS9 na 4S to jest wolny, ale iOS11 takiej siódemce krzywdy nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam problem z zalogowaniem się do konta z poziomu Ipoda Touch. Leżał sporo czasu nie używany, a w między czasie zmieniłem apple id z hasłem i tu leży problem, bo na ipodzie wyświetla się stary id, którego nie mogę zmienić i hasło nie działa. Z kolei gdy wejdę w itunes store z poziomu ustawień i wpiszę nowe dane to wyskakuje błąd weryfikacji. Jest możliwość rozwiązania tego problemu czy trzeba robić jakiś twardy reset?

 

EDIT: Dobra, problem rozwiązany. Twardy reset i przez Itunes z poziomu kompa mogłem zaktualizować dane.

Edytowane przez Dr1zzt
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

chodzi mi po głowie 7 plus xd, skoro nie mam już iPada, a czasami spoko jest mieć pod ręką duży ekran, na którym można coś poczytać

 

ale teraz to w sumie bez sensu co nie, skoro zaraz coś nowego pokażą

Odnośnik do komentarza

Teraz może i bez sensu ale mam dokladnie jak ty. Ipad na początku zajawka a potem w domu leżał albo w pracy. Telefony mi rosły i urosły do 6 cali i mniejszego nie chcę (sam telefon jest wielkości właśnie ip plus tylko ramki ma mniejsze).

 

Ale do meritum - poczekaj. Zaoszczędzisz jeśli 8 nie będzie Ci pasował, weźmiesz 7 plus taniej.

Odnośnik do komentarza

chodzi mi po głowie 7 plus xd, skoro nie mam już iPada, a czasami spoko jest mieć pod ręką duży ekran, na którym można coś poczytać

 

ale teraz to w sumie bez sensu co nie, skoro zaraz coś nowego pokażą

Za dwa miechy. 7s 7s plus i iP pro. Bedzie lipa w (pipi) jak to tak rozstrzela.

 

Nie wiem jak zylem bez ipada pro xd

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

o znalazłem dobrą ofertę, sklep legit ? https://x-tronik.pl/sklep/apple-iphone-6-16-gb-zloty/?gclid=CjwKCAjwqcHLBRAqEiwA-j4AyCftbo25vnLJcgQ2G_mBgpC_UrokMSQbZ_k7xxfSH8prT8Svt8QEgRoCBVwQAvD_BwE 

 

dobra, doczytałem że możliwe że wysyłają z poza eu

Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza

o znalazłem dobrą ofertę, sklep legit ? https://x-tronik.pl/sklep/apple-iphone-6-16-gb-zloty/?gclid=CjwKCAjwqcHLBRAqEiwA-j4AyCftbo25vnLJcgQ2G_mBgpC_UrokMSQbZ_k7xxfSH8prT8Svt8QEgRoCBVwQAvD_BwE 

 

dobra, doczytałem że możliwe że wysyłają z poza eu

16 gb jak zwierze? Kolego doradzam jednak większą pojemność :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...