Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

IPhone 8 i 8 Plus to są właśnie ulepszone modele z zeszłego roku. Na początku miało być 7S i 7S Plus, ale widać, że Apple z tego zrezygnował. IPhone X z kolei to jest jubileuszowy telefon z okazji dziesięciolecia Iphone'a. 

 

Jeżeli chodzi o kupowanie premierowych Iphonow w Polsce to możesz praktycznie o tym zapomnieć. 2 miechy czekania minimum, żeby na spokojnie dorwać. Kupuje od lat Iphone'y na premierę i zawsze jest to samo, dlatego za każdym razem łykam telefon na premierę z niemieckiej dystrybucji. W tym roku tez biorę Iphone X na premierę i już uruchamiam swoje kontakty u sąsiadów :D

 

Konferencja jutro o 19 naszego czasu jakby co. Jest hajp.

Odnośnik do komentarza

Jak szybko chcesz to się je,bnij do Drezna/Berlina jak to Polacy robią, ew. z Anglii jak np. ja to zrobiłem bo akurat tam byłem. Polska to kraj drugiego sortu dla Apple. Ceny mają być od $1000 w górę z tego co wiadomo na razie, ale zaczekaj do jutra to wszystko będzie wiadomo czarno na białym, na razie nie ma żadnych oficjalnych info tylko wycieki (które w większości okażą się prawdziwe, ale to inna sprawa).

Odnośnik do komentarza

Jak szybko chcesz to się je,bnij do Drezna/Berlina jak to Polacy robią, ew. z Anglii jak np. ja to zrobiłem bo akurat tam byłem. Polska to kraj drugiego sortu dla Apple. Ceny mają być od $1000 w górę z tego co wiadomo na razie, ale zaczekaj do jutra to wszystko będzie wiadomo czarno na białym, na razie nie ma żadnych oficjalnych info tylko wycieki (które w większości okażą się prawdziwe, ale to inna sprawa).

 

W Londynie bez problemu kupiles? Jak duze byly kolejki i ile godzin stales? Zamierzam chyba w tym roku pojechac do Brukseli, bo ostatnio to caly czas zamawialem w sklepach z rtv agd i szczerze odradzam. 

Odnośnik do komentarza

Stanie w kolejce xDDD

 

Zamówiłem sobie krótko po premierze, wyznaczyli datę odbioru, a że wtedy byłem w Londynie na prawie dwa tygodnie to nie było z tym spiny. Przyszedłem na wyznaczoną godzinę (coś koło 15 czy 16), żadnych kolejek nie było, może parę osób? Ale nic, żebym to specjalnie pamiętał, ten sklep i tak zawsze jest tłoczny.

jeśli te nowe iPhone'y będą bez touch id to będzie chyba beka stulecia, nie mogę się już doczekać tych filmików jak ludzie odblokowują innym ich telefony przystawiając kogoś zdjęcie przed kamerę

Odnośnik do komentarza

Będzie opłacało się kupić Iphona 6 po premierze 8? Obecnie w sklepach stoi po 399€ więc nie jest tak źle, a możliwe, że stanieje jeszcze bardziej po premierze 8, prawda?. Czy w ogóle nie brać go pod uwagę? Nigdy nie miałem Iphona, obecnie posiadam Moto G i już się mi się ona mocno sypie.

Odnośnik do komentarza

jakoś nie wierzę w cenę 1000$ i więcej, przecież to już rejony Macbooka :/

 

 

Między innymi dlatego wypuszczają ulepszoną siódemkę obok tego nowego za 1000+ dolarów. Coś jak Macbook 12" - drogi, ładny, ale wykastrowany z funkcji.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

jakoś nie wierzę w cenę 1000$ i więcej, przecież to już rejony Macbooka :/

 

 

Między innymi dlatego wypuszczają ulepszoną siódemkę obok tego nowego za 1000+ dolarów. Coś jak Macbook 12" - drogi, ładny, ale wykastrowany z funkcji.

 

 

Podobno mają dorzucić do iPhone X darmową, roczną subskrypcję na apple music i dysk iCloud.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...