Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tylko to gloryfikowanie apple jest naprawdę chore u niektórych ludzi.

Z drugiej strony gloryfikowanie androida i wyjeżdżanie z jakimiś 2 generacjami do tyłu też nie jest zbyt zdrowe.

Może przesadziłem, ale ostatnio każdy nowy iphone musi nadganiac konkurencję. Gdyby nie miał tego sprzętu Sprite to faktycznie by tak było. Miałem i mam porównanie. To tylko moje zdanie, nie musisz go brać pod uwagę. Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Panie, daj Pan spokój. Teraz musisz wybierać z telefonu bez wielkich zmian albo z Samsunga który dowalił cenę jak Apple albo więcej. A ja mam 2-3 letni telefon wtedy topowy i da się żyć. Wszystko wyhamowało tak naprawdę. Snapdragon 95623465 i 6 gb ramu żeby zagrać w monument Valley i połączyć się po ssh do roboty lub poczytać forumek. Tylko aparaty się zmieniają ale miejsca na optykę brak. Największe pole do popisu maja teraz jakieś Xiaomi czy Lenovo (Moto) bo mogą teraz zalewać rynek telefonami za 1000 zł które są znośne. 5 tysięcy. 5000. Ja pindolę, można za to naprawdę dużo fajnych rzeczy kupić.

 

Można Apple cenić i lubić ale nowych trendów już nie wyznaczają. Dalej są oczywiście topowym producentem ale kompy podupadły na jakości a i telefony są chyba trochę za drogie na to co oferują. Ale można jak Mroku - być wybrańcem!

Odnośnik do komentarza

Cena 7ki poszła w dół o 600zl, można go już kupić za 2750zl, jaki jest sens dokładać do X kolejne 2250zl?

Przecież nawet bebechy ma te same co 8mka, która to znowu jest raptem 30%? Szybsza od 7ki.

Zostaje przy mojej 7ce, ewentualnie w styczniu "abonamentowa 8ke" sobie kupię za dobre pieniądze.

Odnośnik do komentarza

Każdy telefon z dobrym aparatem i odpalający Heartstone to dobry telefon.

 

Po chvj się spinać o to, który ma wyższą rozdzielczość, nowsze bebechy skoro większość apek działa na kalkulatorze, a bateria trzyma we wszystkich tak samo słabo? :cool:

Odnośnik do komentarza

Cena 7ki poszła w dół o 600zl, można go już kupić za 2750zl, jaki jest sens dokładać do X kolejne 2250zl?

Przecież nawet bebechy ma te same co 8mka, która to znowu jest raptem 30%? Szybsza od 7ki.

Zostaje przy mojej 7ce, ewentualnie w styczniu "abonamentowa 8ke" sobie kupię za dobre pieniądze.

No i teraz 7ka to za te pieniądze dobry zakup. I tym może Apple rynek podbijać, zwiększać udział.

Odnośnik do komentarza

I didn’t realize how much I missed the glass back if the iPhone 4, 4S, 5 and 5S until I held the iPhone X. Sure, the super-polished Jet Black iPhone 7 approaches the feel of glass, but, to be honest, the tactile experience of touching ultra-hard glass (which may or may not be Gorilla Glass) is unmistakable.

 

Jak ja się ciesze, że będzie szklany tył w iPhone X. Uwielbiałem moją 4 przez to :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...