Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Jakies face id, po(pipi)ane to. Na(pipi)any bede i (pipi)a rozpozna.

 

Mysle o nowym IP i jednak bede celowal w ósemke niz tego Xa. Wiecej wad ma niz zalet jednak. Za rok bedzie rewizja i sie ogarnie. No ale mroku kredyt bierze hipoteczny biedak (pipi)any.

Cena problemem nie jest, tylko myśle po co. 30% wadliwych ekranow, nie dzieki xd

Odnośnik do komentarza

Nie chce mi się szukać. Było info sporo przed konferencją, że ipX ma opoźnioną premierę ze względu na przycięcie oleda i 30% to odrzut produkcyjny.

Dlatego rozsądnie podchodzę do tej premiery, bo poźniej też wyjdzie wada jakaś pewnie.

Odnośnik do komentarza

Osoby, ktore co roku stekaja jakie to Apple zle nie mieli stycznosci z flagowcami tej prestizowej marki, bo nie maja pieniazkow na to i sa zmuszeni do uzywania budzetowych smartfonow z Androidem. Oczywiscie nie mam nic do Androida, bo na ten moment oprocz mojego iPhone'a 7 Plus uzywam tez Samsunga Galaxy S8 ktory sprawuje sie swietnie i bede go uzywal do premiery S9.

 

Praktycznie kazdy nowy model iPhone'a (bez S) mial wady, wiec w X na pewno cos bedzie nie tak.

 

 

Tak jestem biedakiem, bo biore X w wersji 64GB.

Odnośnik do komentarza

Poczekajcie aż zobaczycie jak aplikacje ogarniają to gó,wno wystające na górze ekranu xD. Przecież to jest jakaś parodia.

 

A co do szkła na to zaje,biste aż mi się nie stłukło. Z obu stron za jednym zamachem.

Plastikowego Samsunga Galaxy S3 ożeniłem z pozbrukiem pierwszego dnia jak go miałem i do dzisiaj działa i jest w jednym kawałku prócz dwóch wgnieceń.

Odnośnik do komentarza


 

67b.jpg


A dali w ogóle ten zapowiadany w plotkach ciemny motyw w iOS11?

 

Tak, jest coś takiego jak "smart invert" który na dobrą sprawę jest czymś, co można nazwać dark mode. Chociaż na moje to wciąż za dużo rzeczy ma zmienione kolory i ciężko się tego używa, przełącznik tego też jest ukryty głęboko w opcjach dostępności. Ja używać tego raczej nie będę, chociaż lepsze to niż nic.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Boże, zwykła ósemka też w szkle? To po co oni rok temu walili konia do obudowy siódemki?

 

Jezuuuuuuuuuu nie mogę z tą firmą czasami.

 

Mając dzisiaj nieskończoną ilość pieniędzy do wydania na telefon, brałbym zwykłą siódemkę.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

67b.jpg

 

A dali w ogóle ten zapowiadany w plotkach ciemny motyw w iOS11?

 

 

Tak, jest coś takiego jak "smart invert" który na dobrą sprawę jest czymś, co można nazwać dark mode. Chociaż na moje to wciąż za dużo rzeczy ma zmienione kolory i ciężko się tego używa, przełącznik tego też jest ukryty głęboko w opcjach dostępności. Ja używać tego raczej nie będę, chociaż lepsze to niż nic.

To jest tak brzydkie ze aż oczy krwawią xD co ta firma z tym telefonem zrobiła to ja nawet nie xD szkło mnie nie porywa chyba faktycznie lepiej wziąć siodemeczke

Odnośnik do komentarza

Boże, zwykła ósemka też w szkle? To po co oni rok temu walili konia do obudowy siódemki?

 

Jezuuuuuuuuuu nie mogę z tą firmą czasami.

 

Mając dzisiaj nieskończoną ilość pieniędzy do wydania na telefon, brałbym zwykłą siódemkę.

 

no ja dalej sie zastanawiam miedzy siodemka a osemka. a 8 ma szklo, bo ladowanie bezprzewodowe 

Odnośnik do komentarza

LOL co tu się dzieje. 

Używam ajfona tylko dla ios. Nie muli nawet jak flagowe androidy które i tak łapią zadyszkę po pewnym czasie. 

Posiadanie ajfona, to żaden prestiż ( :yao: ). A już na pewno nie od kilku modeli gdzie w abo masz wliczoną rate i byle jaki jurek może mieć ajfona. 

Te telefony nie rozwalają już systemu, same pokazy apple są nijakie ostatnio. 

Tyle w temacie. 

Odnośnik do komentarza

bez kitu, Samsung zrobił flagowca który wygląda pięknie i autentycznie nie ma ramek, nawet głupie Xiaomi które istnieje od paru lat potrafiło stworzyć coś z lepszym designem od Apple.

 

Te dziwne rogi w Iphone X nie będą wykorzystywane przez 90% aplikacji i stron internetowych, dopóki "przeciętny" Iphone też nie będzie bezramkowy i nie dotrze do mas.

 

Czekam na Iphone 9 który zapewne będzie wyglądał mniej dziwacznie i nie będzie kosztował 300 dolarów więcej tylko dlatego że jest jubileuszowy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Teksty, że telefon, który w docelowych krajach posiada 50% osób, ma być "prestiżowy" czy "luksusowy", zawsze mnie bawiły. Ale trzeba przyznać, że sprzedając to coś za 1300 euro Apple robi co może do wrażenia, że to faktycznie jest wydatek tylko dla ludzi niemających co robić z kasą.

 

 

 

Zresztą sporo osób uważa, że dosłownie to jest cel tego iPhone'a, luksusowy - żeby te tańsze wydawały się relatywnie lepszą inwestycją. No... zobaczymy, czy chociaż to wykrywanie twarzy będzie działać...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Mroku się musi jakoś dowartościować, że ma niby ekskluzywny sprzęt kupując nowego iPhone'a.

 

 

 

Ale mu doje,bałeś, no po tym to się nie pozbiera i spali nawet swój plakat z GTA V, na którym prezentuje nam swoje prestiżowe zakupy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...