Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, easye napisał(a):

przewijanie piosenek działa wam na klawiszach z kierownicy? Czy wszyscy zawsze od początku do końca słuchacie? XD

 

W mojej beci x6 działa normalnie, więc coś u ciebie jest nie tak, ale po cholerę sobie przewijać piosenkę? Jeszcze rozumiem skipnąć i dać następny kawałek. 

Odnośnik do komentarza

Mam, stąd moje porównanie i lekki zawód, ostatni raz z jabłka korzystałem z 10-15 lat temu, tym większe moje zażenowanie, że taka Siri nadal nie potrafi odczytać smsa po polsku.

Mamy zaawansowane AI do tego stopnia, że ksiązki tłumaczy, sam pisze, w innych telefonach już zadzwonisz do obcokrajowca i na bieżąco tłiumaczona jest Twoja mowa, a w jabłku od 15 lat nie ma polskiego asystenta, który by odczytał smsa. 

Szkoda, że te ich AI nie pozwala po prostu zastąpić Siri asystentem googla.

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, easye napisał(a):

A jakieś argumenty poza klaunem? Używacie Siri w ogóle? Te nowe zajebiste AI bedzie po polsku, czy nadal nic z telefonu nie odczyta?

 

przewijanie piosenek działa wam na klawiszach z kierownicy? Czy wszyscy zawsze od początku do końca słuchacie? XD

Nie używam Siri poza wywoływaniem piosenek na głośnik. Nowego zajebistego AI nie bedzie nawet w Europie a co dopiero po polsku.

 

Apple Car play dziala mi bez zarzutu, pogadaj z serwisem auta, bo to nie wina telefonu tylko softu w aucie co opisujesz.

Odnośnik do komentarza

ale ja nikogo nie staram się przekonać, napisałem 2 posty w 260 stronicowym temacie, ze sie zawiodłem i tyle a teraz testuje dalej.W SoundCloud w ogóle mi przewijanie nie działa, wiec moze rzeczywiście problem z apka Hyundaya. Pogoogluje.

 

Ok, nie tylko ja mam taki problem, bo ludzie z rożnymi autami i rożnymi wersjami iOS mają problemy z CarPlay, więc szkoda czasu na walke.

 

 

Odnośnik do komentarza

Trzy auta mialem z carplay, żaden nie miał tego problemu, a nie zliczę ile wynajętych. Można wiele zarzucić Apple ale na pewno nie wydaje niedziałających apek natywnych. Brak możliwości przerzucania piosenek na pewno do tego by nalezało, ewidentnie coś z softem w aucie.

Odnośnik do komentarza

Ja z siri korzystam non stop. Włączam światło w sypialni mówiąc "siri, good evening", i inne proste komendy na inne pokoje. Ustawiam sobie szybkie przypomnienia/spotkania jak nie mam jak zapisać i nie chcę zapomnieć, proszę aby zadzwonił do żony/mamy itd. Sprawdzam pogodę, włączam timer jak gotuję, kurde sky is the limit. Wystarczy chcieć. Oczywiście fajnie jakby to wszystko działało w naszym języku ale co zrobić. Przewijanie piosenek Tobie nie działa, to pewnie wina Apple... Masz albo lipny system w aucie, albo zgłoś to na gwarancji, bo w ACP jak i android auto dużo zależy jaki procesor włożył producent auta w swój multimedialny system. Może jest więcej przypadków Twojego auta z problemami w apple carplay?

 

Ja zmieniam samochody co roku albo i częściej praktycznie od 8 lat i nigdy nie miałem problemu z apple carplay jeśli był. Dużo też wynajmuję na wakacjach i zero problemów.

 

Cytat

Ok, nie tylko ja mam taki problem, bo ludzie z rożnymi autami i rożnymi wersjami iOS mają problemy z CarPlay, więc szkoda czasu na walke.

 

Sorry ale z perspektywy osoby, która jest obecna (bliżej/dalej) przy wydaniu około 100 aut miesięcznie, to właśnie androidy generują największe problemy. Nasz asystent od wydań trzęsie się jak dziadek wyjmie jakiegoś słabego androida i trzeba kombinować. Z reguły jak jest problem z acp, to po stronie producenta aut i wsadzonych marnych podzespołów do systemu multimedialnego. Nigdy jeszcze przez te wiele lat nie spotkałem się aby był problem z Apple Carplay w Toyocie albo Mazdzie na etapie łączenia klientowi w parę i pokazania podstawowych funkcji. It just works ;) 

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że wszyscy macie najnowszy soft 17.6.1? ok, Spotify sie przewija po prostu nie paskiem :facepalm:, ale soundcloud nie działa w żaden sposób. Używacie czy nie, jeżeli tak to sprawdźcie u siebie. 

(samochod rocznik 2024) - google nic nie podpowiada.
 

 

Odnośnik do komentarza

Dostałem starego MACa z 2015 typowo pod prace i zastanawiam się czy nie kupić IPhone, by skorzystać z mitycznego ekosystemu. Ma mi służyć do pisania maili, smsów, dużo dzwonienia, Word, dużo jazdy na nawigacji. Cenowo w moim budżecie jest tylko iPhone 13(biorę pod uwagę tylko nowy) i pytanie czy on będzie ok? Czy jednak ładowanie się iPhone bez PRO to bez sens? (Takie opinie słyszałem)

Odnośnik do komentarza
16 hours ago, messer88 said:

Ma sens, ale może coś dołóż czy weź na raty i celuj w 15. Osobiście nie widzę sensu zakupu nowego telefonu co ma już pare lat. Tylko nowy model/rok wstecz. 

Z drugiej strony różnica w cenie to 1000 zł. A jednak mam dwa lata młodszy model i między 13, a 15 jest już duża różnica, bo 14 to w sumie to samo co 13. Prześpię się z tym. Nigdy tyle za telefon nie dałem. Górna granica była 2000 zł, ale jak czytam, że taki iPhone spokojnie na 3-4 lata starcza to w przeliczeniu na rok wychodzi tak samo albo nawet na korzyść iPhone 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...