Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

-Usunięto minimalny zasięg Łowców [Hunterów]

-Usunięto łowcom broń do walki wręcz - skoro może strzelać, nie musi się bić

-Pozostałe klasy pozbawione slota Ranged; usunięto Relics

-Rogue i Warrior rzucają swoją bronią do walki wręcz

Serio ? :(

Odnośnik do komentarza

Hmm, jakoś nie kupuję tego. Po to przerobili system talentowy, po to wybierasz main drzewko i musisz w nie wydać X talentów, żeby właśnie nie robić maga z 33% talentów w każdym drzewku. Dawno nie grałem, więc nie pamiętam liczby już ale niech zwiększą ilość wymaganych pkt talentowych w głównym drzewku o powiedzmy +5 i tyle.

 

 

Druga sprawa, tam coś zmieniają znów z talentami - nie wiem co więc.........

Odnośnik do komentarza

Heh, co za niespodzianka. Jeszcze niedawno mówiłem z kumplem, że jeśli daliby możliwość grania takim Piwowarem jak w Warcraft 3:FT to może bym i zaczął grać w WoW'a, a tu proszę dodatek z całym kontynentem i nową klasą. Jak dla mnie świetna wiadomość. Będę musiał obadać ten dodatek u kumpla który gra w WoW'a i może zdecyduję się na grę.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

dla mnie Panda jest kolejnym powodem aby przesiąść się w końcu z privów na "prawdziwego" WoW-a :)

 

tyle, że ta cena... 900zł za granie przez cały rok...

grubo przegiołeś :zaraz policze.

 

podstawka ~25zł, burnig cruside jest za free, lich king~65, cataclysm~89 , prep 60dni na cały rok (6 szt) srednio 80zł i załużmy ze nowy dodatek bedzie kosztował koło 150zł to wychodzi cos koło 800zł plus diablo 3 gratis, no i nie musisz odrazu wsyztskiego naraz kupowac

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

dla mnie Panda jest kolejnym powodem aby przesiąść się w końcu z privów na "prawdziwego" WoW-a :)

 

tyle, że ta cena... 900zł za granie przez cały rok...

Na chwile obecna uzywacjac gamecardow wychodzi w zaokragleniu ok 474zeta, wiec nie wiem skad ty takie ceny bierzesz.

Nic dziwnego, ze ludzie graja na prv'ach jak mysla, ze 900zl rocznie to kosztuje lol.

Odnośnik do komentarza

ludzie twierdza ze kung fu pandy byly juz obecne w warcraft 3 frozen throne wiec w jakis sposob nie sciagaja od kungfu pandy tylko wracaja do swojego starego oryginalnego pomyslu.

imo zal i tak jak mnie cata nie zachecil tak dalej jestem obojetny na wow obecnie.

 

a on pewnie bral te cene z cennika od blizzard gdy sie u nich zapiszesz na rok i ci ciagna z karty kredytowej. (by dostac d3 za darmo co jak porownac z gamecardami sie nie oplaca)

Odnośnik do komentarza

Mozesz uzywac gamecardow co 2 miesiace (przez rok od podpisania cyrografu) i dostaniesz diablo3 - nie mozesz przerwac subskrypcji (jak sie spoznisz z dodaniem gc to sciagna ci z karty za 1 miech - musisz dodac karte aby brac udzial).

 

W przypadku zakupu limitowanego d3 i dodania - dostaniesz 4 miesiace wowa extra.

Zwyklej edycji nie bedzie mozna juz dodac.

 

Co do samego dodatku... kupie jesli GW2 mnie niezadowoli, inaczej sayonara.

Odnośnik do komentarza

hmm nawet patrzac na cene z http://eu.blizzard.com/store/details.xml?id=210000110 to wychodzi mi 686 pln za rok okolo.

 

tez wlasnie doczytalem ze mozna te 12 miesiecy oplacic uzywajac kodow wiec nie jest zle. zwlaszcza dla ludzi ktorzy kupuja je za gold w grze. tylko kto bedzie miec czas grac jednoczesnie w wow i d3

Odnośnik do komentarza

liczyłem: 13euro x 12 x 4,4 = 686zł i gdzieś 200zł wychodzi całość na allegro (do Cata) więc nic nie przegiąłem.

łatwo się kogoś czepiać, że gra na privach jak się ma kasę żeby przez kilka lat płacić. zresztą privy nie są takie złe jak się ludziom, którzy na nich nie grają wydaje :)

 

super, że można to zrobić za pomocą kodów (gdzie o tym piszą)- 200zł do przodu + 150/200zł za diablo3 - super.

 

panda jest grywalnym bohaterem w w3:tft - http://classic.battle.net/war3/neutral/pandarenbrewmaster.shtml

nie wiem czy w w3, ale w tft na pewno było też kilka sekretów związanych z pandami.

dla mnie rasa idealnie pasuje do klimatu Warcraftowego.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam bardzo, ale zawsze uważałem, że mówienie iż WoW jest za drogi to pieprzenie na potęgę.

 

Znam kilka osób które tak mówią. A potem widzę jak co weekend przechlewają 50 zł, w poniedziałek nie pamiętając już nic.

 

 

Liczymy:

Mnie zapłacenie dziś za 12 miesięcy WoWa wyniosło by 462 zł. Nie wiem gdzie Ty kupujesz, ale robisz (pipi)owy interes bo płacisz ~240zł więcej za to samo co ja. Prawie 50% więcej ode mnie. Jak dla mnie to JEST przegięcie.

Jeżeli dobrze liczę to za WoWa płacę 1 zł 28 groszy dziennie. Więcej wydajesz na fajki, piwo z kolegami, bilety autobusowe, zgubisz na przystanku 5 zł etc. 1 zł 28 groszy daje mi 24 godziny dostępu do zabawy. To rzeczywiście jest masakrycznie wielki koszt.

 

Można nie lubić WoWa, można nie lubić MMO, można nie być zwolennikiem abonamentów w grze - ja to wszystko rozumiem i szanuję opinię własną - ale proszę nie (pipi)ić, że WoW jest drogi w utrzymaniu bo ja tutaj widzę co innego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...