Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzmy sobie szczerze. LK jest chyba jedną z najlepszych, jeżeli nie najlepszą, częścią lore WC. Mało co przebije pod względem ogólnego conceptu WotLK. Może Cata nie poraża historią, ale leveling jest przyjemny, historia zon wciąga i ja się osobiście do tego przyczepić nie mogę.

 

Cata poległo na contencie - nie historii. Zaczęło się już na BlizzConie:

- hej, będzie awesome progress w postaci Path of the Titans - (pipi)a dostaliśmy

- będzie więcej mniejszych patchy z contentem niż w poprzednich latach - dostaliśmy 2x znane trolle, Ragna i DW - też ujnia z grzybnią

- Cata będzie trudne, w WotLK to sprapraliśmy trochę - wyszły fajne HCki, a potem nerfy raidów poleciały

- będzie raid WotA - figa z makiem, zrobimy 5-mana z tego

- planujemy raid ala "Ulduar 2.0." w Uldum - taaaaaaaaaaa

 

 

 

Tak samo nie kumam całej tej nienawiści do pand. Ludzie (pipi) widzieli, (pipi) wiedzą, a już narzekają. Zero obiektywizmu tylko jakieś założenia snute. Wyjdzie więcej infa, wyjdzie exp - wtedy mamy prawo ocenić.

Odnośnik do komentarza

bo wiesz fani fantasy to w 90% fani tolkienowskiego modelu fantasy z dopuszczalnymi odchyleniami.

jakbys zobaczyl trailer powrotu krola gdzie na pierwszej lini obrony bialego miasta bylyby kungfu pandy obok elfow i karlow to pewnie tez by ci cos nie pasowalo.

i tak zdaje sobie sprawe ze byla jedna pijana panda w warcrafcie 3 ale wiecie co, hydralisk tez tam byl jesli dobrze szukac.

Odnośnik do komentarza

Powiedzmy sobie szczerze. LK jest chyba jedną z najlepszych, jeżeli nie najlepszą, częścią lore WC. Mało co przebije pod względem ogólnego conceptu WotLK. Może Cata nie poraża historią, ale leveling jest przyjemny, historia zon wciąga i ja się osobiście do tego przyczepić nie mogę.

 

Cata poległo na contencie - nie historii. Zaczęło się już na BlizzConie:

- hej, będzie awesome progress w postaci Path of the Titans - (pipi)a dostaliśmy

- będzie więcej mniejszych patchy z contentem niż w poprzednich latach - dostaliśmy 2x znane trolle, Ragna i DW - też ujnia z grzybnią

- Cata będzie trudne, w WotLK to sprapraliśmy trochę - wyszły fajne HCki, a potem nerfy raidów poleciały

- będzie raid WotA - figa z makiem, zrobimy 5-mana z tego

- planujemy raid ala "Ulduar 2.0." w Uldum - taaaaaaaaaaa

 

 

 

Tak samo nie kumam całej tej nienawiści do pand. Ludzie (pipi) widzieli, (pipi) wiedzą, a już narzekają. Zero obiektywizmu tylko jakieś założenia snute. Wyjdzie więcej infa, wyjdzie exp - wtedy mamy prawo ocenić.

Zapomniales o:

- Bedzie zawsze wiecej mniejszych raidow (tylko BWD/BOT/TOTFW bylo) w jednym tierze.

- Wroci World PvP! Bedzie czuc prawdziwa wojne! (World of Queuecraft i Flying mounty w Azeroth bardzo pomagaja z tym).

- Bedzie raid w Abyssal Depths.

- Epici beda bardziej epickie (teraz dostajemy znowu gear w mailu jak w wotlk).

Odnośnik do komentarza

Super, wiec tylko alty beda ci gankowac, a world pvp dalej nie bedzie istnialo.

Tylko randomowe pastwienie sie nad altami/nowymi ludzmi.

Nawet nie dasz rady takiego smiecia zgnoic na mainie, bo odleci sobie instantowo.

(pipi) WARTE TO.

 

 

edit:

ultraxionhc.jpg

HAHAHAHAHAHA... so true. GZ @ 2x FL lockout dla TW/CN serwerow :D

Odnośnik do komentarza

Nie zrobilem tylko 4 ostatnich bossow w DS (bo przetestowalem sobie LFR, raid normalny mam jutro dopiero).

A cala reszte... (pipi)a co tu za contentu jest? 3x 5man (bardzo krotkie) i krotki raid z 8 bossami, ktorzy przewracaja sie o wlasne nogi w LFR.

Obadaj sobie wowprogress lepiej... 8/8 spam pierwszego dnia u noobowatych gildii.

Nie ma co tu do poznawania, obadalem sobie lore i tyle... gearu nie potrzebuje z 5manow.

Zero pospiechu tutaj. Nie zapominaj, ze mam za(pipi)iscie wielkie doswiadczenie w tej grze.

Wiec, tak... wszystko procz 4 ostatnich bossow juz sobie w te 5h obadalem, nie jest to trudne.

 

 

ps. Pozostali 4 bossowie sa zablokowani w LFR do przyszlego tygodnia, "aby sobie ludzie obejrzeli filmiki" - cytat blue. Nie robie sobie jaj.

Odnośnik do komentarza

Wydawanie opinii o patchu do MMO po ubiciu każdego bossa jedynie raz to jak pisanie recenzji BFa po zagraniu każdą klasą jednej rundy, albo po zrobieniu jednej walki każdym charem z Tekkena.

Tym bardziej, że część contentu jest zablokowana jeszcze co sam przyznałeś.

 

 

Sorry bro, but it's a bullshit - not an opinion ;)

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Zależy..... koncept imho znakomity. Arenka z bossami do treningu. Bez zabawy i większego lore. Tylko Ty, bossowie (pojmani w okolicach) i walka z championami przeciwnej frakcji (a w danym momencie działającej razem z nami przeciw wspólnemu złu) na zakończenie "igrzysk".

Zawsze lubiłem Argent Tournament i jego atrakcje. Daily robiło się z przyjemnością. Moje ulubione w WotLK.

Odnośnik do komentarza

Hmmm, mam wrażenie, że w Dragon Soul trochę przesadzili z poziomem trudności... Pierwsze podejście wczoraj wieczorem i połowa rajdu wyczyszczona, gdyby main tank nie musiał się zmywać, to i Ultraxion by padł. Morchok zabity za pierwszym razem i to z DC healera na początku walki, Yorsai i Hagara ubici za drugą próbą, tylko Warlord i jego "piłka" sprawiły trochę trudności dopóki nie zorientowaliśmy się, że ten void zawsze pojawia się przed jego mordą ;p Walki fajne i ciekawe, nie przeszkadza mi, że wszystko rozgrywa się w znanym otoczeniu, tylko że Firelands w pierwszych tygodniach zdawało się nieporównywalnie cięższe.

Edytowane przez piecia997
Odnośnik do komentarza

DS jeszcze nie robiłem ale instancje moim zdaniem świetne.Przypadły mi do gustu dodatkowo opcja zmiany wyglądu ekwipunku też przyjemna.

 

Pełno tych annual passów na allegro poprzez RAF za śmieszne pieniądze.Czy nie ma możliwości że dostanę przez to bana?

Edytowane przez szarku123
Odnośnik do komentarza

Jakby tu LFR podsumowac... w sumie Loot w mailboxie.

 

Prosty scenariusz jaki dzis mialem jeden gosc umiera wczesnie na Agarze na lodzie (juz po nerfie - tak znerfili to jeszcze mocniej), daja mu combat ress, znowu umiera. Pozniej raid wipeuje...

Podejscie nr2, dokladnie to samo, gosc znowu pada po CR. W sumie cala walke przelezal. Wygrywa token na shouldery :D.

Tylu downow to ja dawno nie widzialem w grze :D Jestem w szoku, ze potrafia sie zalogowac do gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...