Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, dziwna sprawa. Dostałem maila, że moje konto w WoWie (nie grałem dłuuugo) zostało zawieszone na 3h za spam. Od razu poszedł drugi mail z resetem hasła. Zmieniłem hasło, wszedłem w historię i faktycznie, ktoś 'doładował' moje konto bezpłatnym trialem WotLKa i się na nim bawił. Wywaliłem clienta WoWa z 2 tygodnie temu, więc nawet nie mogę sprawdzić, czy mam postać ;/ Jak to się mogło stać? Wątpię w jakiegoś trojana, czy keyloggera. Poza tym- tak jak mówię, nie logowałem się dobre pół roku do gry.

Odnośnik do komentarza

Ktoś z gildii pisał mi że dostał na jakieś stronie zagranicznej Annual Pass za 150 zł.Znacie jakieś strony gdzie można takie rzeczy kupować ?

Na allegro pelno tego, nie ufam.

 

@Manga Ryu: Albo dzwonisz do Blizza, albo prosisz znajomego aby sie zalogowal... .

Mysle, ze ogolocili Ci wszystko.

Jak sie stalo... maja swoja baze danych, albo probuja parenascie tysiecy passow (jak juz maja twoj login).

Musial byc keylog, albo phishing site, nie da rady inaczej.

Odnośnik do komentarza

Też tak miałem. Nie grałem właśnie z pół roku jakieś i nagle mail od BLizza że robiłem "be i fe" rzeczy na chacie.

WotLK nie ma triala, nie da się nim konta doładować chyba. Tym bardziej że teraz nie ma czasowego Triala. Po prostu kolesie kupują normalną, najtańszą subskrybcję WoWa do Twojego konta z nadzieją, że się zwróci ;)

 

 

Ja nigdy nie dostawałem scamu o WoW przez pewien czas aż do chwili jak Blizz się przyznał, że coś im się z bazą zrypało etc.... wyciekły wszystkie adresy mail (a przynajmniej spora ich część). Wtedy zaczął się scamin conajmniej raz dziennie. Potem miałem włam. Zmieniłem adres mail na inny i od tego czasu mam spokój. A na scam wciąz przychodzi na starego maila - wygrałem już ze trzy Annual Passy, z dobre 10 Winged Guardianów, kilka Celestiali i maaaaasę petów z Blizz Store xD

Odnośnik do komentarza

Konto da sie reaktywowac na 10dniowego triala jesli nie masz current expaca.

Raz na jakis czas tak mozna robic.

 

Jesli uzywac takiego samego adresu email do wowa i do np. mmo-c czy byle (pipi) zwiazanego z Curse to masz przesrane... i tyle w tym temacie.

Kupia sobie pule maili niby do reklamy czy cos i probuja sie logowac na to np., jest wiele sposobow na wlamy.

Czasem probuja szczescia, bo mozna dostac scam mail nie majac nawet konta bnet pod tego maila.

Nawet glupie "Like Blizzard" na FB wystarczy aby probowali sprwadzic twoj profil czy jest podany mail. Duzo tego no :S.

Odnośnik do komentarza

Jesli uzywac takiego samego adresu email do wowa i do np. mmo-c czy byle (pipi) zwiazanego z Curse to masz przesrane... i tyle w tym temacie

Co to jest? Bo nie rozumiem.

 

No, właśnie takie coś mam: expansion 2 trial - 10 days free time

 

Nie będę szalał, bo w sumie nic na tym koncie nie miałem szczególnego- ot, Hunter na 65 bodajże levelu z jakimś podstawowym ekwipunkiem (nigdy za bardzo się nie bawiłem w PvP i raidy), jeszcze z czasów TBC. Do WoWa pewnie już nie wrócę, chyba, że będzie jakaś rewolucja związana z gameplayem.

 

Dobra, to żeby ustrzec się przed kolejną akcją (mam zamiar kupić Diablo III)- do DIII założyć oddzielne konto na battle necie? I nigdzie nigdy nie podawać maila, na które będzie założone?

 

Jaka jest szansa, że to jednak keylogger (skanowałem całą noc kompa Avirą)? Ktoś poleci jeszcze lepszego antywirusa ewentualnie?

Odnośnik do komentarza

dlaczego majac w opcjach accounta 10 days traial nie moge tego wykorzystac? klikam i nic sie nie dzieje, inne opche typu wpisane keya normalnie chodza

sprawdzalem na kilku przegladarkach

na koncie mam tylko aktywowana podstawke i tbc

Odnośnik do komentarza

Znacie jakiś addon działający z najnowszą wersją gry podobny do auctionera oraz addon, który pokaże mi czy przedmiot, który właśnie zdobyłem co dodaje mi do statystyk po jego ubraniu? Niestety ale obecnie mi się to nie pokazuje. Pokazuje mi jedynie tooltip w przypadku sprzętu kupowanego od vendorów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sorry za double post, ale nikt by pewnie nie zauważył. Też mieliście taki problem, że przy zmianie maila czekaliście długo na link atywacyjny? Czekam już 2 dni i nic..

@Edit, btw to prawda, że TBC jest darmowe? Coś słyszałem od znajomego, ale na allegro wciąż widzę mozliwość kupna.

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza

ja tam zaluje ze nie wybralem wersji na komorke i teraz mi sen z powiek spedza kiedy sie baterie w tym wyczerpia. (tez mniej wygodne przy graniu w nocy jak musze swiatlo zapalac by cos zobaczyc)

najlepiej jak hacker ci zabierze konto wow, merguje ze swoim kontem bnet (wiec konto ktore chcesz odzyskac juz nie istnieje :P) i doklada do niego swoj authenticator :D

taki supel to support rozplatuje miesiac albo lepiej a akcja z gm zabierajacym ci peta za nie twoj authenticator bezcenna.

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...