Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie nawet 5 milionów będzie zadziwiającą liczbą, patrząc na to, ile ta gra ma lat i na to, co Blizz z tym tytułem robi... Po premierze GW2 zapewne zejdzie do 8,5.

W MOPie odzyskaja kolo 1mln ludzi, wiec nic nie beda tracic.

To sie liczy kwartalami. MOP zostanie wypusczony pod koniec Q3, wiec nie bedzie szansy na strate subow, ba bedzie wzrost.

Odnośnik do komentarza

Ja pewnie też powrócę na MoP, pobawię się trochę, wbiję max lvl i znowu przestanę grać. Co do tego podsumowania na poprzedniej stronie to faktycznie dla mnie też TBC było najlepszym dodatkiem mimo, że zobaczyłem tylko Romka i Julianne w Kara xD

 

Według mnie dobrze, że to wszystko trochę scasualowali bo mnóstwo ludzi mających robotę, rodzinę itp naprawdę nie miało praktycznie szans na zobaczenie end game contentu. Ja na miejscu devów wprowadziłbym chyba jakiś tryb inferno jak w Diablo. Hardcore nie bardzo spełnia swoje założenie bo dungeony i tak są stosunkowo łatwe. Przydałby się tryb, w którym byłoby jak w vanilli/tbc, ściągasz agro to padasz i przy okazji masz dużą szansę załatwić całemu party wycieczkę na GY. Dodatkowo w takim trybie mogliby się pojawić jacyś bossowie niedostępni w pozostałych wariacjach.

 

Chociaż po tych wszystkich zmianach to nie wiem czy to by się udało. Istnieją jeszcze w ogóle gildie rajdujące? Takie z prawdziwego zdarzenia? Bo jakoś mi to umknęło ostatnio i widzę, że ludzie rajdują raid finderami praktycznie.

Odnośnik do komentarza

Raid Finder świetna sprawa . Może z 2-3 razy z gildią byłem na raidach i to tylko jako zastępstwo.Aby raidować trzeba było być dużo bardziej aktywnym a tak wchodzę sobie na godzinkę gry odpalam RF szybko kończe raid i są nagrody.

Odnośnik do komentarza

Sorry, ja mialem robote codziennie i jakos nie mialem problemow z normalnym raidowaniem (czyszczenie wszystkiego HC).

RF uwazam za (pipi), a "kazdy powinien miec dostep do wszystkiego" za to co roz(pipi)alo te gre i spowodowalo, ze jest tak beznadziejna.

MOPa nie bede kupowac - szkoda mi kasy na shit jakim bedzie ten dodatek (gralem w bete). Co troche boli bo uwielbiam azjatycki klimat, ktory wrzucili tam. Pandy sa rowniez spoko.

W dodatku regularne plaskacze w pysk od Blizza i brak contentu po 10-12miesiecy, bo maja na graczy wy(pipi)ane - taka prawda.

Raid Finder nie ma poziomu trudnosci. Tam ma czlowiek uposledzony psychicznie, ktory wali glowa w klawiature clearowac content. Taki poziom trudnosci tam jest.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No widzisz a u mnie w gildii szła z góry ustalona ekipa a jak już mieli brać zastępstwo to brali aktywnych jak ja. Każda gildia ma swoje zasady ta w której byłem miała takie.Zrobiłem w sumie ICC 25 i parę razy udało mi się dostać na jakiegoś bossa z DS10.Nie należę to "starej gwardii" i nie raidowałem na TBC więc nie porównuje tego jak było kiedyś a teraz .

Odnośnik do komentarza

Ja za to mam dziwny problem z Wowem.Od zainstalowania Win7 czasem podczas ekranu ładowania raidu/battleground o dziwo nie instancji komputer mi się zwiesza.Miał ktoś podobne problemy .Chciałbym pobawić się znowu w pvp a tu same zwiechy.

Odnośnik do komentarza

na waszych realmach też już prawie nikt nie biega po świecie? jaki teraz jest sens serwerów pvp?

Nikt nie biegał w dzień po udostępnieniu LFG do 5 manów :P

 

No akurat to jest największa wada tych finderów pamiętam że kiedyś dość często napotykałem na drodze Ally.Szczególnie dużo walki było w SV.

 

teraz w sumie mogliby sobie darować ten otwarty świat, wystarczyłby launcher gdzie moglibyśmy się zapisywać na insty/rajdy/bg bez wchodzenia do gry, bo po co?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

jakos nie zobaczylem tam nic ciekawego co mialoby mnie zachecic do gry

niestety blizz zagral juz swoje wszystkie najlepsze karty bo niby jak maja mnie zachecic jakies kungfu pandy po przekroczeniu dark portal, zabiciu arthasa i zobaczeniu jak smok przemodelowal krajobraz (nieudolna proba sciagniecia z guild wars po raz kolejny btw).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...