Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie wiem skąd, ale uzbierało mi się 200 złota. 

 

Fajna dzisiejsza sesja, w południe mi szło cienko, ale dwa razy na inwazję poszedłem, za pierwszym razem calutką, nawet się pochwalę, że samemu ściągnąłem jednego mobka ze złotą ramką i mi 5k xp za niego wpadło. Za drugim razem leciałem z Darnassu i jak wleciałem, to oni już tam się tłukli z ostatnim bossem, ja lecę na tym hipogryfie i zastanawiam się czy za samo bycie na miejscu dostanę jakiś bonus, a tu na polach zagubiony infernal się wałęsa, po minucie leciałem wzdłuż plaży i starałem się dostać na płaskowyż, gdzie na mnie czekał. Jakieś 20 sekund po walce ekipa powaliła głównodowodzącego i mi wpadła skrzynka i exp.

 

Potem robiłem questy w Fellwoods- fajna lokacja, ładne zagęszczenie celów w jednym miejscu, flashbacki z W3...

 

No i się zapisałem na dungeony- w jednym tłukłem ogry, a drugi to Stratholme, gdzie dość skisłem gdy ponownie spotkałem Timmyego jako bossa, no i ten upiorny władca... Dziwne jednak, że nie widziałem nerubianki, bo później sprawdzałem ten loch w katalogu podróży i listę bossów, którzy albo byli słabiutcy, albo ich jakoś ominęliśmy i z jednego z tych powodów nie widzieliśmy.....

 

No i drobne spostrzeżenie- choć tworząc postać bardzo naturalnym wyborem był dla mnie NElf druid, tak uważam, że Hordowi druidzi mają fajniejsze polimorfie- zdaje się, że mogą w nietoperza się zmienić, a kot/niedźwiedź ma rogi bądź kły ciosy :I

 

Miałem kończyć na dziś, ale widzę kolejną inwazję, także lecę po jeszcze.

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

No ja zainwestowałem w prepaida( miałem odłożone pieniądze na kinguinie więc szkody nie było) po tym jak dowiedziałem się że na okres 2-3 miechów wskakuje na ranną zmianę w robocie. Zawsze te 2 godzinki w ciągu dnia się znajdą a Legion muszę sprawdzić. Najbardziej jednak boli mnie to że z niewiadomego mi powodu usunięto action camere , która po dostosowaniu kilku parametrów zmieniała całkowicie feeling gry co było świetne.

Odnośnik do komentarza

W tych inwazjach najbardziej podoba mi się to jak kilkadziesiąt ludzi lata od bossa do bossa i praktycznie zawsze każdy na innym mouncie. Czasem wygląda to epicko.

 

Mój randomowy screen: http://i.imgur.com/PAqDCdD.jpg

 

Do tego robię jeszcze 2 dodatkowe postacie które leveluje tylko na inwazjach (Hunter i Warlock) i z bonusem do expa (300% za RaF) i summonem przez kumpla idzie szybko. Wczoraj w kilka godzin od 10 do 67 wpadło.

 

Edit: Teddy, jakbyś rozważył grę po stronie hordy + zmianę serwera na Chamber of Aspects to moglibyśmy razem polatać, jeszcze jakbyś się na RaF zgodził ;)

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Teraz jeśli chodzi o wybór strony to jedyne znaczenie jest takie:

Jeśli chcesz wymiatać w pvp = Alliance

Jeśli chcesz wymiatać w PVE, czyli np. raidach = Horda

 

A do rafa to fakt, konto na którym jest wykupiony wow musi mieć mniej niż 30 dni, ale np. jak aktywujesz battlechesta na jakimś subkoncie, typu WoW2 to liczy się jako nowe konto.

Odnośnik do komentarza

Inwazje zostają tylko na pre-patch? Kurde są świetne fajnie jakby zostały na stałe bo coś się dzieje chociaż.

A i mam 2 problemy : Co jakiś czas odczuwam zwiechy jakby stuttering i nie pojawiają mi się obrazki podczas loading screen-u(cały czarny ekran) wie ktoś jak to ogranąć?

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza

Taka sytuacja.

XpI1mfJ.jpg

 

Cóż za miejsce :banderas: Tylko ciągle mnie odsyłają do jkolejnego gościa :I

 

No i jak se obiecałem, dobiłem 60 lvl do końca tygodnia, liczę, że dobije setki w następnym.

 

I tak ja mówicie, chowam skrzynki legionu do banku... Razem z różnymi workami dropiącymi z przypadkowych mobków. Też warto trzymać na potem, czy one się nie skalują?

Oraz: widuję innych graczy z lvlem "??", co to może oznaczać?

 

Swoją drogą 2/3 złota mi poszło na odblokowanie postaci kruka... Skąd głównie się złoto zdobywa? Rzemiosło, czy farmieniem też coś można zdziałać?

Odnośnik do komentarza

Znalazłem sposób na lvlowanie na inwazjach.

 

Zaczynasz na stage 1, zaraz po zakonczeniu Stage 2 szukasz jakiejś premade group z info że jest na stage 1, dołączasz i zaczynasz od nowa. Ponownie po stage 2 wychodzisz z grupy i powinno znowu się zresetować do stage 1.

 

od 1 do 100 w 2 dni z rafem, tylko ten sposób znalazłem dopiero na 90lvlu (wtedy RaF nie daje bonusu) więc w 2 inwazje dobiłem do 100. Czekam na kumpla to czas zrobić więcej altów ;x

 

Jedyny minus tego jest taki, że skrzynki dostajesz tylko raz.

Edytowane przez wojnar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Poszedłem se na inwazję 6lvl szamanem i w niecałą godzinę szkolną dobiłem do 16,5, na początku kąsałem gostków na poziomie 10(minimum poziomu na inwazjach. Robiłem to w Azsharze i jak się pojawiał ostatni boss, to uciekałem do Orgrimmaru aż się instancja zrobiła i z powrotem, na początek inwazji.

 

Ja głupi myślałem, że te inwazje to wspólne dla każdego gracza, a tu jeszcze instancje są :D Daje do myślenie o ogromie popularności tej gry, nawet na takich ponoć martwych(coś na chacie brzdąkali) serwerach jak Azjol-Nerub.

 

Pewnie każdy se już dobrał parę, ale jak ktoś ma nowe konto, bądź planuje założyć, to byłbym chętny do tego RaFu, aby do końca inwazje wykorzystać. Chętnie bym przystał na propozycję Wojnara, ale bez ogarnięcia tematu aktywowałem battlechest na starym koncie WoWa i trochę mi szkoda aktywować drugie i tracić czas gry na obu. Odwdzięczyłbym się za rok, może zimą(w sensie można zrobić trójkącik wzajemnego zapraszania się, bo nie wiem czy dwóch może nawzajem).

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Poszedłem se na inwazję 6lvl szamanem i w niecałą godzinę szkolną dobiłem do 16,5, na początku kąsałem gostków na poziomie 10(minimum poziomu na inwazjach. Robiłem to w Azsharze i jak się pojawiał ostatni boss, to uciekałem do Orgrimmaru aż się instancja zrobiła i z powrotem, na początek inwazji.

 

Ja głupi myślałem, że te inwazje to wspólne dla każdego gracza, a tu jeszcze instancje są :D Daje do myślenie o ogromie popularności tej gry, nawet na takich ponoć martwych(coś na chacie brzdąkali) serwerach jak Azjol-Nerub.

 

Pewnie każdy se już dobrał parę, ale jak ktoś ma nowe konto, bądź planuje założyć, to byłbym chętny do tego RaFu, aby do końca inwazje wykorzystać. Chętnie bym przystał na propozycję Wojnara, ale bez ogarnięcia tematu aktywowałem battlechest na starym koncie WoWa i trochę mi szkoda aktywować drugie i tracić czas gry na obu. Odwdzięczyłbym się za rok, może zimą(w sensie można zrobić trójkącik wzajemnego zapraszania się, bo nie wiem czy dwóch może nawzajem).

I tak byś wbił szybciej tą 100 z nim niż samemu ;P Idzie w jeden dzień to zrobić na lajcie.

Odnośnik do komentarza

Żeby odpocząć trochę od inwazji pofarmiłem starsze raidy, eh, pomyśleć że coś, co kiedyś ledwo przechodziło 25 osób tak teraz można łatwo wysolować.

 

Słit focia z kimś, kto powraca w Legionie

 

 

9kNiUdC.jpg

 

 

EDIT:

Właśnie wbiłem 100 3 postacią, ten item level XD

 

avm8SfR.jpg

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...