Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

To przy okazji powiedz, czy jesteś Horde/Alliance, bo na wowhead widuję informację, jakoby to był quest tylko dla niebieskich i nie wiem co o tym sądzić.

 

Mi się subskrypcja skończyła i odświeżę na następne wakacje, zużyję token na 100lvl na pandę maga lub coś podobnego, będzie świetnie pasowało do powyższego lisa... Jak go zdobędę :I

 

Swoją drogą widziałem spekulacje na YT o następnych dodatkach(po Draenorze) i idea portalu do czasów sprzed tego całego syfu, plagi, odwiedzania tych miejsc z fajnymi nazwami, ależ mnie chwyciło.

Odnośnik do komentarza

I w końcu, po 30 dniach craftowania... zrobiłem Sky Golema.

 

Zawsze chciałem go mieć bo lubie mechy :D ale jak zobaczyłem że na moim serwie na AH stoi po 140k golda to go wystawiłem. Jak się nie sprzeda w ciągu 24h to jutro go "ujeżdżę".

 

Właśnie mniej więcej przez ostatni miesiac wchodziłem do gry tylko żeby ogarnąć crafting i koniec. Legionu na razie nie kupuje bo po pracy w ogóle mi się jakoś nie chce w nic grać. 2 Tokeny kupione w razie czego, aktualny abo mam do połowy listopada. Zobaczymy, może jeszcze mnie coś natchnie. 

Odnośnik do komentarza

https://wowtoken.info

 

Tu jest trochę informacji, zbierają dane, wykresy robią. Cena na każdym serwerze w danym regionie jest taka sama, ale już na przykład u nas kosztuje około 68k, w Stanach 36k :I, a w Korei 140k :I

 

I jeśli dobrze zrozumiałem, w przeciągu 24h ceny mogą się wahać u nas w zakresie  ~5k.

Odnośnik do komentarza

wkręciłem sie w wowa :frog: gram rogalem i tego mi brakowało, ma świetny gameplay i najprostsze levelowani i bicie mobów daje frajde.

 

Pytanie, interesuje się zabranie golda na token do gry w wowa aktualnie z tego co widze to taki token kosztuje 63,000 golda, pytanie":

chodzi o 63 szt złota i tam setne to brąz? czy to 63 patyny?

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

63 sztuki Golda za tokena xD to ja bym mógł grać do końca świata i jeszcze trochę.

 

To ja może lepiej napisze słownie cenę żeby dało się zrozumieć.

Aktualna cena tokena to:

Sześćdziesiąt osiem tysięcy sztuk złota.

 

Ja zarabiam Golda na tailoringu i engineeringu, robię różne plecaki i goblin glidery. Wszystko schodzi jak świeże bułeczki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam jeszcze 20 pocket fel spreaderow, liczę że cena do listopada pójdzie w górę no aktualnie to tylko jakieś 200k golda bym na tym zarobił ;/

 

Gdzie moje miliony?!

 

Na wybicie 600lvla profek wydałem jakieś 50k golda. Każdym altem wbilem każda możliwa profesje na Maxa dzięki draenor crafting czy jak to się zwie. Teraz dopiero mi się to zwraca.

 

Bez tego nie ma szans na wbicie takiej ilości złota.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...