Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

flash bomby i Diablos Order i akantor pada w 5 minut xD

 

 

a ja wracam jak bumerang z fatalisami

co do cholery trzeba zrobić w F2 żeby mieć crimsona?

 

zabiłem już trzy czarne (a dostałem tylko 2 fatalis webbing >.<) a czerwonego nie widać, podczas gdy w 2G po zabiciu pierwszego czarnucha miałem od razu crimsona, ale to chyba "kara" za to że akantor bow jest tak przegięty x]

Odnośnik do komentarza
a ja wracam jak bumerang z fatalisami

co do cholery trzeba zrobić w F2 żeby mieć crimsona?

 

rzeczywiscie robi sie to wkurzające <_<

 

przeciez powinienes miec zassanego czerwonego fata

 

mozliwe ze musisz zabic 10 fatliasów i 10x kazdego eldera (albo 5 i 5x)

 

ale nei pamietam i nie moge tego znalesc teraz

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

baj de łej

 

ten quest o którym była mowa (Monster Hunter, Los, Tigrex, Naruga, Rajang), czy to nie było tak że po jego zaliczeniu się dostawało Naruga i Los divine plate?

 

 

 

hołli fakin szit!

http://www.aintaer.com/Play/mhp2g_weapons.xls

 

ściągnijcie to koniecznie! jest to rozpiska (tabelka) najsilniejszych broni (wszystkie klasy) z dodanymi wszelkimi modyfikatorami dmg. znaczy się można zobaczyć jaki jest prawdziwy raw jaki broń ma. świetna sprawa i bardzo przejrzyste.

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

nowe foty nowego monstera w MH frontier 4.0

 

monster4mi0.jpg

 

monster1eg7.jpg

 

monster5ri1.jpg

 

monster2mt5.jpg

 

monster3fc3.jpg

 

 

jak widac pomylilem sie i nie jest na bazie elderów tylko rathlosa, 2nogi + skrzydła, tylko ma jakies dodatkowe frędzle przy (pipi)e i skrzydłach xD

 

potrafi ziać prądem podczas lotu podobnie jak lunastra ogniem albo kushala lodem (czyli macha glowa na boki i zieje caly czas)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Podpowiedźcie mi jak obronić miasto?Bo utknęłem i za cholere nie mogę :/ Biegam ze skillem bombera pakuje w dziada wszystkie bomby dźgam go GL i nie daję rady :/Ani z Shen Garoen ani Shao nie umiem poradzić sobie:(

 

Jak to jest z tym Silver Rathlosem-zabiję te niby 100wyvern i co odsłoni mi sie normalnie?czy muszę mieć określony poziom w glidii?

 

Ktoś wspominal o bronii na Graviosa-co brać bo na kuszach i łukach się nie znam kompletnie

a brakuje mi czasu by pocisnąc go GL.

 

Doszedłem do momentu gdzie chyba już koniecznie muszę zmienić broń na jakąś inną żeby przejść dalej :/

 

 

Odnośnik do komentarza

niekoniecznie, mh3 raczej bedzie odskocznią od poprzednich, nowy swiat , nowe bajery, jest mozliwosc ze ebdzie jak ze street fighter 3 - tylko ken i ryu ze starej ekipy i reszta nowa;p mozliwe ze 90% potworow bedzie kompletnie nowa a stare beda tylko te najbardziej flagowe (a ten elektryk to w koncu juz 8 czy któraś kopia losa;p)

 

oczywiscie moge sie mylic i moga zrobic 90% starych + z 10 nowych ;p

Odnośnik do komentarza

keyzee:

na lao i kraba wypada wizac naprawde mocna bron , najlepiej młot, onslaught hammer jest jedną z niewielu broni ktora mozna zabic lao przed wejsciem na high rank

musisz go walic bo brzuchu (ten obwisły kawalek) , i trzeba walic duzo i skutecznie

 

a kraba to juz torszke luzniej, najłatwiej z łuku , ale innymi broniami wal w nogi kiedy jest wysoko a jak sie obniży do po brzuchu/ryju (nie po skorupie) , zeby nie zdązyl rozwalic fortu to musisz obczaic ile mniejweicej ciosow potrzeba na rozwalenie nogi - nabij odrobine mniej i zostaw noge i idz do snatepnej, a kiedy bedzie sie rpzymierzał do jakiegos ataku to dobij noge tak zeby sie zaczerwieniła/zabolała, wtedy przerwiesz jego atak

pomaga zbroja z anty trzezieniem ziemi ale mozna i bez tego chociaz trci sie duzo czasu jesli sie stoi blisko nogi ;p

 

 

co do grawa to łuki z wodą są ok (np z kraba czerownego), ale dobry bez elementu tez ujdzie, chociaz nie wiem czy mozesz teraz zrobic jakis dobry;p najlepiej ejest rozwalic bombami klate i walic w nią, ale i bez tego da sie zabic jesli szybko i gęsto strzelasz :P

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem urgenta na HR8 - Naruga Kuruga x] Latam jeszcze w Ceanataur SSSSS i z Siegmundem, także ciężkawo było ale po paru próbach bestyja padła i G** stoi otworem, ale z tym sprzętem juz raczej HR9 nie osiągnę;p Najlepsze, że to pierwsza G rankowa Naruga ubita i w awardach dostalem NarugaDvinePlate xD

 

HR9 to ostatni rank do zdobycia czy po ubiciu Ucamulbasa i skończeniu wszystkiego na HR9 wskakuje jakis uber HR?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...