Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

warto dodać... nie wiem co powiedziec ;D

Wczoraj/dzisiaj w nocy przed snem załaczyłem MH - chyba wtedy mi najlepiej idzie. Kiedys nie mogłem pokonać Kushali - teraz pokonałem ją bez problemu (znaczy sie 2 razy uciekła z gór i dopiero w dżungli ją zabiłem - to ok ?), nawet mnie specjalnie nie biła (tylko jak jadłem seedy to czasem dostawałem zamrażających streamem).

Potem bez przygotowania poszedłem zobaczyć jak Kirin wygląda i jakie ruchy ma żebym wiedział jak sie dzisiaj z nim bić - no i pokonałem go po 8miu minutach - a to moje pierwsze spotkanie z nim ;D

Im mniej frustrujących motywów tym lepiej :P

 

a, na low ranku jestem jeszcze (HR3).

Odnośnik do komentarza
kushala to najlatwiejszy dragon do ubicia po chameleosie, luna i teo sa wkurwiajace przez swoja zzerajaca zycie aure i bieganie lukami. To ze ucieka to normalne. Zycie i tak mu zostaje na tym samym poziomie do nastepnego questa w ktorym go spotkasz. Wszystkie eldery oprocz kirina tak maja.

ale nie moze zejść poniżej 1500 hp ;p czyli jak mu ściągniesz w jednym queście do 500 to po "respawnie" bedzie mieć 1500hp ;)

 

warto dodac ze mozna przeżyc ssawke jamy jak sie ma 150 zycia i w cholere defensa ;p raz mi sie udalo przezyc bez użycia skila anti KO ;p

 

warto dodac ze podobno najszybszy sposob to *Fatalis Death Scythe , podobno zabija w 15 min, chociaz mi zajelo wiecej

ludzie ze skiesofcroda rozwalili go Ham of Hams (młotek taki, nie ma prawie w ogóle ostrości)

a za czasów pierwszego freedoma Fatalis też został poskromiony "hamem" z tego co pamiętam to dokonał tego legendarny już na YT lordgraph :P

Odnośnik do komentarza

to jest dodatek do MH:Frontilne.

Fajnie by było żeby i u nas był.

 

Kurde znowy cisne w MH do 4-5 rano x] Chameleos pokonany, prosty ale wkurza ten jego kamuflarz - dobrze ze sonici działają ;]

pociskałem dla sportu troche kilka kushali, tigrexów i kirinów - łatwe są, juz nie sprawiają zadnych problemów ;D

robie sobie secik nowy bo zwykły ceanataur nie ma skilli interesujących(w momencie kiedy mam lepsze bronie to nie musze ich ostrzyć, wiec fast sharpeniing odpada) - kushala set imo dobry bedzie - Fast Charge(na młotki działa też c'nie ?), terrain i Fire Res - akurat na Teostre :P i w ogole z racji tego terraina taki raczej set na eldera ;)

a własnie - nie moge znaleźć Fire Stone (do pasa z Kushali brakuje) - to sie da znaleźć na Hr3 ?

 

luubie to ;)

Odnośnik do komentarza
to jest dodatek czy nowa gra? widze ze capcom idzie po najmniejszej linii oporu, dodajmy dwa stworki, pare broni a ze gra wyglada jak z ps2 to niewazne

MH frontier online to gra na PC ktora jest bardzo podobna do naszych MH ale idzie bardziej w strone MMO , co prawda nadal w 1 quescie moze brac udzial tylko 4 graczy ale w miescie moga spotkac sie setki , pozatym caly sprzęt ma wiecej powiazania z lvlem postaci (hr), my mamy tylko kilka HR, a oni mają aż 100, i wiele broni i zbroi wymaga jakiegos poziomu

 

co do najmniejszej lini oporu to gra wyglada jak na ps2 bo jest zrobiona na bazie MH2dos (chociaz mozna ustawic o wiele lepszą rozdzielczosc), i jest dosyc stara,

a to ze wychodzą do niej dodatki/update'y to wg mnie wlasnie bardzo fajne, wyobraz sobie ze grasz sobie w necie w MH wiele miesiecy itp, i co jakis czas dostajesz nowe bajery, to tylko sie cieszyć mozna ze capcom daje fanom nowe rzeczy, oczywiscie inna sprawa to cena tych dodatkow , gdyby kazdy z nich kosztowal tyle co nowa gra to chamstwo :P ale chyba dla tych co maja "podstawke" dodatki sa tansze itp

ja osbiscie bardzo chetnie bym dokupował nowe bajery na MH gdyby frontier byl dostepny poza japonią

Odnośnik do komentarza

musi się dać, wysyłaj Trenye na wulkan za maximum punktów i jednocześnie idź na jakiś prosty quest w wulkanie i przekop wszystkie "szparki" ;)

koniecznie musi być to "jakiś łatwy" quest a nie gathering bo po zrobieniu gatheringu Trenya nie wraca z podróży. ja zawsze brałem zabijanie ceanataurów albo remobrasów (ale to na hi ranku)

 

 

 

aha

pomóżcie mi ;p jak mozna farmowac azure los tail? bo mnie już szlag trafia. zrobił się ze mnie lansiarz (w sensie że lancami się bawie xD) i chciałem zrobić lance z niebieskiego losa właśnie. tylko w wymaganych przedmiotach mam 10 azure los tail o.O ja po ścięciu 15 ogonów na hi ranku i ze skilem dodającym jedna wycięcie (razem 30 x carve o.o) mam tylko 3 ogonki ;(

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

nie, no firestony mi zawsze trenya dostarczała ;D

 

btw. dark serge, zrób tak: wysyłaj trenye na wulkan jak już mówiłem i jednocześnie rób treasure hunty w górach. często dostaje się za nie expand pickaxe. a jeśli nie wiesz jak one działają to już tłumaczę. powielają one (z jednego robią dwa) wszelkie kamienie (iron ory, machality itp.). więc wystarczy że zdobędziesz jeden kamyczek ;)

 

a tak w ogóle to po jakie licho ci ta zbroja z kuszali? ;p ja cały low rank przeszedłem Rathalos Soul'em i Ceanataurem i Blangongą (to na Shena Gaorena bo mnie wkurzały wstrząsy jego ;x)

 

elo :D

Odnośnik do komentarza

nono, znalazły sie - dzieki dzieki ;)

więc kuszalkowy set zrobiony. w sumie musze zrobić porównanie o ile ten skill Fast Charge skraca czas ładowania...

Lunastra pokonana.

W sumie dobry motyw wyczaiłem na te eldery żeby im wszystko porozwalać - pierwszą runde cisne młotem, drugą zaczynam z LS'em (Devil Slicer aktualnie) i cisne po głowie, jak odpali mi sie Soul to wale po skrzydłach(LS na pełnym Soulu ma ESP więc sie nie odbija) i rozwalam mu te narośla na skrzydłach, potem odcinam ogon i zabijam :)

W sumie pewnie inaczej można rozwalic my te skrzydła, ale na tę chwile kazdy mój młotek się odbija, a i tak na druga runde zawsze biegne z LSem bo chce odcinac ogon ;)

 

kolejny raz nie spałem do 4 grając... i o 8 musiałem wstac. Czas ograniczyć granie troche :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...