Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

chaos na tym filmiku jest, jakos mi sie nie spodobała taka walka ;/

a stwór bez rewelacji

 

 

Ad. Onslaught Hammer - tak sie nim podniecają wszyscy, a w sumie to nie do konca widze dlaczego - wbijasz na Hr5, robisz gatheringi i rozwijasz Anvil Hammer do Onslaught i masz kozacką broń - no to fakt. Ale z tymże młotkiem podbijasz do Ceanataura, rozwalasz go dwa razy i masz Ceanataur Head Axe, który nie dośc, że jest silniejszy, ma białą ostrość to jeszcze fajniej wyglada :P

Odnośnik do komentarza

pamietaj ze wiekszosc podniet na temat onslaughta bylo z czasów F2 gdzie nie bylo tego młotka z kraba, teraz rzeczywiscie jest on calkiem niezły, chociaz finałowa wersja anvila tez jest dobra nadal

 

co do wygladu to ja akurat wole kowadło ;p te młoty ktore przypominają topory (chyba sa 4 rodzaje) maja taka wade ze czasem nie trafiają mimo ze inny młot by trafil bo sa płaskie i omijaja przecinika :P

 

 

co do walki to i tak zrobili sporo wrzucając mu latanie , mysle ze bardziej sie rozni od rathlosa niz gravios :P

chociaz tez nie jestem zachwycony :P

glownie podoba mi sie to ze zamiast rozwalic pazury na skrzydłach (tak jak wiekszosci przecinikowm) to ataki na skrzydła powoduja ze całe te błony sa postrzepione i porwane :D

od dawna mi brakowala rozwalania skrzydeł zeby zostawały strzępy :D (niestety chyba nie wplywa to na jego zdolnosc latania)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

one sie strzępily ale raczej znikomo , a tutaj z tego co zawuazylem zostaja tylko "części twarde" i niewielkie strzeby w rogach :D

 

chociaz druga sprawa to ze fatalis to nie jest taki normalny przeciwnik xD

 

swoja droga ostanio jak biłem bialego fata to chcialem skrzydla rozwalic i udalo mi sie to zrobic 2 strzały przez zabiciem :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem 30questów na HR6 ale clear wciąż czerwony, wyczytałem, że są ukyte fatalisy, jeden za treningi, a crimson za 10 kili każdego ze smoków ma się pojawić. A pytania brzmią: Jest tam jeszcze jakiś monster do odkrycia prócz fatalisów? Jakie smoki trzeba zabić po 10 razy?

Odnośnik do komentarza

dobra sprawdzilem ;p

 

Fatalis (HR6): Clear all Single Training quests AT LEAST ONCE.

 

Crimson Fatalis (HR6): Kill Black Fatalis.

 

White Fatalis (HR6): Slay all elder dragons for at least 5 times (including Lao and Kirin). KILL Crimson Fatalis (should not be the download quest). Kill at least 3 Fatalis (Crimson or Black)

 

Odnośnik do komentarza

ło fajnie go rozwalili - rajangi mogły sobie popatrzec tylko ;D

ja ostatnio robiłem sobie przerwe we wspinaniu się w gildii to przechodziłem questy Eldera i właśnie tam tez na samym koncu dual rajangi są - całkiem fajni przeciwnicy - taka blangonga z dopalaczem (no jak sie w super sayianina zmienia to w ogóle x]).

 

E czemu nikt nie napisał jak się stackują power/armor seedy i demondrugi z całą reszta ?

 

Ostatnio dopiero zobaczyłem, że jak zjem demondrug + power Seed to one się stackuja i atak zwiększa każdy z tych itemków - myslałem wczesniej ze demondrug jest 'lepszy' i niższy power seed sie nie wlicza.

 

Czyli ze mozna podczas questa użyć power Seeda, demondrug, Mega Demondrug i Power Pill i to się wszystko stackuje ? bo to spory boost do ataku :D

Odnośnik do komentarza

duzo jedoznek i skilli sie sumuje ale nie wszystkie, nie pamietam teraz dokladnie ktore tak a ktore nie, ale wiem ze niektore dzialaj abardzo krotko, chyba power pill dzial tylko kilkanascie sekund mimo ze daje najwiekszego boosta (jest glowie po to zeby zjeść i przywalic GSem w spiącego monstera :P) , wiec nie oplya sie co chwile zjadac :P

Odnośnik do komentarza

demondrug i mega demon sie nie stackuja, jedynie demon + power pill albo seed (nie sprawdzalem demon+seed+pill). Wogole to myslalem ze seed i demon tez sie nie stackuja ;/

 

 

edit: wiem tez ze w 2nd G sie cos zmienilo w tej materii w stosunku do freedoma 2.. chyba wlasnie demon + seed sie juz nie stackuje.

Edytowane przez =PiT=
Odnośnik do komentarza
demondrug i mega demon sie nie stackuja, jedynie demon + power pill albo seed (nie sprawdzalem demon+seed+pill). Wogole to myslalem ze seed i demon tez sie nie stackuja ;/

 

 

edit: wiem tez ze w 2nd G sie cos zmienilo w tej materii w stosunku do freedoma 2.. chyba wlasnie demon + seed sie juz nie stackuje.

 

 

No jak sie nie stackuje demondrug z Seedem jak sie stackuje - z tego co widze (na oko) demondrug działa cały quest i dodaje 20 pkt a seed działa 5 minut i daje 50 pkt - razem mamy +70 pkt do DEF/ATK.

 

 

łe power pill działa kilkanaście sekund ? do dupy ;p

Odnośnik do komentarza
demondrug i mega demon sie nie stackuja, jedynie demon + power pill albo seed (nie sprawdzalem demon+seed+pill). Wogole to myslalem ze seed i demon tez sie nie stackuja ;/

 

 

edit: wiem tez ze w 2nd G sie cos zmienilo w tej materii w stosunku do freedoma 2.. chyba wlasnie demon + seed sie juz nie stackuje.

 

 

No jak sie nie stackuje demondrug z Seedem jak sie stackuje - z tego co widze (na oko) demondrug działa cały quest i dodaje 20 pkt a seed działa 5 minut i daje 50 pkt.

 

 

łe power pill działa kilkanaście sekund ? do dupy ;p

Odnośnik do komentarza

no akurat starczy na dwa 3lv charge z GSa (xD jaki żargon :nerd: )

 

a ja sobie poluje na Divine Plate z Losa, kurna i mam tak że raz wpadną dwa z rzędu w questach a później posucha. mam już zrobiony cały Rathalos Soul i zwykły Rahalos z serii XYZ kozacko ;] teraz robie do Silver Sol Z i będzie cacy (już 136 losów ubitych na liczniku, hoho, następny Monoblos ma tylko 64)

 

 

 

a! ktoś z was orientuje się w download questach? są jakieś ciekawe? bo tam same krzaki w downloadzie ;p

za to kostium samuraja dla kota jest fajowy (ma katane jak ma broń slash 8) )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...