Skocz do zawartości

Resistance 2


dusza24

Rekomendowane odpowiedzi

Jacobss zgadazm sie z tobą w 100%. I tez gralem w bete i bynajmniej na mnie te pojedynki 30 an 30 wrazenia nie zrobily:). Zreszta po Call of Duty 4 ciezko mi wsumie przezucac sie na mulkti gry ktora wedlug mnie jest i gameplayowo ubozsza i brzydsza... i w tym momencie drozsza:) Ja tam czekam na Killzone 2 a na Resi 2 jak narazie sie zawiodlem, chociaz to zle slowo bo wsumie na nic specjalnego nie liczylem( oczywiscie wciaz mowie o becie)

 

Wogole w tym momencie przy Mirror's Edge wszystkei FPSy wedlug mnie blado wypadają:)

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza
Ja nie jestem masturbatorem graficznym

 

:rotfl: Jacobss ale mi z rana humor poprawiłeś :D

 

BTW ja już w tym tygodniu będę mieć resa2 i jak tylko dostanę go w swoje ręce to zdam relacje.Na neogafie wyczytałem jedną niepokojącą wieść.W tej części nie dane nam będzie sterować pojazdami ;(

Odnośnik do komentarza
....Wysokie i przehypowane recenzje mnie tylko utwierdziły w przekonaniu, że po raz kolejny mamy do czynienia z grą - wysokie recenzje, chłodne spojrzenie graczy ala GTA IV. Za to z SW: Force Unleashed było na odwrót :).

Podsumowując: Ja nie jestem masturbatorem graficznym, ale nie kupuję tytułów, które są po prostu odgrzanym kotletem. Kupuję produkcje, które coś wnoszą, a nie są typowym wydymaniem graczy - najmniej się napracować, najwięcej zarobić. Dla mnie gra musi mieć ciekawą fabułę, bo dla tego gram dalej (zawsze ciekaw co się stanie dalej :D) i coś wnoszącego do gier....

Narazie moze wstrzymaj sie z takimi osądami bo w pelna wersje gry jeszcze prawie nikt nie grał poza recenzentami z tego co czytałem na forum neogaf bo pare osob juz dorwało grę to są zachwyceni i jest naprawde BDB produkcja.. to ze tobie nie spodobał sie klimat jaki jest w Resistance to nie znaczy ze odrazu dotyczy to wszystkich..

 

Dla mnie resistance 2 to nie jest odgrzewany kotlet, singiel w porownaniu do pierwszej czesci stal sie teraz bardziej epicki pojawili sie bossowie wielkie stwory machiny , rozwiniecie ciekawej fabuly , bardzo dobra grafika moze nie jest swietna ale trzyma poziom + dodano coop online na 8 osob ktory sprawuje sie swietnie , klimat trafił we mnie w pierwszej czesci i tak bedzie z tego co widze tez w dwojce dlatego do mnie ta gra przemawia idealnie i nie uważam żeby osoby które ja kupią były wydymane , sa gusta i gusciki innym pasuje to a drugim tamto :)

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza
Jacobss ale mi z rana humor poprawiłeś

heh :D

Narazie moze wstrzymaj sie z takimi osądami bo w pelna wersje gry jeszcze prawie nikt nie grał poza recenzentami z tego co czytałem na forum neogaf bo pare osob juz dorwało grę to są zachwyceni i jest naprawde BDB produkcja..

Nie zrozumiałeś o co mi chodziło. Kompletnie nie zrozumiałeś. :rolleyes: Nie wiem jak u ciebie z kasą, ale ja ledwo mogę wydać 60 euro na grę raz w miesiącu. To znaczy, że nie będę wydawał 60 Euro, tylko po to, aby się przekonać, czy mój osąd był słuszny czy nie. To jest rola producenta. To on mnie ma przekonać materiałami - dlaczego ja mam im robić łaskę? Są inne Fpsy na podobnym poziomie, od których ugina mi się półka. O zachwyceniu jak powiedziałem, będzie można mówić po kilku miesiącach.

 

Oprócz mnie, jest wielu ludzi, którzy podchodzą sceptycznie do RES2. Zobaczymy ;).

to ze tobie nie spodobał sie klimat jaki jest w Resistance to nie znaczy ze odrazu dotyczy to wszystkich..

Ło Jezu, ty tak specjalnie? A o kim ja mówię, jak nie o sobie? Czytałeś tego posta po pijaku czy jak? :rolleyes: Przecież to logiczne, oczywiste, i wynika z mojego postu, że mówię o własnych odczuciach. 8)

 

Neo3016 pisał o własnych odczuciach, ja mu napisałem o swoich. Tyle.

nie uważam żeby osoby które ja kupią były wydymane , sa gusta i gusciki innym pasuje to a drugim tamto smile.gif

Wiesz, :D, ktoś kto decyduje się na kupno RES2, mając opinie/trailery/betę do dyspozycji, raczej nie może się czuć wydymany. Ci co się tak czują, po prostu gry nie kupią.

Odnośnik do komentarza

odniosłem sie do tego zdania

 

....Wysokie i przehypowane recenzje mnie tylko utwierdziły w przekonaniu, że po raz kolejny mamy do czynienia z grą - wysokie recenzje, chłodne spojrzenie graczy ala GTA IV. Za to z SW: Force Unleashed było na odwrót

 

No właśnie uważasz te recenzje za wysokie i przehypowane a to jest tylko twoje zdanie ja uważam ze sa one bdb bo pokazują plusy i minusy i gra zasługuje na takie oceny jakie dostaje :) a piszesz to jakby to juz było prawda ze MAMY do czynienia z grą.....itd

Jak się można czuć wydymanym nie kupując nawet tego produktu ? nie wydałeś żadnych pieniędzy , nic nie straciłeś , obowiązku kupna tej gry nie masz to w jaki sposób taka osoba która nie jest zainteresowana tym tytułem ma sie czuć wydymana ? :)

Dobra nie wazne gre bede miec pewnie jeszcze w tym tggodniu to napisze swoje wrazenia :)

Odnośnik do komentarza

A to jest właśnie sztuka czytania ze zrozumieniem ^_^

 

No alee miało być o dwójce. Więc jak wspomniałem, rzygam takimi samymi FPSami. Jest tyle, ale naprawdę tyle dobrych gier z roku 2006, 2007 czy 2008, których nie zaliczyłem, że kolejny taki sam FPS mnie po prostu nudzi. Może gdybym wydawał miesięcznie 400 Euro na gry, to bym był zainteresowany, ale po zagraniu w betę, rezygnuję z zakupu. Wysokie i przehypowane recenzje mnie tylko utwierdziły w przekonaniu, że po raz kolejny mamy do czynienia z grą - wysokie recenzje, chłodne spojrzenie graczy ala GTA IV. Za to z SW: Force Unleashed było na odwrót smile.gif

 

Chodziło mi o to, że zostałem do gry zniechęcony przez słabą betę (pamiętaj, że to wszystko według mnie) oraz słabe materiały, a widząc recenzje, sądzę, że mamy do czynienia z syndromem GTA. Pamiętaj, że to są tylko przypuszczenia. Wszystko piszemy w kontekście przypuszczeń, bo żaden z nas jeszcze nie grał.

 

btw. czyta się cały post, nie wycina się tylko ulubionych fragmentów, bo potem wychodzą bzdury. Tak interpretują sprawę różne brukowce i potem mamy co mamy. :D Trzeba też rozumieć kontekst postu.

Odnośnik do komentarza
dobra nieważne niechce mi sie spierac widocznie ja innaczej rozumuje ten twoj post :) w gre jak pogram to napisze tutaj cos więcej czy trafiła do mnie czy sie zawiodlem

Froniu ja zamawiam i jeśli sklep się wyrobi powinienem ją mieć pod koniec tygodnia więc zapraszam na spotkania w co-opie :)

btw.jedyne co mnie znerwowało to brak możliwości kierowania pojazdami :/ ale reszta wrażeń ludzi grających na neogafie jest nad wyraz pozytywna

Odnośnik do komentarza
dobra nieważne niechce mi sie spierac widocznie ja innaczej rozumuje ten twoj post smile.gif w gre jak pogram to napisze tutaj cos więcej czy trafiła do mnie czy sie zawiodlem

Spoko ;). Nikt się nie spiera. Pozdrawiam i czekam na relację.

 

 

 

Ficuś, a jak ich zdaniem wygląda kampania? Epickość, wielkie bitwy, ogromne przestrzenie? Czy mamy raczej do czynienia z "duże miasta w tle, ale walka 10 chimer na samego Hale'a w wąskiej uliczce"? :whistling:

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Froniu na 100% będziemy mieli grę z tego samego źródła :)

 

Jacobss-epickość ,intensywność,dobra fabuła,wielkie bitwy to największe plusy zdaniem forumowiczów neogaf.Czy ogromne przestrzenie to nie wiem bo nikt o tym nie wspominał :).Singiel średnio ludzie łykają w 10h.Niektórzy nawet psizą,że to najlepszy fps na ps3 i kasuje CoD4.Choć wrażenia mogą sie zmienić bo wciąż wielu ludzie nie ma jeszcze Res2-premiera w USA jest dopiero jutro i pewnie wtedy na neogaf będzie lawina wrażeń

Odnośnik do komentarza
wiadomy serwis aukcyjny - sklep świat gier-jeszcze fizycznie gry nie mają ale do 2 dni powinna juz do nich trafić-ja u nich zamawiam.

 

BTW. jednak beta zadziałała na twórców-jest już patch do pobrania poprawiających parę bugów w singlu i zmieniający trochę balans broni w multi

 

I dobrze bo to co sie wczoraj dzialo w becie przechodzi ludzkie pojecie. Wszyscy grali tylko i wyacznie snajpami bo taka jest prawda ze inna bronią sie nie oplacalo. Swoja droga dziwne to ze premiera za pasem a wczoraj wciaz mozna bylo pogrywac w bete..

Odnośnik do komentarza

Bez watpienia kolejny exclusice hit na PS3, po LBP... wlasnie przypomnialem lasce, ze obiecala mi kupic limitke i ze gra dzisiaj ma premiere :)

 

Gralem w bete w niedziele i nie podobala mi sie jedna rzeczw TDM. Zdarza sie, ze przeciwnicy respawnowali sie po jednej stronie plotu i cala rozgrywka polegala na tym, ze jedni i drudzy nie ruszali sie z miejsca i tylko przy plocie stali i w siebie naparzali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...