Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Ale ladna bramka Hondy ! Troche dal dupy Sorensen, ale mimo wszystko trafic z wolnego w bramke tą piłką to jest cos.

Z powtorkami to musialby byc jakis kompromis, przy spalonym akurat bym uwzglednial tylko, jesli padla bramka. Z drugiej strony jakby wprowadzili powtorki GPS to wtedy Włosi by nie ugrali nic, bo zadnego faulu by nie wymusili :potter:

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Bardzo się cieszę z awansu Japończyków...smutno mi za Danię. Chciałem oba teamy w następnej rundzie, ale nie można mieć wszystkiego. Holandia pokazała natomiast Kamerunowi, że nie ma sentymentów i odchodzenia z honorem. Grać i nie miauczeć.

 

Słowacy są dla mnie bohaterami. Bez kompleksów, bez strachu, bez wizji porażki...tak się powinno grać.

Odnośnik do komentarza

Japonia super mecz, 3 bramka miód. Szkoda że przy poprzedniej, podobnej był spalony. A taka piękna klepka była.. zasłużony awans i to mnie cieszy. Liczę że przejdą Paragwaj i w ogóle wszystkich :D

Co to by się działo gdyby Kojiro, Matsuyama i Misaki grali. Wymienianie dziurawych siatek.

Odnośnik do komentarza

A ja jestem za brakiem tych całych GPSów i powtórek. Piłka to piłka i choj, błędne decyzje sędziowskie są super, bo przydają widowisku, a Howard Webb jest super sedzią. Rysiek z kolegiami w piłce kopanej pojechał dalej niż stąd do RPA xD

 

Właśnie że decyzje sędziów wszystko psują i odejmują, a co najgorsze WYPACZAJĄ WYNIKI. W meczu Francji z RPA też sobie mógł podarować czerwoną kartkę dla Toulalana czy Gourcuffa (już nie pamiętam). W dzisiejszym pojedynku Italii ze Słowacją, a dokładnie na jego początku Webb mógł być trochę bardziej wstrzemięźliwy i nie gwizdać co chwilę przerywając przy tym grę. Nie muszę mówić jak potrafi być to frustrujące dla samych piłkarzy oraz widzów oglądających spotkanie. W lidze angielskiej miał mnóstwo meczy, w których puszczał zdecydowanie brutalniejszą grę i właśnie w ten sposób pokazuje swoją niekonsekwencję , bo albo gwiżdże przez całe życie skrupulatnie, albo pozwala piłkarzom na wiele, a nie że w jednym meczu ma ochotę wiecznie wkładać gwizdek do ust, w kolejnym już ta ochota mu przemija i ma za ciężką rękę aby poprowadzić ją wyżej. I co chcesz od moich znajomych? Zostać sędzią to nie problem pod warunkiem, że wykażesz się dobry na biegi i przejdziesz testy wiedzy (znajomość przepisów w piłce nożnej).

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Anglia wygra z Niemcami. Cale mistrzostwa przypominaja sytuacje z II wojny swiatowej. Francuzi sie poddali na starcie, USA zdecydowaly sie dolaczyc do calej zabawy bardzo pozno, a Angolom trafila sie bezposrednia bitwa ze Szwabami.

 

Mistrz. ;) To jest zbyt trafne, żeby miało być nieprawdą, idę obstawić. :thumbsup:

 

... no i do ukladanki dodac juz mozna takze znikomy udzial Wlochow

 

 

 

jeszcze jakies wonty co do porazki Niemiec?

Odnośnik do komentarza

Anglia wygra z Niemcami. Cale mistrzostwa przypominaja sytuacje z II wojny swiatowej. Francuzi sie poddali na starcie, USA zdecydowaly sie dolaczyc do calej zabawy bardzo pozno, a Angolom trafila sie bezposrednia bitwa ze Szwabami.

 

Mistrz. ;) To jest zbyt trafne, żeby miało być nieprawdą, idę obstawić. :thumbsup:

 

... no i do ukladanki dodac juz mozna takze znikomy udzial Wlochow

 

 

 

jeszcze jakies wonty co do porazki Niemiec?

 

mimo śmiałych poczynań Japonii, brak ZSSR

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...